קורונה נגיף הקורונה המשתולל 7

מצב
הנושא נעול.

רחל ריש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
1584367151781.png

מכתב רבני ירושלים

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
המשק הולך להשבתה,
זה ענין של כמה שעות
השאלות הגדולות היא מתי זה יגמר ואיך.
זו שעתם הגדולה של הנמצאים בתפקידים לתת מענה.
מנהלי מוסדות, אגפי עיריות וגופים גדולים וקטנים,
מנהל טוב נכר בשעת משבר.

צחור

משתמש מקצוען
המשק הולך להשבתה,
זה ענין של כמה שעות
השאלות הגדולות היא מתי זה יגמר ואיך.
זו שעתם הגדולה של הנמצאים בתפקידים לתת מענה.
מנהלי מוסדות, אגפי עיריות וגופים גדולים וקטנים,
מנהל טוב נכר בשעת משבר.
מאיפה המידע?
די להפיץ דיווחים על ריק

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא הבנתי את ההנחיות. אם לי אישית לא איכפת להדבק, למה שאני אתרחק מאחרים? אם נדבקתי, אז מובן למה בידוד - כדי לא להדביק אחרים, אבל עד אז?
אגב, הנשיא טראמפ פרסם הוראות התנהגות, והם מובנות הרבה יותר מההנחיות של משרד הבריאות:
1. אם אתה מרגיש חולה, השאר בבית.
2. אם הילדים חולים, השאר אותם בבית.
3. אם משהו בבית נדבק, שכולם יישארו בבית.
4. אם אתה זקן, התרחק מאנשים.
5. אם יש לך בעיות רפואיות שמגדילים את הסיכון שלך (למשל, בעיות במערכת החיסונית) השאר בבית והתרחק מאחרים.

אז זה נשמע עוד איכשהו שפוי, כי הרעיון פה למזער את הסיכוי שחולים (ואף ספק חולים) ידביקו אחרים.
אבל הדרך מפה לסגירת מדינה שלימה כמו שקורה אצלנו, וההנחיות שכולם (גם הבריאים) יתרחקו 2 מטר אחד מהשני, ולעקוב אחרי אזרחים כאילו הם מחבלים, היא רחוקה מאוד!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לא הבנתי את ההנחיות. אם לי אישית לא איכפת להדבק, למה שאני אתרחק מאחרים? אם נדבקתי, אז מובן למה בידוד - כדי לא להדביק אחרים, אבל עד אז?

גם אם לא אכפת לך להידבק - אתה עלול להדביק לפני שאתה יודע שנדבקת
ולאחרים כן אכפת להידבק.

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אגב, הנשיא טראמפ פרסם הוראות התנהגות, והם מובנות הרבה יותר מההנחיות של משרד הבריאות:
5. אם יש לך בעיות רפואיות שמגדילים את הסיכון שלך (למשל, בעיות במערכת החיסונית) השאר בבית והתרחק מאחרים.

אז זה נשמע עוד איכשהו שפוי, כי הרעיון פה למזער את הסיכוי שחולים (ואף ספק חולים) ידביקו אחרים.
אבל הדרך מפה לסגירת מדינה שלימה כמו שקורה אצלנו, וההנחיות שכולם (גם הבריאים) יתרחקו 2 מטר אחד מהשני, ולעקוב אחרי אזרחים כאילו הם מחבלים, היא רחוקה מאוד!
עד שחולה יודע על היותו חולה הוא מדביק בממוצע 2.6 אנשים, מי שלא שפוי כאן הוא טראמפ.

אני וביתי

משתמש מקצוען

ממתי ההנחיות האלו? אפילו בבריטניה כבר שינו כיון! בארצות הברית כבר סגרו מוסדות חינוך.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה