קורונה נגיף הקורונה המשתולל - 1

מצב
הנושא נעול.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ראיתי עכשיו את הסרטון על המעצר ההזוי לסיני עם החום. מפחיד והזוי, ומאידך רק כך הם מצליחים לעצור את קצב ההדבקות. מעניין מתי נראה מחסומים בארץ שדגים אנשים בחכה... שלא נראה בעז"ה....
כמו שכתבו למעלה. באמצע הסרטון יש שלט שכתוב עליו Exercises - תרגיל

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני לא רוצה להיכנס לנושא זה (כי זה מועד לפורענות-נעילת האשכול) אך אני רוצה לתקן טעות קריטית אחת:
לצערנו/שמחתנו (תלוי את מי שואלים) רובנו לא מבינים אנגלית, ולכן גם אני בהתחלה הופתעתי מהעוצמה שהסינים נוקטים כלפי המפרים את החוק,
אך הראיתי את הסרטון הזה למי שמבין אנגלית (שפת אם) והוא מראה לי עוד באמצע הסרטון שיש שלט בצד שכתוב עליו באנגלית "תרגיל",
זה הכל...
בהחלט נראה סרטון מבוים. ולו בגלל שהמסריט שעומד קרוב כ"כ, לא זוכה לחיטוי מסיבי כמו כל האחרים בסביבה......
קל מאוד להבדיל, סירטון של תרגיל מוסרט בצורה מתוכננת מקרוב, (ממש רואים שהם מתמקדים ברכב עוד לפני שתפסו אותו)
אבל עשרות סירטונים מוסרטים מרחוק, בצורה מוסלקת ועם רעידות (רואים שהמצלם חושש שיראו שהוא מצלם), סירטונים ממצלמות רכב, וממצלמות אבטחה, ככה לא מסריטים תרגיל!

השמנמן

משתמש מקצוען
קוויתי שאני לא אצטרך לכתוב עדכון כזה, אבל לצערי...

היום המגפה התפרצה/פורצת בעולם בקצב חסר תקדים בהקיפו !!!
נכון לעכשיו (יש עוד כמה שעות עד למעבר לחישובי היום הבא) נוספו עוד 540 !!! חולים חדשים ברחבי העולם (לא כולל יבשת סין) שזה גידול אדיר יחסית לימים קודמים (השבוע הזה זה עמד על 300-400 ליום) והיום עדיין לא הסתיים,
באיטליה (מדינה מערבית מתוקנת) כבר עלה מס' החולים למעל 450 חולים מאומתים !!!
השתדלו והרבו תחינה.
אבל מתוך ה-540 חולים יותר מ-300 רק בדרום קוריאה!!!

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
משרד הבריאות בהודעה:
ישראלי שחזר לארץ מאיטליה נמצא חולה בקורונה

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

קרן שמש

משתמש סופר מקצוען
נקווה שהוא היה לפחות בבידוד בית, כי אם לא, אנחנו בבעיה...

אפשר קישור למקור?
הוא לא היה.
וכל מי שהיה איתו במגע חייב גם בידוד לפי הוראות משרד הבריאות.
הם עדיין חושבים שיש להם שליטה על ההתפרצות...

א.מ.ב.

משתמש צעיר
עוד עדכון מפחיד:
אתמול הופרכה טענת ה''מומחים'' שבקיץ הנגיף אמור להיעלם כמו כל שפעת,
בכך שאובחן חולה ראשון בברזיל שכידוע עכשיו שם שיא הקיץ.

זה לא אומר ששם לא יכול להיות חולה שהגיע ממקום אחר....
אם בן אדם חלה כבר אין סיבה שעם הגיעו לברזיל פתאום יבריא,
יותר מסתבר ששם יהיו פחות אחוזי הידבקויות כי הנגיף לא עמיד באויר וכו.

אילה אחת

משתמש מקצוען
1582802592112.png
https://www.kikar.co.il/349215.html

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
הוא לא היה.
וכל מי שהיה איתו במגע חייב גם בידוד לפי הוראות משרד הבריאות.
הם עדיין חושבים שיש להם שליטה על ההתפרצות...

הבלאגן הרציני מתחיל עכשיו !

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב הודיע בתדרוך לעיתונאים כי אדם ששב מאיטליה לפני ארבעה ימים וחש ברע אובחן כחולה קורונה:
"בהתאם לכך הצו יעודכן באופן שבו כל מי שהיה ב-14 הימים האחרונים באיטליה יהיה בבידוד"
התפתחות דרמטית: אותר חולה ראשון בקורונה בישראל – כך הודיע היום (חמישי) מנכ"ל משרד הבריאות בתדרוך לתקשורת. "זהו אירוע מורכב", הוסיף המנכ"ל – שציין כי החולה המאומת הוא גבר שחזר מישראל. בעקבות זאת, הצו לחוזרים מאיטליה הפך לרטרואקטיבי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה