דרוש מידע נאות השמחה או היכל הנגינה?? (אולמות מודיעין עילית)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כשאני מגיעה לחתונה בהיכל הנגינה אני לא מסוגלת להיות שם הרבה זמן. חוטפת סחרחורת וכאב ראש מהקפיצות של הרצפה. נורא.
מעלית יש היום כזו שאפשר לבקש שתהיה גם לנשים. הם יוצרים מעין מחיצה עם שביל לצד של הנשים. אבל זו מעלית אחת.
בלעדיה זה המן מדרגות

נאות השמחה באמת עלוב יותר. אבל ראיתי גרועים מזה. התקרה באמת נמוכה. בסופו של דבר הוא משמש גם כאולם של הסמינר לכנסים וכאלו. אבל הוא ממש נגיש. גם למי שקשקה לו ללכת.

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
לא הבנתי, אבל אם כוונתך שאינך מאמינה לי - סבבה. לבריאות.
נראה לי היתה הכוונה שאין אמון במהנדס

ובקשר לרחבת הריקודים בנאות השמחה, נראה לי שבהרבה אולמות צריך לפנות את השולחנות די לרקוד ובריקודים ראשונים קצת צפוף.
ולא נראה לי שצפוף באופן משמעותי. יש את רחבת הכניסה ששם רוקדים (אצל הנשים)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
בנאות שמחה דווקא אין חניה צמודה לרכב פרטי
בהיכל הנגינה יש.
בנאות שמחה הבר מחוץ לאולם סוג של ניתוק
בהיכל הנגינה בפנים.
בנאות שמחה יש מרכז קניות צמוד, וכשהאשה בחתונה, הבעל בקניה או להיפך (לא שיקול כמובן)
בהיכל הנגינה מרכז קניות קצת יותר רחוק.
בנאות שמחה יש אויר צח מהכניסה, וחצר בחוץ לעמוד (למי שיש חרדת מקום סגור)
בהיכל הנגינה אין אויר צח מבחוץ ואין כמובן חצר...
בנאות שמחה בגברים - צריך לצאת לשירותים החוצה לחצר (ואם יורד גשם?)
בהיכל הנגינה השירותים כמדומני לעלות חצי קומה או קומה

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
היית בתקופה האחרונה?
כי טענו שהנדסאי אישר את האולם
יש אישור מהנדס בכניסה לאולם ואז?????
בפועל הרצפה רועדת ומסחררת ובהחלט יוצאים עם כאב ראש וסחרחורות.

נאות השמחה הוא אולי אולם פשוט אבל בעיני עדיף מהיכל הנגינה, שבאמת לא מבינה איך מתחתנים שם.

נערך לאחרונה ב:

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש 2 אולמות חדשים במודיעין עילית,
אין לי פרטים.

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לא של חתונות.
יש הרבה של אירוסין ובר מצוות
של חתונות.
אחד באזור של בתי הספר של ויזניץ ואחד באזור הכניסה לעיר קרוב למסוף [יותר גדול מהיכל הנגינה עם גישה מאוד נוחה].
הפתיחה עד כמה שהבנתי בחודשים הקרובים,
מכירה משפחות שהזמינו חתונות לאחרי פסח [חסידים]
לא יודעת יותר פרטים.

chamuda

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
יש לציין שהיינו באירועים בשניהם ומכירה במראה כללי את שניהם
אך רוצה לדעת מה חושבים/מרגישים האנשים
תודה רבה רבה
רוב האנשים מחתנים בהיכל הנגינה,
בנאות שימחה אין כ"כ הרבה חתונות.
בכל אופן הייתי בשניהם הרבה פעמים :
נאות שמחה מאד מחניק בריקודים (אולם צפוף ותקרה נמוכה- 2 אלמנטים שגורמים תחושת מחנק וצפיפות) לעומתו היכל הנגינה מרווח ומאיר עיניים ויפה
ובקשר לרצפה בבקשה אל תגזימו הייתי שם בריקודים סוערים במיוחד והרצפה רעדה קצת מי שלא
יודע שהיא רועדת לא שם לב​
מעלית - בצד הגברים. יש שביל מסודר לנשים (לא עוברים דרך הגברים). כל נשות משפחתי עברו שם
אכן יש גישה מסודרת ונפרדת לנשים מהמעלית
בקיצור אין מה להשוות בכלל, ברור שהיכל הנגינה עדיף

גמד

משתמש מקצוען
הייתי בנאות השמחה,
זכור לי כאולם עם תקרה נמוכה, הרבה עמודים, ההגברה לא נשמעת טוב, ותאורה קצת חשוכה,ושירותים(עם מראה?) בחוץ.
מרגיש יותר אולם של בר מצוות.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
כשאני מגיעה לחתונה בהיכל הנגינה אני לא מסוגלת להיות שם הרבה זמן. חוטפת סחרחורת וכאב ראש מהקפיצות של הרצפה. נורא.
מעלית יש היום כזו שאפשר לבקש שתהיה גם לנשים. הם יוצרים מעין מחיצה עם שביל לצד של הנשים. אבל זו מעלית אחת.
בלעדיה זה המן מדרגות

נאות השמחה באמת עלוב יותר. אבל ראיתי גרועים מזה. התקרה באמת נמוכה. בסופו של דבר הוא משמש גם כאולם של הסמינר לכנסים וכאלו. אבל הוא ממש נגיש. גם למי שקשקה לו ללכת.

לא הבנתי על מה משניהם את ממליצה?!

נערך לאחרונה ב:

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
היכל הנגינה ממש מפחיד.
'אישורי המהנדס' לא בהכרח משקפים עבודה מקצועית לבדיקת היציבות....
כל מי שזוכר את ארמונות וורסאי ז"ל יכול להבין שזה לא משחק ילדים. גם שם היו את כל ה'אישורים'.
כשלעצמי, לא ברור לי איך אנשים מחתנים שם.

550

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
גם תחושות ורעידות לא משקפות את מצב הבטיחות, אני שמעתי שזה מאושר ע"י מהנדסים

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא הבנתי על מה משניהם את ממליצה?!
כמה שנאות השמחה פחות יפה והתקרה נמוכה, אישית אני מעדיפה ללכת לחתונה שם מאשר להיכל הנגינה.
מהיכל הנגינה אני יוצאת עם סחרחורות וכאבי ראש....

מה זה מעדיפה?
מצחיק לכתוב כי אני אלך לחתונה בהיכל הנגינה אם אני צריכה אבל אני ממש לא אוהבת ללכת לשם

פרסום-פלאש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש למישהו תמונות לשלוח לנו?
מה"צהוב" בהיכל הנגינה
ומהפשטות שרואים בנאות השמחה?
יש לי תמונות גם וגם.
תני לי מייל.
בעיקרון- היכל הנגינה נחשב בעיר לאולם יותר מוצלח מנאות השמחה. אנחנו עשינו את אחת החתונות בנאות השמחה מחוסר ברירה- בגלל הנגישות- שהיא באמת פצצה אבל הוא גם יותר קטן. לגבי החדר ייחוד אני לא יודעת. מזמן כבר סיימתי שם אז אין לי מושג אם שינו את זה.
[אישית, בתור אחת שלמדה בסמינר ק"ס לא הייתי מסוגלת להתחתן באולם של הסמינר....:eek:]
היכל הנגינה מהמם, גישה קצת מסורבלת אבל הייתי שם בעשרות חתונות עם עגלה והיה בסדר גמור. הרצפה רועדת- מתרגלים... איך אמרתי לחברה שחיתנה שם? זו סופר מעלה. ככה גם כשאת יושבת את רוקדת...;)
ולא שמתי לב לתמונות "צהובות"... אולי תחליפו צלם אם זה מה שיש לו להגיד. צלם טוב אמור להסתדר עם כל מצבי התאורה הקיימים ולא לנסות להפיל את האשמה על התאורה באולם. נשמע לא מקצועי בעליל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה