עזרה נאבד לי תכשיט , הביטוח עושה עלי סיבוב?

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לגבי ביטוח תכולה? לי אמרו בביטוח שאם יאבד לי תכשיט אזי אצטרך להביא את הקבלה ולקבל פחות לפי איזשהו חישוב ...
(את זה אמרו כשרכשתי את הביטוח - 80 ש"ח לשנה)
ואולי כבר נשאל - אם נשבר לי מדף זכוכית בויטרינה זה כלול? (כי בטלפון הוא אמר שאם נשברת הטויזיה ... יש החזר)
תודה

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
טבעת מבוטחת הוערכה ע''י שמאי ב20,000 ש''ח בשנת 2018
נאבדה, הביטוח אומר שהם מורידים לי 2000 ש''ח כי ערך היהלומים ירדו בשנתיים האלה,
יתכן דבר כזה??
כשסגרתי את הביטוח הוא אמר לי במפורש משהו כזה שהערך יהיה לפי הצמדה מסויימת. אני לא באמת זוכרת כי דחפו לי אותו בכח.. אולם ייתכן שיש הבדל בין חברות.
עריכה: שתתחדשי בקרוב בקלות ושמחה!!

נערך לאחרונה ב:

מילה טובה 100%

משתמש מקצוען
כשסגרתי את הביטוח הוא אמר לי במפורש משהו כזה שהערך יהיה לפי הצמדה מסויימת. אני לא באמת זוכרת כי דחפו לי אותו בכח.. אולם ייתכן שיש הבדל בין חברות.
והלוואי שתמצאי את המקורי!
א. לי לא אמרו דבר כזה וזה לא כתוב בשום שום מקום.
ב. לא, אני מעדיפה כסף מאשר למצוא את המקורי :) אני רוצה חדשה!

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
טבעת מבוטחת הוערכה ע''י שמאי ב20,000 ש''ח בשנת 2018
נאבדה, הביטוח אומר שהם מורידים לי 2000 ש''ח כי ערך היהלומים ירדו בשנתיים האלה,
יתכן דבר כזה??
סורי, עזבתי את מחלקת תביעות לפני יותר משנתיים, אני לא יכולה לומר לך מה קרה בשנתיים האחרונות.

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עקרונית האם מותר להם לעשות דבר כזה,
וכל חודש בנתיים לגבות ממני כן פרמיה עפ''י החישוב של הראשוני?
כן, זה צמוד למדד ולמחירי השוק.
הם לא מתחייבים להביא לך כסף אלא יכולים לתת לך מוצר שווה ערך, גם אם הם רכשו אותו בחצי מחיר.

מילה טובה 100%

משתמש מקצוען
כן, זה צמוד למדד ולמחירי השוק.
הם לא מתחייבים להביא לך כסף אלא יכולים לתת לך מוצר שווה ערך, גם אם הם רכשו אותו בחצי מחיר.
קודם כל תודה לך!
שנית-
הם כבר אמרו לי שיתנו לי כסף, זה בסדר
זה לא התכשיט הראשוון שאני תובעת אבל לא קרה לי דבר כזה שחישבו לי את זה בלי שום הסבר או הוכחה.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
על זה לא שמעתי!!
ואני בהחלט מהתחום.
מאיפה המידע הזה???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה