מידע שימושי מ-ת-ח-ת-נ-י-ם! אבל, איפה??? הפורום לחתונות קורונה

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
מחפשת דחוף מקום לחתונה בתחילת אלול
מקום,מדהים , דווק א במרכז אזור רמת גן, תל אביב, פתחח תקוה וכו'
חשוב לי מאד שיוכלו לערוך את החתונה עד מאוחר ולא לסיים ב 11
יש למישהו הצעה??
אפשר למייל 8046064#אין לכתוב כתובת מייל
תודה !

גם אם העלות תהיה יותר גבוהה, עדיין שווה לי ...
שרתון סיטי טאואר.

B HAPPY

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עזרה דחופה לשבת שבע ברכות -
מחפשים לשכור מקום לינה ל-40 איש לשבת הקרובה בירושלים

כגון פנימיה של סמינר לבנות מחו"ל או דירה גדולה וכו'.
באזור רוממה / עזרת תורה / מנחת יצחק / ירמיהו / בר אילן.

מכירים מספר של כזה מקום? יעזור לנו מאד.
תודה רבה!

חיים המפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

כל מי שיודע מקומות נא להוסיף
לטובת הכלל

נערך לאחרונה ב:

חיים המפיק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

כל מי שיודע מקומות נא להוסיף
לטובת הכלל

אני מקפיץ לטובת הכלל
כל מי שמכיר מקומות לאירועים בזמן הקרונה
נשמח שיוסיף כאן
זה יעזור מאד לכל האנשים שעושים שמחות

yudit:)

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
יש את המתחמים שעיריית בני ברק מביאה ב4,500 ש"ח,
ומי שהעלה את הגיליון של המתחמים הפתוחים הוא סגור לנטפרי:(
ידוע למשהו אם גם אחרי החגים העיריה תיתן???
(הרי זה בתי ספר שחוזרים ללימודים )
אשמח למידע...

אדריכל

משתמש צעיר
אני האמת די מאוכזת מכל המקומות שהם פשוט מנצלים את המצב ולוקחים מחירים הזויים על גג דלוח של חיידר.....
והתעלה על עצמו היום באחד המקומות בבני ברק... גג של חיידר שאמר לי בטלפון לפני שבוע שעלות המקום 3,500..
והיום כשבאתי לראות חתונה בפועל... אמר לי שהמחיר עלה ל6,500.... כי יש ביקוש אז הרשתי לעצמי להעלות את המחיר....
אין לי מה להוסיף....
העיקר התלהבו שחתונות יעלו פחות....
עולות יותר, פחות מוזמנים, סובלים מחום...

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
1. מי שרוצה כמה שיותר אורחים, יש לי טיפ לתת לו, יש אולם 50 מטר מקבר רחל, שם ניתן לקיים חתונה עם 350 איש בשקט, עיני ראו!
2. אבל זו חוצפה שאין כדוגמתה! ציבור חרדי לדבר ה' צריך לדרוס בצורה בוטה את הדין של ונשמרתם וכן להבדילאת הנחיות משרד הבריאות?
3. בכל מקרה, לאחר שהתאכזבתי מאוד ממה שראיתי, יש לי נקודה חשובה להבהיר,
גם אם מצאנו כבר מקום לחתונה, בימים אלו כמו שיושבים לפני החתונה לסדר את מספר המנות והתזמורת וכו', יש לשבת ב' הצדדים להסדיר את אופי החתונה.
אז נכון שיש חתונות שהחתן והכלה בלי מסכות (בכל זאת לא מוצדק) ויש כאלו עם מחותנים בלי מסכות (גם לא מוצדק בכלל), אבל למה שיהיו אורחים בלי מסכה????!!!!??
הרי בתוך האורחים יש סבא וסבתא ולפעמים סבים וסבתות כי מגיע להם להשתתף בנישואי הצאצאים. ולמה באותו ערב ייכנסו 20 בחורים בלי מסכה, ויתקרבו לסבא כדי להרחיק אותו סופית.
לא! בהחלט אין כאן שום בושה שבחתונה שלנו יהיה אחראי קורונה מכל צד שיבקש מכל האורחים להיזהר ויעיר להם....
אם משלמים לאקו"ם אפשר לשלם לאחראי קורונה.
אפשר גם להביא מישהו חיצוני ולתת לו את הסמכות להפסיק את התזמורת אם הציבור לא יהיה ממושמע לדוגמא.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אני הייתי בחתונה בבית שמש.
מאוד יפה גם קיטרינג של מי שהפיק את המקום - מעדן. זה ברמה ב' בצד.
לרדת קצת מדרגות ויש גם ירידה מסודרת.
אם זה רלוונטי אני אחפש מספר.

רייזי 36

משתמש מקצוען
1. מי שרוצה כמה שיותר אורחים, יש לי טיפ לתת לו, יש אולם 50 מטר מקבר רחל, שם ניתן לקיים חתונה עם 350 איש בשקט, עיני ראו!
2. אבל זו חוצפה שאין כדוגמתה! ציבור חרדי לדבר ה' צריך לדרוס בצורה בוטה את הדין של ונשמרתם וכן להבדילאת הנחיות משרד הבריאות?
3. בכל מקרה, לאחר שהתאכזבתי מאוד ממה שראיתי, יש לי נקודה חשובה להבהיר,
גם אם מצאנו כבר מקום לחתונה, בימים אלו כמו שיושבים לפני החתונה לסדר את מספר המנות והתזמורת וכו', יש לשבת ב' הצדדים להסדיר את אופי החתונה.
אז נכון שיש חתונות שהחתן והכלה בלי מסכות (בכל זאת לא מוצדק) ויש כאלו עם מחותנים בלי מסכות (גם לא מוצדק בכלל), אבל למה שיהיו אורחים בלי מסכה????!!!!??
הרי בתוך האורחים יש סבא וסבתא ולפעמים סבים וסבתות כי מגיע להם להשתתף בנישואי הצאצאים. ולמה באותו ערב ייכנסו 20 בחורים בלי מסכה, ויתקרבו לסבא כדי להרחיק אותו סופית.
לא! בהחלט אין כאן שום בושה שבחתונה שלנו יהיה אחראי קורונה מכל צד שיבקש מכל האורחים להיזהר ויעיר להם....
אם משלמים לאקו"ם אפשר לשלם לאחראי קורונה.
אפשר גם להביא מישהו חיצוני ולתת לו את הסמכות להפסיק את התזמורת אם הציבור לא יהיה ממושמע לדוגמא.
אין מה לצפות מהמחותנים שמורידים את המסיכה שיעירו לאורחים שמורידים
הציבור החרדי מצביע ברגליים
ויש גם תיעודים מחתונות נכדי רבנים מכל החוגים ואף אחד בלי מסיכה
זה הזוי ולא מובן אבל זו מציאות שאין סיכוי שתשתנה
הסיכוי האחרון לדעתי הוא משלחת של משפחות בסיכון שתעלה לבתי גדולי ישראל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה