מתענינת בלימוד תלת מימד

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
טילתי פה בפורום והוא נראה מעניין מאוד! העבודות פה מדהימות ביופיין!!!
הרבה שאלו לפני איך לומדים ומאיזה תוכנה... וכולם קיבלו תשובות שונות ומגוונות...
יש כל כך הרבה תוכנות לתלת מימד???
האם לכל תחום יש תוכנה אחרת? למשל- יש תוכנה נפרדת לדמויות ותוכנה לעיצוב מטבחים או שכל התוכנות עושות את אותו הדבר בשיטה שונה?

תוכלו להמליץ על תוכנה אחת טובה ומבוקשת? ו-דרכים להשיג...

ובכן- אולי יש למישהו הצעה ללמוד מספר בעברית (לא מהאינטרנט כי יש לי רימון שחוסם סרטונים וכו' אבל אם יש אתר טוב באמת ובעברית אני אבקש שיפתחו. ולא ממורה כי לא מתאים לי עכשיו.) ניסתי את זה כבר עם כמה תוכנות בעבר וביחד עם שיטת ניסוי וטעיה זה עבד מצויין...

ו...שאלה אחרונה: האם התחום מבוקש? כמה לוקחים על עבודות כאלו? בקיצר- שווה להשקיע?
תודה רבה רבה מראש לעוזרים והמסיעים!!!

פרסום

משתמש חדש
לדעתי 3ds max היא התוכנה עם הביצועים הכי טובים.
לאחרונה כמה בתי ספר עלו על העניין שעדיין אין בתחום התלת הרבה מקצוענים וזה הזמן ללמוד כי בעוד שנה שנתיים גם זה כבר יתחיל להתמלאות.
זה מקצוע שדורש חוש ציור ודמיון מפותח לכן לא כל התלמידים יחזיקו מעמד.
כמה לוקחים?
שאלה מצויינת, תלוי מאוד בדרישות הלקוח. לאחרונה יצאו לאור כמה ספרים עם המחשות בתלת מימד והם עבדו עם פרילאנסרים במחירים ממוצעים לשוק הגרפיקה.
הכסף הגדול נמצא בעיקר בהדמייות נדל"ן

Yahalom3D

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לוקחים קורס באנגלית ומרביצים טוטוריאלים. ויש גם את מרכז ההדרכה של פרוג.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה לכם!

ו---עוד שאלה... יש גרסת ניסיון לתוכנה 3D max? אם כן אז מאיפה משיגים? אני מאמינה שהיא עולה המון וחבל לי לקנות כל עוד אני לא יודעת אם אני אצליח.

Yahalom3D

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
את יכולה להוריד גרסת ניסיון מקורית מהאתר של אוטודסק. גרסה זו תעבוד במשך 30 יום, ולאחר מכן רק אם תכניסי קוד רישיון, שאותו ניתן לרכוש באותו אתר.

אדריכליסט

משתמש חדש
היי שירי

אני משתמש בכמה תוכנות כולל 3ds max ולמרות שאני חושב שהתוכנה הזו מדהימה ולדעתי הכי חזקה בשוק כיום לאנימציה ותלת מימד...
יש כמה דברים שרת צריכה לדעת קודם ליפני שאת קונה!!!
ללמוד אותה דרך טוטוריאלים זה בלתי אפשרי לאדם שהוא לא תותח בתוכנות תלת מימד וכדומה...
ללמוד אותה באופן מלא אין אופציה כזו אפילו במככללות אחרי שנתיים של לימודים(ראי חולון-שנקר)עדיין לא מנצלים את מלוא הפוטנציאל שלה
אני מאמין שאת תוכלי לראות שתורידי את תוכנת הנסיון ושזו דורשת קצת יותר מ30 יום בכדי לזוז ימינה שמאלה
כמובן שאם תבחרי בללמוד אותה ותקבלי עלחך את העלות המטורפת שלה את תהני ממוצר שאין שני לו ונותן תוצאות מרהיבות שיכולות לעלות במס רמות את מה שראית כאן בפורום

אם לא יש בשוק היום המון חילופיות זולות ופשוטות יות שנותנות תוצאות טובות במחיר שאפשר לחיות איתו
ראי www.turbocad.co.il זו תוכנה שאני משתמש בה לא הרבה זמן אבל אני מרוצה מאוד ואני די אוהד אם אפשר לומר

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה