מצלמות עדשות וציוד טכני מתעניינת על מצלמות מדגמים :6D מארק או 5D

מיכלי 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מה תוכלו לספר לי על המצלמות הנ''ל?(הבנתי שגם בתוכן יש הבדלים ii או iii)
איזה הכי מומלצת?
המצלמה צריכה לשמש בצילום פנים וחוץ.
אשמח לדעת איזו עדשה בנוסף להתאים: עדשה שתהיה חדה! עם זום
תודה רבה!!!!

זהבה אשמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לי יש את ה6D מארק 2, עדשת 85 ממ 1.8, ועדשת זום 24-105 F4. אני מאוווווווד שמחה עם המצלמה, אבל זה באמת פשוט המצלמה הפול פריים הראשונה שקונים אחרי מצלמת קרופ. ה5D מארק 3, 4, הרבה יותר מקצועי ומתקדם ובהתאם גם המחיר. אני העדפתי לקנות 6D מארק 2 אחרי מצלמת קרופ, ואז אני אקפוץ ישר ל5D מארק 4 שהוא הכי חדיש.
מבחינת העדשות אני מאוד שמחה, הזום עלה כמעט 4000 והשני עלה 1300.

איזה מצלמה ועדשות יש לך עכשיו?

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי יש את ה6D מארק 2, עדשת 85 ממ 1.8, ועדשת זום 24-105 F4. אני מאוווווווד שמחה עם המצלמה, אבל זה באמת פשוט המצלמה הפול פריים הראשונה שקונים אחרי מצלמת קרופ. ה5D מארק 3, 4, הרבה יותר מקצועי ומתקדם ובהתאם גם המחיר. אני העדפתי לקנות 6D מארק 2 אחרי מצלמת קרופ, ואז אני אקפוץ ישר ל5D מארק 4 שהוא הכי חדיש.
מבחינת העדשות אני מאוד שמחה, הזום עלה כמעט 4000 והשני עלה 1300.

איזה מצלמה ועדשות יש לך עכשיו?

גם לי יש בדיוק את הציוד הזה ואני מאד מרוצה. האופציה הכי זולה יחסית למי שרוצה פול פריים.
(נח גם לוידאו)
אני בכלל לא בטוחה שה-5D מארק 3 יותר איכותית.

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לאחר בדיקה מעמיקה של כל הפרמטרים של המצלמות גיליתי שה- 5D MARK 4 טובה מה- 6D MARK 2 בשתי פרמטרים:
1. ה- 5D MARK 4 מסריטה וידאו באיכות 4K, שעלול להיות משמעותי אם את משתמשת הרבה באופציית הוידאו. למרות שהאיכות של ה-6D MARK 2 מצוינת, אבל זה לא זה...
2. המחיר. המחיר של ה- 5D MARK 4 כפול מהמחיר של ה- 6D MARK 2, וזה נתון מאד משמעותי למי שמחפש יוקרה:rolleyes:
לדעתי ה -6D MARK 2 מעולה.
חפרו על הנושא הזה בהמון אשכולות, תערכי חיפוש.
או שתנסי לשאול את @דיצה , היא ערכה מחקר בנושא המצלמות, אאל"ט, היא קנתה בסוף את ה-6D MARK 2
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה