דרוש מידע מתנות ללידת תאומים

דניאלה

משתמש רשום
בשעה טובה מזל טוב!
האגיס נותנים מתנה לתאומים (אני חושבת שחיתולים ומגבונים). צריך לשלוח להם אישור לידה ופרטים והם שולחים הביתה.

גיטרה

משתמש מקצוען
לנסות תמיד אפשר
כנראה לא ניסיתם בעצמכם לפנות, מהיכרות קרובה על גיסה ששלחה עשרות מיילים וערכה שיחות טלפון וחוץ מאיזו דוגמית לטיטול (3 טיטולים משהו בסגנון) לא קבלה כלום והיתה מאד מאוכזבת.
כנראה שהתחרות הגדולה בשוק ממש לא מרגשת את החברות בטח לא כדי לתת מתנות משמעותיות בחינם, מטרנה למשל נותנת חבילה חינם על כל כמות די גדולה (12 אולי?) של חבילות שרכשתם במחיר מלא כמו ברשתות ללא מבצע, אך במבצעים שיש ברשתות בקר וערב זה יוצא הרבה יותר יקר. לידיעה...
אבל שוב, לנסות תמיד אפשר- זה ודאי (:
לא מדוייק בכלל, מנסיון עם תאומות שגמרו למעלה מ- 2 פחיות מטרנה לשבוע, היינו מזמינים 12 חב' ומקבלים עד הבית (מאחורי הדלת) 13 חב' במחיר של כ- 46 ש"ח ליחידה. תמצאי לי רשת שמוכרת במחיר כזה בלי מבצע...

שמנת בצל

משתמש צעיר
לא מדוייק בכלל, מנסיון עם תאומות שגמרו למעלה מ- 2 פחיות מטרנה לשבוע, היינו מזמינים 12 חב' ומקבלים עד הבית (מאחורי הדלת) 13 חב' במחיר של כ- 46 ש"ח ליחידה. תמצאי לי רשת שמוכרת במחיר כזה בלי מבצע...

לא קראת את דברי
כתבתי מפורש שניתן להשיג בזול ברשתות במבצעים
כשהיה מבצע הם היו קונים סטוק, ויש כל הזמן מבצעים שונים שמטרנה יוצא בין 30-45 לפחית
זה ודאי יותר זול מ 46
אבל הנוחות של המשלוח עד הבית באמת נחמדה

כל אחד יעשה את שיקוליו, רק הערתי שזה לא כזו מציאה להזמין ממטרנה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה