מתנה- מעל 150,000 תמונות!!!

PHSelf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
היי כולם, יש לי מאגר ע-צ-ו-ם של תמונות(מעל 150,000!!! ) באיכות טובה. אני יכול להביא לכם להורדה אבל זה השקעה גדולה להעלות הכל(...127GB) ולכן אם תהיה התעניינות אני ישמח להעלות.תהנו...
אפשר לפנות אלי במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>(זו לא טעות..)

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום וברכה, מחפש מאגר תמונות גדול עבור עורכת סרטים מתחילה המשתמשת במייל נטפרי בלבד. אפשרי בתשלום. תזכו למצוות. בבקשה לפנות בפרטי או בפון 0587744055. נמצאים בבני ברק. לי יש גישה לאינטרנט. אני מחפש משהו מרוכז להוריד ויש לי אפשרות להגיע עם דיסק קשיח גדול ולהעתיק פיזית

מיתוג+

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
איך אפשר ליצור אתכם קשר?

רבקי-קליין

חווית מיתוג ופרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום וברכה, מחפש מאגר תמונות גדול עבור עורכת סרטים מתחילה המשתמשת במייל נטפרי בלבד. אפשרי בתשלום. תזכו למצוות. בבקשה לפנות בפרטי או בפון 0587744055. נמצאים בבני ברק. לי יש גישה לאינטרנט. אני מחפש משהו מרוכז להוריד ויש לי אפשרות להגיע עם דיסק קשיח גדול ולהעתיק פיזית
יש בבני ברק משפחה שמוכרים מאגרים שלמים למי שאין לו אינטרנט

סופר טקטיקו

משתמש רשום
היי כולם, יש לי מאגר ע-צ-ו-ם של תמונות(מעל 150,000!!! ) באיכות טובה. אני יכול להביא לכם להורדה אבל זה השקעה גדולה להעלות הכל(...127GB) ולכן אם תהיה התעניינות אני ישמח להעלות.תהנו...
אשמח מאוד מאוד!!
לשלוח בקשה למייל הנ"ל?

PHSelf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האם ניתן לעשות בהן שימוש מסחרי ? במידה וכן אשמח לקבל קישור הורדה למייל dfus.tzilum1%gmail.com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה