מתנה למורה לסוף שנה

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אבל זה איפשהוא כשחז"ל מדמים את האשה ל'בית' שזה המהות שלה וכו'
כנראה התכוונת לזה..
אמר רבי יוסי: מימי לא קריתי לאשתי, אשתי. ולשורי, שורי.
אלא לאשתי, ביתי. ולשורי, שדי. (שבח קיח:)

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני הייתי שמחה לקבל ערכת טיפוח בכל הזדמנות.
אני חושבת שלכולן זה מדבר...
אני סותרת.....

היתה תקופה שאמא שלי כגננת קבלה ערכות של 'ללין' וכד' בכמוית (!!!)...ולא היה לה מה לעשות איתן....
גילוי נאות:) ב"ה נשארו כמה מארזים לחגיגות ה'בת מצווה' בכתה של אחותי....

פרח קטן

משתמש רשום
אני סותרת.....

היתה תקופה שאמא שלי כגננת קבלה ערכות של 'ללין' וכד' בכמוית (!!!)...ולא היה לה מה לעשות איתן....
גילוי נאות:) ב"ה נשארו כמה מארזים לחגיגות ה'בת מצווה' בכתה של אחותי....
וואלה אילו הורים מפרגנים!
ההבדל הוא שמתנה מהורים מעריכים לגננת או מורה זה מישהו אחד שמקבל ואפשר להתאים אליו את המתנה ,לעומת מנהלת שרוצה לתת לצוות שלם- מאד קשה לקלוע בדיוק לטעם של כולן ולכן יש מתנות קלאסיות שיכולות להתאים לכלל.
באמת על מנת למנוע תופעות אלו פשוט מתארגנים למתנה אחת מרוכזת וכך אפשר להביע הערכה אמיתית עם כל הלב לשמחת כל הצדדים.

הדס א.

משתמש רשום
כקלינאית במערכת החינוך אכוון אותך מה לא: לא סטים של טיפוח מללין - כן יש לנו בלי סוף כאלה... וגם לא עוד קערות הגשה או סטים של כוסות - גם מאלה מקבלים יותר מידי.
בהצלחה

חמחם

משתמש מקצוען
כלי מטבח מענין או איזה טריק (טאפוואר או סולתם וכד)
זיכוי באיקאה
כריות נוי
משחק לילדים של פוקסמינד

רבקי

משתמש פעיל
אצלינו נותנים זכוי עם כמה אופציות -לכמה חנויות(אולי החנויות ההן תתנה לך סכום גדול יותר ממה שתשלמי, אז בכלל...)

גם אצלנו. אבל רואים כמה כסף הביאו וביננו מביאים חנויות לא מועילות כמו כלי בית ומגבות. למי חסר? ועוד בסכומים של מאות שקלים?
פעם ראיתי שהביאו 500 ש"ח באושר עד. הכי יעיל. לא?

טוליפ לבן

משתמש מקצוען
גם אצלנו. אבל רואים כמה כסף הביאו וביננו מביאים חנויות לא מועילות כמו כלי בית ומגבות. למי חסר? ועוד בסכומים של מאות שקלים?
אויש, ברחמים.
באושר עד קונים בכל מקרה.
מתנה באה לפנק, לתת לאנשים את מה שהם לא מפרגנים לעצמם ביומיום, לא לכסות חובות.
למה מצעים/ מגבות לא טוב?
מאד כיף להתרענן ולחדש את המלאי.
מצעים אולי יהיו לא מספיק איכותיים במחיר הזה, אבל מגבות?

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מציע פשרה:
1. כל גבר וכל אישה אוהבים ואפילו זקוקים למילים טובות ולהערכה אז מכתב יפה מקורי ואישי שווה המון!
2. סכום כסף/ זכות קנייה בה תרכוש המורה את אשר על ליבה + חפיסת שוקולד וכו'
המורות מתבקשות לעדכן את הקבל בבחירתן הסופית ;) ובינתיים כולנו נישאר סקרנים

צפור לילה

משתמש מקצוען
דווקא אצלינו מביאים בחנויות מועילות ביותר- מכשירי חשמל, משחקי ילדים, חלוקי נשים - כל האופציות לבחירה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה