כללי מתנה לכלות עם השראה | חוות דעתכם

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ודפים לבנים ריקים לא מתאימים?

בכנס של פרוג, דפוס אליניר חילקו מחברות (עם כריכה מיוחדת...)
וכל הדפים בפנים הם סתם דפי שורות, עם בלוני דיבור מעניינים.

אולי תנסי לשאול אותם?
03.6240810

מעניין. אברר. תודה לך!

רעיון מאד נחמד :)
גם לנו יש חוברת שמיועדת לחתונה אך מסוג שונה (גם חתנים וגם כלות) אפשר לראות בחתימה.
מניסיון הייתי ממליצה לך אולי גם למתג בצורה שזה מיועד גם לחתנים עצמם,
הכוונה שיבואו וירכשו כמתנה או כתוספת למתנה עבור הארוסה..
(לא רק לחברות שקונות לחברות וכדו')

זה באמת יכול להועיל להם כדי להיות מקוריים לא?

בהצלחה.

המדריך שלכם נראה מעניין - חבל רק שהאתרוג הכושל לא פותח לי את הדף כמו שצריך.. :( (רואה רק טקסטים)
לא חשבתי בכלל לפנות לכיוון של חתנים. איכשהו לא מכירה אף בחור בסביבתי הקרובה והרחוקה שיחשוב לקנות לארוסתו מחברת בלי שיהיו לו 40 מעלות חום :)
אבל רעיון מעניין, אנסה. תודה רבה.

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המדריך שלכם נראה מעניין - חבל רק שהאתרוג הכושל לא פותח לי את הדף כמו שצריך.. :( (רואה רק טקסטים)
לא חשבתי בכלל לפנות לכיוון של חתנים. איכשהו לא מכירה אף בחור בסביבתי הקרובה והרחוקה שיחשוב לקנות לארוסתו מחברת בלי שיהיו לו 40 מעלות חום :)
אבל רעיון מעניין, אנסה. תודה רבה.

ביקשתי עשרות פעמים שיפתחו באתרוג, לחלק זה פתוח ולחלק לא..
נטפרי עובד חלק לכולם, חושבת שגם נתיב אך גם לא בטוח.

הוא ממילא קונה עבורה מתנה, יכול להיות תוספת נחמדה, לא נראה לך אפשרי?
אפשר לנסות, אם לא ילך אז לא.

בהצלחה רבה.

R DESIGN

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נחשפתי רק עכשיו לאשכול...

@סטודיו מנטה - איזה רעיון מטורף!!!!
אסור לך לוותר על זה! חייבת להיות דרך להוציא את זה לפועל!!
אני לא בתחום של גרפיקה ודפוס, כך שלא אוכל לעזור ברעיון מעשי,
אבל רוצה לתרום רוח גבית לענין...

אני בתור כלה עשיתי לעצמי מחברת ספרילה עם כל הרשימות, מהרגע של הוורט ועד החתונה:
רשימת אולמות- והשארתי שורה-שתים ליד כל אולם למלא תאריכים, מחיר למנה, הערות וכו',
צלמים + הערות כנ"ל, וידיאו, מעצבות אירועים, שמלות כלה, פאניות, רשימת דפוס + גרפיקאית להזמנות, רשימות קניות מחולקות לפי נושאים (עמוד של בגדי בית, כיסוי ראש וכו' , עמוד של בסיס, גרביים וכו')
וממש עבדתי עם זה, כל מטלה שביצעתי - סימנתי V, זה כ"כ עוזר להתמקד ולהחזיק ראש על הכל בתקופה הזאת.
ובנוסף, עשיתי לעצמי מין ספר זכרונות עם תמונות, מזכרות, כיתובים (במקור- הטלתי על חברות שלי לעשות לי את זה, אך עקב אי זרימה מצידם - עשיתי לעצמי)
לכן אני כ"כ מתלהבת מהרעיון הזה, לאחד את 2 הדברים לספר אחד, עם ערכה מגניבה!
ואני לא פריקית של עיצובים וזכרונות, לא טיפוס אומנותי כזה, רק בתקופה של האירוסים בא לי בטבעי הרצון הזה, של להנציח מזכרות וענינים... לכן אני חושבת שהרעיון הזה יכול לתפוס את כל סוגי הכלות.

בקיצור, קודם כל, את חייבת ללכת על זה!!! אם לא מחברת חומה - תמצאי צבע אחר, אולי תעטפי את כולה בעטיפה חומה.. תדפיסי בעצמך מחברת עבה ותכרכי בספירלה...
אל תוותרי על הרעיון המושלם הזה!!!!

וממליצה מאד להוסיף עמודי נושא בתוך המחברת: רשימת קניות, רשימת אולמות, רשימת דברים שיש להביא לחתונה וכו'... ובינהם עמודים של memories

בא לי להיות כלה שוב רק בשביל המחברת הזאת :) סומכת עליך שיצא עם גימור מושלם ומוקפד כמו כל המוצרים שלך...

תמר טל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נחשפתי רק עכשיו לאשכול...

@סטודיו מנטה - איזה רעיון מטורף!!!!
אסור לך לוותר על זה! חייבת להיות דרך להוציא את זה לפועל!!
אני לא בתחום של גרפיקה ודפוס, כך שלא אוכל לעזור ברעיון מעשי,
אבל רוצה לתרום רוח גבית לענין...

אני בתור כלה עשיתי לעצמי מחברת ספרילה עם כל הרשימות, מהרגע של הוורט ועד החתונה:
רשימת אולמות- והשארתי שורה-שתים ליד כל אולם למלא תאריכים, מחיר למנה, הערות וכו',
צלמים + הערות כנ"ל, וידיאו, מעצבות אירועים, שמלות כלה, פאניות, רשימת דפוס + גרפיקאית להזמנות, רשימות קניות מחולקות לפי נושאים (עמוד של בגדי בית, כיסוי ראש וכו' , עמוד של בסיס, גרביים וכו')
וממש עבדתי עם זה, כל מטלה שביצעתי - סימנתי V, זה כ"כ עוזר להתמקד ולהחזיק ראש על הכל בתקופה הזאת.
ובנוסף, עשיתי לעצמי מין ספר זכרונות עם תמונות, מזכרות, כיתובים (במקור- הטלתי על חברות שלי לעשות לי את זה, אך עקב אי זרימה מצידם - עשיתי לעצמי)
לכן אני כ"כ מתלהבת מהרעיון הזה, לאחד את 2 הדברים לספר אחד, עם ערכה מגניבה!
ואני לא פריקית של עיצובים וזכרונות, לא טיפוס אומנותי כזה, רק בתקופה של האירוסים בא לי בטבעי הרצון הזה, של להנציח מזכרות וענינים... לכן אני חושבת שהרעיון הזה יכול לתפוס את כל סוגי הכלות.

בקיצור, קודם כל, את חייבת ללכת על זה!!! אם לא מחברת חומה - תמצאי צבע אחר, אולי תעטפי את כולה בעטיפה חומה.. תדפיסי בעצמך מחברת עבה ותכרכי בספירלה...
אל תוותרי על הרעיון המושלם הזה!!!!

וממליצה מאד להוסיף עמודי נושא בתוך המחברת: רשימת קניות, רשימת אולמות, רשימת דברים שיש להביא לחתונה וכו'... ובינהם עמודים של memories

בא לי להיות כלה שוב רק בשביל המחברת הזאת :) סומכת עליך שיצא עם גימור מושלם ומוקפד כמו כל המוצרים שלך...
מצטרפת. אם כבר ללכת על גדול אפשר לפנות לבתי דפוס / להו"ל שמתעסקות בדברים האלה כמו דורנת, פלפוט וכו' וליצור איתם שת"פ.

סטודיו מנטה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
טוב, אז אחרי המוווון תגובות מאנשים שנתנו עצות ורעיונות מחכימים, ואחרי סקר שוק קטן, מתברר שכלות מעדיפות ארגונית שתכיל תוכן שימושי להן מאשר שתהיה מעוצבת ביד.
אז הארגונית חוזרת לחיים חדשים והפעם בגרסה אחרת: היא תהיה בעז"ה ארגונית של ממש, כולל 60 דפי תוכן פנימים עם כלללל הרשימות הכי פרקטיות שכלה צריכה, בכריכה רכה ובגודל נוח לכל תיק (A5).

אשמח לחוות דעתכם על המודעה. אני לא הכי שלמה עם ההדמייה של היומן עצמו, זה המוקאפ הכי טוב שמצאתי. במקור העדפתי שהמחברת תשכב על רקע של עץ, כמו במודעה המקורית. אבל לא נמצא מוקאפ מתאים לעניין. אם יש למישהו הצעה טובה יותר, אשמח לשמוע.

upload_2019-6-26_19-11-30.png

אתם בטח סקרנים, אז הנה דף פנימי לדוגמא :)

upload_2019-6-26_19-12-28.png

תגידו מה דעתכם: המודעה ברורה מספיק? אנשים יבינו מה אני רוצה מחייהם? אתם הייתם קונים כזה דבר? יש לכם השגות על המחיר? (כלומר, לדעתכם הוא מידי זול? :)) הטקסטים ברורים או צריך עוד ליטוש? חסרים פרטים חשובים?

כל הארה תתקבל בברכה.
אה, וזה עוד לא הודפס (בקרוב ממש, בעזרת השם) ככה שאם יש לכם רעיונות להוספה, הכל פתוח עוד לא מאוחר :)

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אין אין אין מילים!!
הכל מושלם מתחילה ועד הסוף!
המחיר סבבה...בכיףף הייתי קונה לחברה...
מודעה טובה וברורה
והרשימות מעולות.
פשוט מושך לקנות או לקבל- מכל הבחינות!!!!!!!!

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לדעתי כדאי להוסיף אולי בעיגולים למטה דוגמית מאחד העמודים הפנימיים כמו הדף שצרפת פה
(אולי במקום התמונה בעיגול של האירגונית)
ואולי גם גירסה של תמונה אחרת במקום הכלה, זר אולי.
(בשביל אלו שלא נוח להם להסתובב עם תמונת כלה)

חמישה כוכבים

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הי, מה קורה?
אפשר כבר לקנות?
מהר... לפני שיהיה לא רלוונטי...
ואם באמת עוד לא הדפסת גם אני חושבת שמומלץ לעשות אופציה נוספת לכריכה שלא תהיה דמות.
לא כל כלה תרצה להסתובב עם זה..

סטודיו מנטה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הי, מה קורה?
אפשר כבר לקנות?
מהר... לפני שיהיה לא רלוונטי...
ואם באמת עוד לא הדפסת גם אני חושבת שמומלץ לעשות אופציה נוספת לכריכה שלא תהיה דמות.
לא כל כלה תרצה להסתובב עם זה..

ודאי שאפשר כבר לקנות - לא ראית את זה?
המהדורה הראשונה נמכרה כבר כמעט כולה ב"ה, אז בעז"ה יגיע עוד לקראת השבוע הבא.
כרגע ניתן להשיג רק דרכי - דברי איתי באישי או במייל,
ולגבי ההארה שלך - את צודקת, אבל כמו שכבר כתבתי, אני לא מתיימרת לרצות את כל סגנונות המגזרים.. מי שמתאים לה מוזמנת לרכוש בשמחה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה