מתלבטת אם ללמוד אפיון עיצוב ובנית אתרים-אשמח לתשובות

ג פלג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מתלבטת אם ללמוד אפיון עיצוב ובנית אתרים, וכאן יש לי שאלות לעוסקים בתחום
(אני גרפיקאית במקצועי)

1. האם העבודה בתחום היא כשכירה או כעצמאית, ואם כשכירה- באיזה מקומות עובדים? (משרדי פרסום כו..)
2. כמה מתחיל מקבל על אפיון, עיצוב או בניה? (אני צודקת כשאני אומרת שזה 3 מקצועות שונים?)

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
1. האם העבודה בתחום היא כשכירה או כעצמאית, ואם כשכירה- באיזה מקומות עובדים? (משרדי פרסום כו..)

עבודה כשכירה במקצועות האלו בדר"כ אפשר למצוא בסוכנויות ומשרדי דיגיטל שונים. יש המון ביקוש לאנשי מקצוע טובים בתחומים האלה.

כמובן שתוכלי לעבוד גם כעצמאית, אם תרצי להשקיע בעסק משלך או כפרילנסרית.

2. כמה מתחיל מקבל על אפיון, עיצוב או בניה? (אני צודקת כשאני אומרת שזה 3 מקצועות שונים?)

זה מאוד משתנה, כי כל תחום זה עולם שלם וכל פרויקט הוא בסדר גודל אחר, מה גם שהרמה שלך וההבנה שלך בתחום משחקת תפקיד מאוד חשוב בתמחור.

בסוכנות דיגיטל שאני מייעץ לה אני יודע שמקבלים מעצבי UX/UI מתחילים בשכר בסיס של 9,000, אם זה עוזר לך לקבל כיוון כללי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה