קינוחים מתכונים עם קרמים מוכנים

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש מתכון לבצק??

english

משתמש מקצוען
תודה!!!

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
הכנתי היום עוגת תפוחים מעולה עם מלית.
אעלה בעז"ה מתכון מחר

קרם רוזמרי את יכולה להוסיף לשוקולד מומס ולזלף לתבניות פרלינים. תקבלי פרלינים בטעם רוזמרי. טיעים.
גם את הקרם טופי אפשר לזלף לפרלינים

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
גם את הקרם טופי אפשר לזלף לפרלינים
נכון

רק שקרם טופי עדיף לזלף לתוך פרלין, כלומר אחרי שיוצרים דפנות משוקולד כי הוא פוגע במרקם השוקולד אם מערבבים אותו עם שוקולד, משום מה.
ואני נתתי כאן רעיון למשהו קל יותר של ערבוב השוקולד עם הקרם רוזמרי ואז זילוף בלי דפנות פשוט למלא את השקעים ולקבל פרלינים בטעם רוזמרי....

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
יש לי מתכון של עוגת טורט שאופים ב 3 תבניות
בין השכבות מורחים שכבת קרמל בנדיבות וריץ שהוקצף עם אינסטנט פודינג ריבת חלב
מלמעלה מזלפים שתי וערב של קרם קרמל
(אין לי את המתכון כרגע אבל לכאורה אפשר לאלתר)
כולם מאד אוהבים
טעם חלבי

ריקי שחור

משתמש מקצוען
יש לי מתכון של עוגת טורט שאופים ב 3 תבניות
בין השכבות מורחים שכבת קרמל בנדיבות וריץ שהוקצף עם אינסטנט פודינג ריבת חלב
מלמעלה מזלפים שתי וערב של קרם קרמל
(אין לי את המתכון כרגע אבל לכאורה אפשר לאלתר)
כולם מאד אוהבים
טעם חלבי
באותו רעיון הכנתי רולדה- בסיס טורט דק, שכבת קרם קרמל, ושכבה של ריצ' מוקצף, ולגלגל. יצא מצוין.

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
נכון

רק שקרם טופי עדיף לזלף לתוך פרלין, כלומר אחרי שיוצרים דפנות משוקולד כי הוא פוגע במרקם השוקולד אם מערבבים אותו עם שוקולד, משום מה.
ואני נתתי כאן רעיון למשהו קל יותר של ערבוב השוקולד עם הקרם רוזמרי ואז זילוף בלי דפנות פשוט למלא את השקעים ולקבל פרלינים בטעם רוזמרי....
נכון. משום מה חשבתי שגם את הרוזמרי צריך לזלף.
אבל זה באמת רעיון לערבב עם השוקולד

מאושרת מאד

משתמש צעיר
נכון

כמה רוזמרי על 100 גר' שוקולד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה