מתכון אלוף לבצק פיצה

נועה ד

משתמש רשום
מתכון לבצק פיצה טעים מאוד! בייתי ואוורירי.
לא מידי גבוה אבל בהחלט יש גובה.
בקיצור מושלם! שווה לנסות!

חשוב: המידות לפי כוסות מדידה

לבצק
500 גר' קמח
1 כף שמרים יבשים
1 כף מלח
1 כף סוכר
כוס עד כוס וחצי מים (לי הספיק כוס ורבע)
1/4 כוס שמן זית

אופן ההכנה
במיקסר עם וו לישה מערבבים את הקמח יחד עם השמרים. מוסיפים את הסוכר והמלח ומערבבים.
תוך כדי לישה מוסיפים את השמן והמים. הבצק צריך להיות רך, חלק ומעט דביק. ממשיכים עם המיקסר 15 דק' - זה יגרום לבצק להיות אוורירי ותפוח.
מכסים את הקערה עם ניילון נצמד עד שיכפיל את הנפח.
לבנתיים מכינים את הציפוי. אין לי מתכון טוב לציפוי...
כשהבצק תפח מניחים על תבנית תנור בנייר אפיה משומן פותחים אותו בעזרת הידיים למלבן לכל שטח התבנית.
מחממים תנור ל 180 מעלות ומורחים את הציפוי שהכנתם ומניחים לעוד 20 דק' ולתנור 20 דק'.

בהצלחה!

מ...

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מתכון לבצק פיצה טעים מאוד! בייתי ואוורירי.
לא מידי גבוה אבל בהחלט יש גובה.
בקיצור מושלם! שווה לנסות!

חשוב: המידות לפי כוסות מדידה

לבצק
500 גר' קמח
1 כף שמרים יבשים
1 כף מלח
1 כף סוכר
כוס עד כוס וחצי מים (לי הספיק כוס ורבע)
1/4 כוס שמן זית

אופן ההכנה
במיקסר עם וו לישה מערבבים את הקמח יחד עם השמרים. מוסיפים את הסוכר והמלח ומערבבים.
תוך כדי לישה מוסיפים את השמן והמים. הבצק צריך להיות רך, חלק ומעט דביק. ממשיכים עם המיקסר 15 דק' - זה יגרום לבצק להיות אוורירי ותפוח.
מכסים את הקערה עם ניילון נצמד עד שיכפיל את הנפח.
לבנתיים מכינים את הציפוי. אין לי מתכון טוב לציפוי...
כשהבצק תפח מניחים על תבנית תנור בנייר אפיה משומן פותחים אותו בעזרת הידיים למלבן לכל שטח התבנית.
מחממים תנור ל 180 מעלות ומורחים את הציפוי שהכנתם ומניחים לעוד 20 דק' ולתנור 20 דק'.

בהצלחה!
תודה רבה, מעניין לנסות, נראה מעולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה