מתי נקבל 'סרט שרוול' מקצועי?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אולי פשוט אין מי שיבחן אותכם...

וכאן העליתי הטענה לגבי קהילת המעמדים שלא בתוכנת תג.

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אמנם ביקשתי וקיבלתי את "עורך תורני", אבל אני צריך להודות שלא תמיד אוסף ה"צמידים" וסרטי הכבוד נותנים תחושה טובה (וזה לאו דווקא מענווה). לפעמים נותן תחושה של כלבויניקיות [וכידוע ממשל הברווז ואכמ"ל וד"ל]...
לכן לא בטוח שכדאי להוסיף תג נפרד לכל תת-פורום. דעתי.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הבעיה האמיתית היא, כי לכאורה האתר לא מאפשר לחגור חגורת-תואר באופן אינדיבידואלי, אלא היא קשורה לחברות בפורום הרלוונטי.

וא"כ ממנ"פ, אם הפורום פתוח לכולם, אז אין טעם להתהדר ב'חגורת - תואר', שהרי אם כן יהיה לכולם אותה חגורה, וא"כ שוב אין זה מראה על שום תואר ומעמד.

ואם נצטרך לסגור הפורום רק ל'קהילה', על זה אני מתנגד בתוקף, כי הרי מטרת הפורום לאפשר גם ל'עמך' לשאול שאלות ולהתחכם בענייני הפורום הרלוונטי (רק מה, 'אין מלמדים אלא למלומדים'?!).

וזו באמת גם התשובה על טענתי בענין החגורה למעמדים, שכתבתי למעלה.

נ.ב. אגב, האם באמת יש מילה כזאת 'טַעֲנָתִי' או צריך לכתוב 'טענה שלי'. משום מה זה לא נשמע לי כ"כ טוב.

נערך לאחרונה ב:

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אמנם ביקשתי וקיבלתי את "עורך תורני", אבל אני צריך להודות שלא תמיד אוסף ה"צמידים" וסרטי הכבוד נותנים תחושה טובה (וזה לאו דווקא מענווה). לפעמים נותן תחושה של כלבויניקיות [וכידוע ממשל הברווז ואכמ"ל וד"ל]...
לכן לא בטוח שכדאי להוסיף תג נפרד לכל תת-פורום. דעתי.
זה נכון כשאתה גם אדריכל גם צלם וגם בונה אתרים, אבל בענינים שקשורים אחד בשני מתוקף המקצוע כמו עורך\סופר\דקדוק\ שמצטלב היטב עם עימוד\וגרפיקה ולמי שיש לו חוש יכול להתמקצע על הדרך גם באופן כללי בתוכנות אופיס ואפי' תכנות חומרה ורשת, אז אדרבה זה מראה כמה אתה מקצוען במקצוע המורחב והמסתעף מזה.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
סברתי כי רק הדקדקנים המקצועיים יקבלו 'סרט שרוול', אבל כל אחד יוכל להעלות הודעות בפורום (שהרי על פי רוב לא הדקדקנים שואלים). כך יראה השואל אם קיבל תשובה מבעל מקצוע. השאלה הגדולה היא מי יבחן ויעניק את ה'סרט'...

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
המקצוענים בדקדוק כבר ידועים בפורום, וכפי הידוע לי לא עולים על חמשה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה