עזרה מתחילה ומבולבלת....

רונהלי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
שלום כולם,
אולי תוכלו לעזור לי, אני לפני כחצי שנה קניתי לוח גרפי, לא למדתי בשום מקום קודם והתחלתי לבד, ראיתי שמאוד קשה לי להסתדר עם לוח גרפי, הרגשתי שהרמה שלי הרבה פחות טובה מציור ידני, גם עכשיו אחרי הרבה זמן שאני עובדת עם זה , אני מרגישה שלעולם לא אתרגל!
המליצו לי בנתיים לא לקנות לוח תצוגה, אלה ללכת ללמוד, ולראות לפי התקדמות הקורס, מצד שני אני כן מעדיפה להמשיך בנתיים להתקדם לבד(מפאת חוסר זמן) ואולי לקחת מספר שיעורים פרטיים.
מה אתם הייתם עושים?
לקנות לוח תצוגה?
ללכת ללמוד בצורה רצינית ומסודרת?
לקנות לוח תצוגה ולהמשיך להתקדם ולהעזר בשיעורי פרטיים?

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
אני גם לא למדתי, הרגשתי שאני טוב בלצייר על דף ורציתי לצייר על מחשב, אז כמוך התייעצתי.
לי הציעו פשוט לצייר על טאבלט!
זה כמעט כמו על דף, מתרגלים מהר, יש הרבה יותר אפשרויות, זה מהיר, קל למחוק :rolleyes:, ועוד מלא דברים טובים!
שווה לנסות!

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
דומה ללוח תצוגה אבל טאבלט!
לי יש samsung galaxy s6, אבל יש גם דברים יותר פשוטים\מקצועיים. תלוי בתקציב שלך
תחפשי טאבלט עם עט (ממליץ יותר על אייפד של אפל, אבל המחיר בהתאם

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שלום כולם,
אולי תוכלו לעזור לי, אני לפני כחצי שנה קניתי לוח גרפי, לא למדתי בשום מקום קודם והתחלתי לבד, ראיתי שמאוד קשה לי להסתדר עם לוח גרפי, הרגשתי שהרמה שלי הרבה פחות טובה מציור ידני, גם עכשיו אחרי הרבה זמן שאני עובדת עם זה , אני מרגישה שלעולם לא אתרגל!
המליצו לי בנתיים לא לקנות לוח תצוגה, אלה ללכת ללמוד, ולראות לפי התקדמות הקורס, מצד שני אני כן מעדיפה להמשיך בנתיים להתקדם לבד(מפאת חוסר זמן) ואולי לקחת מספר שיעורים פרטיים.
מה אתם הייתם עושים?
לקנות לוח תצוגה?
ללכת ללמוד בצורה רצינית ומסודרת?
לקנות לוח תצוגה ולהמשיך להתקדם ולהעזר בשיעורי פרטיים?

אני רוצה להגיד שאני גם לא למדתי אף פעם איור דיגיטלי וקנו לי ליום הולדת סוג של לוח גרפי שנראה כמו טאבלאט אני לא מבינה בזה כל כך ובהתחלה היו לי ציורים זוועה ולאט לאט התחלתי להתרגל לצייר על מסך ועכשיו עברה שנה וחצי וקניתי לוח של האוויון פרו 22 ויש לזה מגן מסך מחוספס שכשאת מציירת על זה את מרגישה דף ...
אני לא יודעת מה להגיד לך אני לומדת ציור על דף כשאני מציירת ב לוח גרפי אני מרגישה שאין כל כך הבדל יש ציורים שאני מעדיפה לצייר בדף ויש ציורים שנח לי בלוח גרפי אולי כדאי שאם את כבר יכולה ללמוד איור דיגיטלי תלמדי אני מאוד רוצה אבל אני עדיין לא יכולה
אה ו .. דרך אגב אני ניסיתי להתקין בטאבלט הזה פוטושופ וזה ממש לא כמו במחשב ...

רונהלי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
איזה טאבלט היה לך?
כי בעקרון אני בנתיים עובדת רק אם קליפ סטודיו פיינט, מקווה להתחיל בקרוב פוטושופ, אם התוכמנות האחרות הלך לך טוב?

רונהלי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מצאתי את הלוח הזה באמזון, מה אומרים?

רונהלי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
לא יודעת, לא באלי להשקיע הרבה, אני ממש מתחילה ועוד לא עובדת בזה ולא עושה עם זה כלום, אם אני אתקדם בעז"ה אמשיך עם מכשירים יותר יקרים....

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
איזה טאבלט היה לך?
כי בעקרון אני בנתיים עובדת רק אם קליפ סטודיו פיינט, מקווה להתחיל בקרוב פוטושופ, אם התוכמנות האחרות הלך לך טוב?

היה לי מייקרוספט מחר אני בעזרת ה' יגיד לך את כל הפרטים ..
בנוגע לקליפ סטודיו אני לא יודעת אבל זה היה ממש טוב לא רואים הבדל בין ציורים שציירתי בטבלט לבין הציורים שאני מציירת עכשיו מה שהיה לי היה עט שאפשר להחליף לו חודים ( שונים )
עכשיו אין לי את זה וזה מבאס וזה נח מאוד מאוד כי אפשר להתנייד עם זה בקיצור ... מחר אני אפרט יותר
לילה טוב!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא כל טאבלט עם עט מתאים לציור..

יש בלינקיה הסבר דיי רציני על ציוד לאיור דיגיטלי (ואי אפשר לכתוב בשרשורים שם תגובות או שאלות כי זה מקפיץ דברים ישנים). זה בהחלט יכול להעיק אם הציוד לא מתאים

אם את מציירת טוב ידני גם בדיגיטלי תראי תוצאות טובות בע"ה, לפעמים התקלה מצד הציוד ולפעמים מצד הגדרות דיי פשוטות בתוכנה עצמה.

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
‫כרטיסייה חדשה - Google Chrome‬ 16_12_2020 16_31_28 (2).png
‫כרטיסייה חדשה - Google Chrome‬ 16_12_2020 16_31_48.png

צלמתי לך צילום מסך מאיזה אתר אחד אני עצמי לא הזמנתי משם
Microsoft Surface זה הדגם ויש בכל מני גדלים יש לזה עט שאפשר לקנות לו חודים שונים ולהחליף ההבדל בין החודים זה שיש חוד רך יש חוד רגיל ויש גם חוד שמחליק ממש על המסך יש לזה גם מקלדת אבל כל דבר צריך לקנות בנפרד וזה לא בא באותה קופסא התמונות האלה שהעלתי פה זה סתם רק בשביל הרעיון אבל יש עוד אחרים גדולים יותר
בקיצור .... אני ממש ממליצה זה ממש כמו מחשב !!!

רונהלי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
תודה…
זה קצת לא בתקציב שלי, אבל אני אחפש משהו בסיגנון, יש פרמטרים מסוימים שצריך להיות כדי שהטאבלט יהיה מתאים לאיור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה