מתאים לי מק?

מחשבים ותוכנות > תוכן מקצועי

סיפור קורע לב: האבא נפטר, האמא חלתה במחלה והילד עומד לפני יום חתונתו
<<<<בעוד כשבוע יצחק צריך להינשא, להיכנס תחת לחופה, היום הכי מרגש בחייו, אך אביו נפטר לפני כמעט שנה מותיר אותו להתמודד עם אמו האלמנה שחלתה במחלה...
יוצאים מהבית, קרוב לבית!
לב העיר BTC- המשרד שלכם קרוב להכל לא כל יום יוצאים מסגר, וזה הזמן לעשות סדר, לצאת מהבית ולעבור למשרד פרטי, קרוב לבית וקרוב להכל. במגדל "לב...
חידושי פוטושופ 2021
נגישות אתרי אינטרנט
רשת האינטרנט, והיכולת לגלוש בה נתפסת עבור רובנו כמובן מאליו. האמנם זה כך? להלן סקירה קצרה על תחום נגישות אתרי האינטרנט והצגת ההשפעות של עולמות...
5.00 star(s) 2 ratings

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
אשמח גם לתשובה.
אני רואה שאף אחד לא ענה בינתיים, אז רק אכתוב את מה שקראתי פעם, שהמסך במק חד ומפורט הרבה יותר ממסך של מחשבי P.C., וכמו"כ מכיון שהוא יציב מאוד, התוכנות הכבדות של גרפיקה עובדות איתו מעולה.
(כמו שאתם מבינים מפתיחת האשכול, אין לי ניסיון אישי בזה בכלל, מה גם שאיני עוסק בגרפיקה).
מי שעוסק בגרפיקה יכול להואיל ולומר לנו סיבות?
ובכן, תוכנות אדובי נוצרו למק לפני שהם נוצרו לווינדוס, משכך ומסיבות נוספות האינטגרציה בין התוכנה לבין החומרה ומערכת ההפעלה, הן טבעיות יותר זורמות יותר וכדו'.
באופן כללי, אחת המעלות הגדולות של מק, היא האינטגרציה בין חומרה לתוכנה.
גרפיקה זה מקום נוסף שהנקודה הזו באה לידי ביטוי.

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
אני רואה שאף אחד לא ענה בינתיים, אז רק אכתוב את מה שקראתי פעם, שהמסך במק חד ומפורט הרבה יותר ממסך של מחשבי P.C.,
(כמו שאתם מבינים מפתיחת האשכול, אין לי ניסיון אישי בזה בכלל, מה גם שאיני עוסק בגרפיקה).
המסך של המק הוא מסך, יש טובים ממנו בהרבה ויש נחותים ממנו,
הוא לא מפורט יותר ממחשבי PC, הוא מפורט יותר ממסכי FHD ונחות משמעותית ממסכי 4K

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה