משתוקקת להצליח בהנקה?

אסתר

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
טוב, אל תקחנה את זה ממש כהבטחה, אבל מתארגנת השבוע סדנא בבני ברק, לשמוע וללמוד על הנקה מזווית אחרת ומרתקת.
הסדנא מיועדת לנשים לפני ואחרי לידה ראשונה,
לנשים שלא הצליחו להניק בעבר,
ולכל מי שמיניקה אבל מרגישה שזה לא זה, והיתה רוצה להתעשר ולשדרג את החוויה.
הידע התאורטי משולב בהדרכה מעשית וביחד הם עשויים להגביר את סיכוייך להיניק בהצלחה.

מי שתצלצל להודעה הזו, תקבל פרטי התקשרות באישי.

כמו כן, אני רוצה להודיע למי שמעוניינת שיש לי אפשרות לעזור בייעוץ טלפוני ללא תשלום.
ברוך ה' עם הצלחות מרובות.
נא לפנות בהודעה אישית.

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מהנסיון העצוב שלי עדיף לקבל הדרכה מוצלחת אחרי הלידה, כל מה שלומדים לפני לידה ראשונה זה בתאוריה ולא מצליח להשליך מזה הלכה למעשה.

אסתר

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש משהו במה שאת אומרת, ימל.
גם הניסיון האישי שלי לצערי מראה שההדרכה הקונבנציונלית להנקה לפני לידה לוקה בחסר.
ובכל אופן, הסדנא המוצעת מדברת על משהו אחר. והיא אכן פונה בעיקר לנשים עם 'ניסיון' כושל בעבר או בהווה.
אבל הדלת בהחלט פתוחה גם לנשים לפני לידה ראשונה, וזאת כדי למנוע טעויות והשתרשות של תפיסות שגויות.

אסתר

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שלחתי למצלצלות עד עכשיו.

אסתר

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נשלח למצלצלות הנוספות.

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
רק מעניין אותי אם בהדרכה לוקחים בחשבון שהאשה המניקה עובדת 8 שעות ביום + שעה נסיעות ויש לה בית עמוס ב"ה לנהל...
מי שמצליח לגרום לחלב להשאר מזין ובכמות הרצויה במשך שנתיים........... אני מוכנה להוריד את הכובע בפניו!!!

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י rutiz;n5008252:
רק מעניין אותי אם בהדרכה לוקחים בחשבון שהאשה המניקה עובדת 8 שעות ביום + שעה נסיעות ויש לה בית עמוס ב"ה לנהל...
מי שמצליח לגרום לחלב להשאר מזין ובכמות הרצויה במשך שנתיים........... אני מוכנה להוריד את הכובע בפניו!!!

זה אפשרי בהחלט.
רק השאלה מה זו הכמות הרצויה -
מבחינתי זה כמה שהילד צריך, בתקופה המסויימת.
וברור שילד בן שנה פלוס שאוכל כבר מזון מוצק זקוק לפחות חלב מאשר תינוק בן חצי שנה.
ויתכן מאד שהחלב גם פחות מזין - כי הגוף שלנו מייצר את החלב לפי הצרכים של הילד.

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
אם יש ניקיות שמעוניינות להתארגן לסדנה בירושלים (מינימום 15 נשים)
אחרי בין הזמנים (בחודש אלול או אחרי החגים)
שתצלצלנה כאן בבקשה.

אסתר

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י rutiz;n5008252:
לוקחים, לוקחים...
כל התשובות בפנים.

נסיכה בלבן

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברור
מי שזה בוער לה מצליחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה