השקעות משרדים להשקעה

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
שלום לכולם.
מתפרסמים לאחרונה הרבה פרויקטים של משרדים שמוצעים למכירה, כאשר לטענת המשווקים ניתן להרוויח כ-10% תשואה שנתית.
רצינו לשמוע מבעלי מקצוע / נסיון על הסיכויים ובעיקר על הסיכונים באפיק זה.

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
שמענו במעורפל כמה בעיות:
א. מס הכנסה.
ב. אינפלציית משרדים.
ג. קריסה במקרה של מיתון.
ד. ארנונה ותשלום לבנין אם אין שוכרים.

אבל אנחנו מחפשים מידע מוצק וברור.

חיימוש

משתמש פעיל
הכל תלוי כמה כסף יש לך להשקיע?
הכי חשוב בהשקעות זה הפיזור, לא שמים את כל הביצים בסל אחד, גם אם מדובר בהשקעה הכי משתלמת...
לכן צריך להסתכל אינדיבידואלית לכל אחד בהתאם לגודל התיק, הסיכונים שהוא מוכן לקחת וכו.
ועוד משהו , מעניין למה רק אצל החרדים משקיעים על פי מודעות ופרסומים. תבדקו תחקרו ותדרשו תפתחו עיניים ותחפשו את מה שלא מופיע...
אל תקנו רק על סמך מודעה יפה בעיתון!!!!!!!
בנכס מסחרי יש לקחת בחשבון:
1. מדובר בהשקעה פחות סחיר ממגורים, כך שבמקרה של מכירה, יתכן ויהיה לכם קשה יותר לממש את המכס.
2. במידה ולוקחים משכנתא, היא תהיה יקרה יותר.
3. יורד מס הכנסה וביטוח לאומי, נשארתם עםחצי מדמי השכירות!
4. במקרה של נכס ריק, עלות הארנונה משמעותית ויקרה מאד במשרדים לעומת מגורים (כ250 שח למטר במקום 60 תלוי במיקום באיזה עיר).
5. בחלק מהערים יש הצפה של משרדים, מה שמוריד את דמי השכירות וגם יוצר קושי להשכיר.
בהצלחה

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
יש עוד בעלי מקצוע או בעלי ניסיון שמעוניינים לשתף?

כבש

משתמש רשום
עד 8-9 % אפשר למצוא בהחלט אם כי חייבים ללכת דרך יועץ נדל"ן מומחה שמבין בזה באמת...
ואני מדבר מניסיון ...{כמעט שנפלתי כבר}
אבל בכל אופן אין גם עניין לא לעשות כלום ....

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
עד 8-9 % אפשר למצוא בהחלט אם כי חייבים ללכת דרך יועץ נדל"ן מומחה שמבין בזה באמת...
ואני מדבר מניסיון ...{כמעט שנפלתי כבר}
אבל בכל אופן אין גם עניין לא לעשות כלום ....
אולי תספר מה עשית באמת?

האורות

משתמש פעיל
איפה יש 8-9?
ועוד "בהחלט"?
נשמח מאד מאד מאד לשמוע.
מאד מאד נשמח.

אם קשה לך בכללי, אשמח אם תאיר את עיניי בפרטי.
מאד חשוב לי לשמוע על 8-9% תשואה
ואני רציני

כבש

משתמש רשום
אני מתקן
אפשר למצוא אבל צריכים לעבוד קשה על זה ...
אבל אפשר למצוא...
בכל מקרה 6-7 % אז אפשר בהחלט למצוא
אני אישית הלכתי דרך יועץ נדל"ן שכרגע לא משנה בדיוק מי זה...

1 היה אברהם

משתמש פעיל
גם אני כמעט נפלתי בעסקה שנראתה מאוד מפתה עם צפי לתשואה גבוהה וללא סיכונים וכו' וכו'
ברוך ה' שהאיר את עיני ברגע האחרון

אשכולות נוספים

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש כתבה מאוד יפה בעניין של נתן רוזנבלט במגזין הבית של הנדלן

ולפרקטיקה -אני ביררתי באופן עצמאי על רכישת משרד באשדוד
שלפי הפרסומים היה נשמע מושלם, ואיש עסקים מהעיר אמר לי
שמטר מהבניין הזה הולך לקום עוד בניין הרבה יותר גדול ומשודרג
שיוריד את המחירים ויייקח את השוכרים,זה ספציפית שם

פשוט המחיר של משרד לעומת דירה מגרה אותנו פסיכולוגית להשקיע
בלי לבדוק לעומק

אבא עשיר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
משקיעים שימו לב!!
אחוז התפוסה של משרדים נע בין 60-70% עד ל - קרוב למאה אחוז במקומות המבוקשים.
אז רוצו להשקיע לקנות כל מטר משרד ואתם בטוח על סוס העושר. לא כך?!

במספרים ובסטטיסטיקה זה באמת מוצלח,
הבעיה היא שאנשים הם בני אדם ולא סטטיסטיקות.

הסבר בבקשה.
טוב הנה:
חברה המחזיקה במאות ואלפי מ"ר משרד, באמת היא מתמודדת בהצלחה ובגבורה - עילאית, יש לומר - אם נכשלה ואפילו דורדרה לתחתית עקומת אחוזי תפוסה.
יש הכנסות ממה שכן שכור וכך מרוויחים וגומרים את החודש [-מלבד זאת שלחברות ואנשי עסקים כל תחום המימון והמינוף ותזרים המזומנים שונה לחלוטין מהמשקיע הפרטי].

הבעיה מתחילה כשהרוכש הצעיר שחסכונותיו [-וההלוואות שהשיגה ידו] הספיקו ל - 12 מ"ר בלבד [-לא רע בכלל 12* 75 למ"ר = 900 לחודש אחרי ניהול וכו' 10 אל"ש פלוס הכנסה שנתית, על השקעה של 120,000 ש"ח+תיווך ועו"ד] בקניון נחשק ויוקרתי, ולעומת יתר הנכסים שכן יושכרו, 'תשעים אחוזי תפוסה' הבטיח המשווק ולא שיקר.
אלא שבדיוק נכס זה יעמוד ריק שנה. מה יעשה אז??

יתרה מזאת אילו כ"כ ריווחי ופשוט להשכיר את כל המבנה ולהרוויח עליו מאות אחוזים למה מוותר היזם מראש על אוצרות פז אלו ומשחרר אותם דרך משווקים לאברכים וזוגות צעירים.
(אולי יש שם עוד כמה קניונים, או שמא בנה משרדים קטנים להזמנת לקוח שבסוף ביטל עסקה ונתקע עם זה...)
יש עוד עשרות סיבות ודברים לבדוק, תזכרו שמדובר באנשים שמיומנים למכור ומזה פרנסתם. (פרנסתם, לא פרנסתכם!!)
אין לכם כסף להפסיד תשלמו לאנשי מקצוע.

הדגשה חשובה: אין בכוונתי חלילה להניע אנשים מלהשקיע, להפך תשקיעו גם תשקיעו. אלא תוודאו שיש באמתחתכם תשובה לכל שאלה שתשאלו. פרט קטן שאין לכם תשובה לעצמכם שמה הנפילה. (תשובה לאחרים היא רק סימן אם יש לכם תשובה או לא) תפלו בקטן לא תבואו להשקיע בגדול וזאת האבדה.
דבר נוסף חשוב לחדד, אי עשייה היא הפסד וודאי!!

תשקעו, בתנאי שתבדקו היטב ובמקצועיות, ואז תראו הצלחה וסייעתא במעשה ידכם.

בהצלחה

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה