משקפי ביפוקל לילדים

• פותח הנושא noas
  • פורסם בתאריך

noas

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום,
על איזו חנות אופטיקה אתם מליצים לקניית
משקפי ביפוקל לילדים?
אני צריכה שיעשו אותם טוב ומדויק לפי הוראות הרופאה.
ולא יחפפו.

באיזור המרכז.
תודה

mimisher

משתמש רשום
אני לא מכירה באיזור המרכז, אבל באופן כללי "עינית" הם מקצועיים מאוד ואפשר לסמוך עליהם.

noas

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אף אחד פה לא עשה משקפי ביפוקל לילדיו?
ב"ה :)
ובכל זאת...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
עינית, ואכן משקפי ביפוקל לילדים זה הרבה מעבר לסטנדרט. הרבה צלחה!

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני עשיתי לילד בן 5 בשדה הראיה במודיעין עילית
הם מאד מדויקים

אשד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני עשיתי כמה וכמה פעמים, ובאמת צריך מומחיות לענין. (ואכן באחד המקומות שעשיתי הרופא לא היה מרוצה ממש מהתוצאה)
אני ממליצה על רשת משקפים (עשיתי באשדוד, אני מאמינה שהסניף בב"ב שוה לענין), עשו לי מקצועי מאד והשרות שלהם מקסים, כולל המחיר - שהיות שהעדשות הללו מאד יקרות מאד התחשבו והורידו מחירים באופן דרסטי. (ולאחר שהילד איבד את משקפיו הללו באו מאד מאד לקראתי במחיר)
עשיתי גם בקשר עין (מכבי), הם עושים גם טוב רק שהמחירים של הביפוקל כבר לא משתלמים ללקוחות מכבי. (לאחר ההנחה - סכום השתתפות יוצא יותר יקר או זהה למחיר במקום אחר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה