משפחתונים

michalush

משתמש רשום
מישהו יודע היכן ניתן לקבל מידע על משפחתונים באזור מגורי? האם בעיריה, אם כן באיזו מחלקה?

imb

משתמש מקצוען
אני לא יודעת היכן את מתגוררת, אבל בעיקרון זה אצל העיריה, יש לי את הטלפון של המשפחתונים בב"ב אם זה יעזור לך. 03-5776334

Stylee

משתמש רשום
בדיוק אתמול התקשרתי והם אמרו שעד לא התחיל הרישום לשנה הבאה והם לא יודעים מתי... מוזר לא?? בסוף כשכן יהיה רישום הכל כבר יהיה תפוס אז אם למישהו יש מידע על מקום פנוי במשפחתון באזור העיריה אשמח לדעת...

ASUS

משתמש צעיר
את יכולה בכל עירייה לגשת לעובדת סוציאלית או למחלקת החינוך ולברר

רחלושית

משתמש רשום
בשביל מה עו"ס?
מחלקת החינוך לא מתעסקת עם המשפחתונים, יש לזה "מחלקה" בפני עצמה ובבני ברק זה המספר שקיבלת כמה תגובות למעלה.

ASUS

משתמש צעיר
אני קיבלתי הרבה "הטבות" בזכות העובדת הסוציאלית, היה לי בתקופה ההיא תלוש משכורת של 9000 ש"ח וקיבלתי מהעירייה 250 שקל למשחקים לילדים שלי... העוזרת שהיית לי בבית באותו תקופה, שהיא אין לה הכנסות בלשון המעטה היא הוציאה מהעובדת סוציאלית ריהוט כמעט מלא, כמו למשל ארון, ספה, לול, עגלה ואני מדבר על מותגים... אני מאוד בעד לעבור דרך העירייה גם אם אין צורך אתם לא יכולים לדעת מאין יבוא ההטבה...

רחלושית

משתמש רשום
לא הבנתי.
היה לך תלוש של 9000 שקלים והיית צריך 250 שקלים למשחקים לילדים?
כאילו, תגיד לי שלא הבנתי נכון פליז..
אם אתה מרוויח יפה כל כך, למה אתה צריך לקחת מהעיריה ועוד לא על השם שלך, אלא על שמה של העוזרת שלך?
זה לא נראה לך כמו משהו לא ישר?

michalush

משתמש רשום
יש מישהו שגר באזור העיריה שיכול לעשות טובה ענקית:
ללכת לעיריה לצלם את הרשימה שיצאה היום ולשלוח לי בפקס או במייל?!

אני פשוט גרה בדיוק בצד השני של העיר וזה ממש ממש מרחק בשבילי והם לא מסכימים לשלוח לי את הרשימה...!!!!
צריך ללכת ולראות שם.

זה יסיע לי מאד מאד.
תודה מראש.

Stylee

משתמש רשום
אני אעשה את זה בשבילך בל"נ. מקוה להספיק לגשת לשם היום...

michalush

משתמש רשום
קטעים, בדיוק בקשתי מבעלי שיבקש מבעלך לעשות את זה אם יוכל כי אתם גרים שם באזור.

תודה תודה תודה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה