דרוש מידע משפחה מבודדת מפורים...

avim10

משתמש מקצוען
כבוד אישי, להראות לכל העולם תמונות של מאות אברכים שהרבה מהם עושים עסקים ומפטפטים על גבי הגמרא.....
שורה כזו מהוה כתם מכוער באשכול עם מטרת חסד נעלה שכזו. וחבל מאד.
לגופה של טענה ביחס לכולל, מאד תלוי באיזה סוג כולל מדובר, לפעמים מאד אפשר להבין את ראש הכולל, יש לו אחריות גם למסגרת שתחתיו, והתקציב שלו מוגבל, א"א להאריך בזה פה אבל אי אפשר גם לדון אותו על בסיס חוסר נתונים שכזה.
ואגב, נניח שהמטרה שלו היא גם כבוד אישי, יש גם כאלו, מה לעשות? (מתוך שלא לשמה וכו'). ולשם כך הוא צריך להעמיד כזו מסגרת וכדי שיבואו אברכים הוא צריך שהיא "תדפוק" כמו שצריך, זו זכותו.
אכן, זו מצוה גדולה לתמוך באברך בסיכון שישב וילמד בבית שלו, ולכן את/ה מוזמנת לעשות זאת ואם אין לך כסף - ללכת לגייס תרומות ולהחזיק אותו. כמו שעושה אותו ראש כולל כדי להחזיק אברכים שלומדים אצלו.

דינוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני ממתינה לתשובה.
שלחתי.... ואף דיברתי איתו
אתן תזכורת מחר בל"נ
מדהימה שאת על כל הפעולות למען הכלל!
בע"ה שמהר מאוד לא תצטרכי להתגייס יותר לעזרה....
ויחזור אליך בכפל כפליים על כל העזרה העצומה!
את יכולה לשנות את השם בגלל הפרימיום נכון?
אז תשני באמת לגוש זהב. או מטיל זהב
מה שאת מתחברת יותר;)

ר

רק ילדה;)

אורח
נזכרת שפעם שמעתי ממשהי שכל שם 'בדוי' שמשהו בוחר לעצמו (כגון ניק) יש משמעות מאחוריו.

כגון 'שורדת' ככל הנראה היא נאבקת במשהו בגבורה.
'שחקנית' יש לה כישורי משחק לטוב ולמוטב.
פתחתי את הניק הזה לפני המון שנים בדיוק קראתי שורה במאמר לימודי והיה כתוב שם 'שביב זהב' אז ניכסתי לעצמי... בלי לחשוב מה עומד מאחורי צמד המילים הללו.
מאז לא נכנסתי אף פעם.... (שכחתי את הסיסמא) ואיכשהו חזרתי:)

אם אחליף זה רק בגלל הטרדות:(

דינוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נזכרת שפעם שמעתי ממשהי שכל שם 'בדוי' שמשהו בוחר לעצמו (כגון ניק) יש משמעות מאחוריו.

כגון 'שורדת' ככל הנראה היא נאבקת במשהו בגבורה.
'שחקנית' יש לה כישורי משחק לטוב ולמוטב.
פתחתי את הניק הזה לפני המון שנים בדיוק קראתי שורה במאמר לימודי והיה כתוב שם 'שביב זהב' אז ניכסתי לעצמי... בלי לחשוב מה עומד מאחורי צמד המילים הללו.
מאז לא נכנסתי אף פעם.... (שכחתי את הסיסמא) ואיכשהו חזרתי:)

אם אחליף זה רק בגלל הטרדות:(
אז זה נכון לגמרי מה ששמעת :)
המשמעות מאוחרי השם שלך זה לב זהב ענק

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני גם אשמח לתרום ערכת יצירה ומשחקים למשפחות כאלה (חדש באריזה) אפשר לכתוב לי בפרטי כתובת בבני ברק ואשתדל להעביר אפשר גם לאסוף ממני(ערכת יצירה בגבס מתאימה לגילאי 8 בערך, משחק הרכבה מעניין של גלגל לונה פארק וספר של דבורה בנדיקט ללימוד ציור) ואגב כשהיינו במצב דומה היה מי שאמר לי נפקיד לך כסף זה ב"ה עזר וקנינו מארתא המון יצירות וכל שבוע משחק או שנים חדשים שעשו אוירה נחמדה יותר כשטיפסו על הקירות אז אל תזלזלו אפילו בהעברה של 50-100 ש"ח תשיגו תעסוקה לשבוע!
ועוד משהו- מישהי צדיקה השאילה לנו מקרניצ'ק עם 8 קלטות וזה מאד העסיק עד שבשבת דיקלמו בע"פ....

ר

רק ילדה;)

אורח
רחוב שד''ל קרוב אלייך?
הרב קוק?

אמורה לעשות סבב נוסף שבוע הבא בעז"ה. טרם ברור לי בדיוק מתי.
כך שאם שני הכתובות הללו קרובות אלייך אעביר לך פרטים

ר

רק ילדה;)

אורח
אני גם אשמח לתרום ערכת יצירה ומשחקים למשפחות כאלה (חדש באריזה) אפשר לכתוב לי בפרטי כתובת בבני ברק ואשתדל להעביר אפשר גם לאסוף ממני(ערכת יצירה בגבס מתאימה לגילאי 8 בערך, משחק הרכבה מעניין של גלגל לונה פארק וספר של דבורה בנדיקט ללימוד ציור) ואגב כשהיינו במצב דומה היה מי שאמר לי נפקיד לך כסף זה ב"ה עזר וקנינו מארתא המון יצירות וכל שבוע משחק או שנים חדשים שעשו אוירה נחמדה יותר כשטיפסו על הקירות אז אל תזלזלו אפילו בהעברה של 50-100 ש"ח תשיגו תעסוקה לשבוע!
ועוד משהו- מישהי צדיקה השאילה לנו מקרניצ'ק עם 8 קלטות וזה מאד העסיק עד שבשבת דיקלמו בע"פ....
עדיין רלוונטי?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ר

רק ילדה;)

אורח
@שביב זהב , סליחה @גוש זהב כמו ש @שקדיה הציעה
יש התקדמות בנושא עם מי שדברת?
הקפצה לנושא על הדרך;)
עבר זמן.
ואני לא שכחתי.
פעלתי בכמה מישורים במקביל לבדוק היתכנות רלוונטית לסיוע יעיל.
'נדנדתי' (לא, אני לא טובה בזה בכלל!!!) דיברתי, שיתפתי, הצגתי נתונים וביקשתי פתרון. לכל הפחות חלקי. אבל כבר שיראה אכפתיות ועשייה בעניין.
הרבה היו קשובים.
אבל: "מחשבות לחוד ומעשים לחוד"
כבר די הנחתי לדברים באכזבה. עד הבוקר-

מדבריו של הרב אורי מקלב אלי. העניין ידוע והיו ע''כ אין ספור שולחנות עגולים אך כעת עם סגירת מוסדות הלימוד והטלת הסגר הדברים זזו הצידה...:(
מה שכן, יש פתרון. הוא לא מתאים לכולם. ודורש מעט סבלנות.
אם רלוונטי עבור משהו- בשמחה בפרטי או במייל.

(חשוב לנו קודם לבחון אם יש הענות ותשתית מתאימה ורק אז לפרסם את הדברים לעיני כל אם יהיה צורך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה