משלוחים מסין - עליאקספרס, לרגל המגיפה המתחוללת שם

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כך קיבלתי הודעה מאתר זיפי
החדשות לגבי הקורונה לא מפחידות כמו שעושים מהן, אנחנו כאן כדי לעזור לעשות סדר ולעדכן אותך:
ZqXkVXoGYtYZcedVSJS5hn2b0pYBbW8TZoKIf7mzkKIUNMM77AlE-CTHoKFANd7xe3KEZiAc7xgWYj1bKIV0nknU=s0-d-e1-ft
לא ניתן להידבק מחבילות ומוצרים. משרד הבריאות פרסם שלא ניתן להידבק במגע עם חבילות, אלא רק מיצורים חיים. לא משהו שנציע לך לקנות בכל מקרה :)
ZqXkVXoGYtYZcedVSJS5hn2b0pYBbW8TZoKIf7mzkKIUNMM77AlE-CTHoKFANd7xe3KEZiAc7xgWYj1bKIV0nknU=s0-d-e1-ft
כן, אנחנו בטוחים!אפילו אם השתעלו לך על החבילה, הוירוס מת תוך כמה שעות ללא נשא אנושי. עד שהחבילה מגיעה לארץ היא נקייה בוודאות.​
אמין ביותר, חה.

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התמיכה של עליאקספרס ציינו שבגלל הוירוס - לחלק מהמשלוחים התווספו ימי המתנה למשלוח ויתכן עיכוב נוסף, זה מכוון, נותנים לכולם עוד זמן עקב הבהלה.

לא ביטלתי הזמנות, ממתינה.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה זה לפתוח סכסוך קניתי דרך זיפי גם לי היה אמור להגיע מוצר לפני כחודש ועכשיו הגיע לי הודעת בדיקה של אוטוטו נגמר הזמן
איך חוץ מלהתכתב עם הספק יש דרך להגיע להחזר התשלום?.
תודה לעונים

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני התכתבי עם מוכר הוא ענה לי שיש משלוחים מסין כנראה תלוי באיזורים
אני גם ממשיכה לקבל משלוחים ....

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באתר מעקב CAINIAO כתוב רק שזה נארז למשלוח ולא יותר.

יכול להיות שהמוכר לא עונה עדיין בגלל 'ראש השנה הסיני' (הם אמורים לחזור לתפקוד ב7-10 לפברואר אם לא העיכובים של הקורונה).
אין לחברה הזאת מעקב נורמלי מנסיון

יהודה פויכ

משתמש צעיר
כך קיבלתי הודעה מאתר זיפי
החדשות לגבי הקורונה לא מפחידות כמו שעושים מהן, אנחנו כאן כדי לעזור לעשות סדר ולעדכן אותך:
לא ניתן להידבק מחבילות ומוצרים. משרד הבריאות פרסם שלא ניתן להידבק במגע עם חבילות, אלא רק מיצורים חיים. לא משהו שנציע לך לקנות בכל מקרה :)
כן, אנחנו בטוחים!אפילו אם השתעלו לך על החבילה, הוירוס מת תוך כמה שעות ללא נשא אנושי. עד שהחבילה מגיעה לארץ היא נקייה בוודאות.​
טיסות שנושאות חבילות מגיעות כסדרן.טיסות סחר שמובילות את החבילות פועלות כרגיל. רק טיסות נוסעים צומצמו או בוטלו. שזה אולי מבאס אם תכננת לטייל בסין, אבל לא משפיע על החבילות שלך.​
בסין מסיימים כרגע את ראש השנה הסיני ויחזרו לפעילות מלאה בימים הקרובים (חוץ ממחוז הובאיי שבו הפעילות הוגבלה).​
עיכובים אפשריים בהגעה של חבילות הם כתוצאה מעומס בדואר ישראל והעומס מראש השנה הסיני. אנחנו איתך לאורך כל הדרך עד שהחבילה תהיה אצלך!​
ממש ממש תודה (זה כ"כ הלחץ אותי )תודה!!!!!!

Trouble Maker

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם אני אזמין עכשיו,
יש בכלל סיכוי שמישהו יסתכל על ההזמנה שלי?
והאם בכלל יוצאות חבילות משם?

שי1

משתמש מקצוען
מתי הם גובים את הכסף מהאשראי?
ברגע ההזמנה או אחרי שההזמנה נשלחה?
הזמנתי מוצר והמוכר עדיין לא שלח אותו אז ביטלתי את ההזמנה.
גבו ממני כבר????
תודה

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מתי הם גובים את הכסף מהאשראי?
ברגע ההזמנה או אחרי שההזמנה נשלחה?
הזמנתי מוצר והמוכר עדיין לא שלח אותו אז ביטלתי את ההזמנה.
גבו ממני כבר????
תודה
ברגע ההזמנה.
ואם ביטלת, אז תקבל החזר.

יענק'ל

משתמש פעיל
D I G I T A L
גורמי ספנות מדווחים כי אניות מכולה ענקיות היכולות לשאת אלפים רבים של מכולות יוצאות מנמלי סין עם 10 אחוז מטען בלבד. מה שאומר שבעלי האניות חותכים הפסדים מטורפים . הם לא יחזרו לשם שוב אלא אם כן יבטיחו להם העמסות מלאות וריווחיות אבל המפעלים שם לא ממריאים . בדרך למשבר כלכלי.

יונלה

משתמש מקצוען
בשבוע האחרון התחלתי לקבל את ההזמנות מ11/11, 3 חודשים מההזמנה!,
על חלק מהמוצרים קיבלתי כבר החזר.

לעומת זאת, יש לי כמה הזמנות שממתינות כבר 3 שבועות למשלוח ועדין לא יצאו לדרכם.

לא בטוחה שיגיע לפסח.

על כמה מוצרים שקיבלתי החזר וקיבלתי אח"כ את החבילות אני כן מעוניינת לשלם שוב, שלחתי הודעה למוכר שאני רוצה לשלם שוב ואין תגובה, יש בכלל מצב של תשלום נוסף אחרי החזר?

ישראלים

משתמש מקצוען
בשבוע האחרון התחלתי לקבל את ההזמנות מ11/11, 3 חודשים מההזמנה!,
על חלק מהמוצרים קיבלתי כבר החזר.

לעומת זאת, יש לי כמה הזמנות שממתינות כבר 3 שבועות למשלוח ועדין לא יצאו לדרכם.

לא בטוחה שיגיע לפסח.

על כמה מוצרים שקיבלתי החזר וקיבלתי אח"כ את החבילות אני כן מעוניינת לשלם שוב, שלחתי הודעה למוכר שאני רוצה לשלם שוב ואין תגובה, יש בכלל מצב של תשלום נוסף אחרי החזר?
גם אני קבלתי השבוע חבילות .
ועד כמה שאני לא ממהרת לפתח סכסוך . בדיוק כן פתחתי עליהם כי אחד מהם היה מעיל לא זול מידי וגם כבר פחות נצרך. ועוד משהוא . ומרגיש לי לא נעים להשתמש במשהוא שלא שולם.

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
'לא דווח' לא אומר כלום... אם אישה אמריקאית עברה בדיקות שיצאו תקינות ורק אחרי שבועיים התגלו תסמיני המחלה בגופה, לוקח זמן לגלות שמישהו נדבק
השאלה כמה זמן הנגיף יכול לחיות על פלסטיק, למשל
24 שעות.

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
גם אני קבלתי השבוע חבילות .
ועד כמה שאני לא ממהרת לפתח סכסוך . בדיוק כן פתחתי עליהם כי אחד מהם היה מעיל לא זול מידי וגם כבר פחות נצרך. ועוד משהוא . ומרגיש לי לא נעים להשתמש במשהוא שלא שולם.
זה זמן ההגנה של אליאקספרס , אם תוך חודשיים לא מגיע המוצר (מיום שנשלח) אז אתה מקבל את הכסף חזרה וגם את המוצר.
זה לא גזל ואין שום חשש,
אבל צריך להודיע למוכר שזה הגיע.

אולי מעניין אותך גם...