משלוחים מסין - עליאקספרס, לרגל המגיפה המתחוללת שם

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לדעתי אין לזה קשר.
הנסיעות שבוטלו הן רק טיסות של בני אדם, לא של חבילות.
בכל מקרה אני לא חושב שאלי אקספרס משתמשת בטיסות ישירות של אל-על.

ולגבי החבילות עצמן - אני מצרף מה שפורסם בJDN:

מה לגבי מזון, משלוחים ומוצרים המגיעים מסין, האם יש בהם סיכון?

אין בהם סיכון. ככל הידוע, נגיפי קורונה אינם מועברים באמצעות חפצים או מזון, ולא דווח על העברת המחלה בדרך זו.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
'לא דווח' לא אומר כלום... אם אישה אמריקאית עברה בדיקות שיצאו תקינות ורק אחרי שבועיים התגלו תסמיני המחלה בגופה, לוקח זמן לגלות שמישהו נדבק
השאלה כמה זמן הנגיף יכול לחיות על פלסטיק, למשל

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
זה דבר מעניין.
בדר"כ (עד כמה שידוע לי) מעלים חבילות דואר על טיסות שעושות את הקו הזה בכ"מ, לא מוציאים 'טיסת דואר', זה לא שווה את זה מבחינה כלכלית.
מעבר לזה, שצוות הטיסה (יהיה אשר יהיה) אמור לעצור בארץ היעד/חניה/קונקשיין/לא משנה מה, ולרדת מהטיסה להתרענן (חניה כזאת היא בין 12 שעות ל3-4 ימים), ואם לא מוכנים להכניס כאן כרגע נוסעים מסין ללא בדיקות רפואיות, המצב לא ברור..
מה גם שבסין עצמה ישנם אזורים בהסגר, וכל מיני כאלה..

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
החופש בסין התארך, מה שאומר שגם החופש של המוכרים באלי אקספרס...
וגם בוטלו נסיעות של ספינות לסין/מסין.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מעבר לזה, שצוות הטיסה (יהיה אשר יהיה) אמור לעצור בארץ היעד/חניה/קונקשיין/לא משנה מה, ולרדת מהטיסה להתרענן (חניה כזאת היא בין 12 שעות ל3-4 ימים), ואם לא מוכנים להכניס כאן כרגע נוסעים מסין ללא בדיקות רפואיות, המצב לא ברור..
לא ידוע לי על דבר כזה. למעשה, אתר משרד הבריאות קובע ש'מי שהגיע מסין ואין לו סימני מחלה – לא צריך להיבדק !!!'

יעל זפרני

מיתוג ופרסום עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני הזמנתי תחפושות לפני שבועיים בדיוק והגיע לי היום לדואר, במשלוח רגיל ללא תוספת תשלום.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא צריך להיבדק !!!'
התקנות עכשיו הם שמי שהגיע מסין צריך להיות בהסגר בביתו למשך 14 יום לראות שאינו מפתח סימני מחלה
(וכן שזו התקופה שהנגיף מדבק)

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
ביתד של יום שישי היה כתוב שלע''ע לא ברור אם הנגיף יכול לשרוד ע''ג החבילות שמגיעים מסין

GALAXY

משתמש מקצוען
SmartSelect_20200201-191501_WhatsApp.jpg

פפרר

משתמש מקצוען
הזמנתי חבילה מסין, והיא צריכה להגיע בקרוב. האם אני צריך לחשוש?

לא. המומחים של ארגון הבריאות העולמי אומרים שהנגיף שורד על משטחים (ובהם חבילות) לא יותר מכמה שעות. במילים אחרות: עד שהחבילה מגיעה לארץ מסין כל הנגיפים שאולי היו עליה כבר מתו מזמן. ולידיעת מי שאינם מסתפקים בהודעה המרגיעה הזאת: חומרי חיטוי רגילים מנטרלים ביעילות את נגיף הקורונה.

morl

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
הזמנתי חבילה באלי
ואין שום נתונים לא נשלח יצא וכו...
כלום
המוכר גם לא עונה
גם לא בטרק 17
רשום רק שהנתונים אינם זמינים ...
חבילה מאוד דחופה לחתונה העניין הוא שפיצלתי הזמנה זו ל2 בגלל עלות דרך משתמש אחר באלי
וזה הגיע כבר לפני שבועיים החבילה הוזמנה ב01.01.20
משהוא יכול לעזור ???
ממש תסכול :mad:
תודה
מצורך צילום מסך
1580914152100.png
1580914152100.png

אולי מעניין אותך גם...