משכנתא נוראית, הצילו...

אברך.

משתמש מקצוען
אני כבר נמצא בתהליך מיחזור אצל יועץ משכנתאות.
תודה רבה

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אני כבר נמצא בתהליך מיחזור אצל יועץ משכנתאות.
תודה רבה
החלטה מאד נכונה.
בפרט אם אתה עושה אצל @ראש על הכתפיים.
אבל לא רק בשבילך, אלא בשביל כל מי שקורא פה, אני מכיר כ"כ הרבה סיפורים כאלו, ולכן אני מציע לכל מי שיש לו משכנתא שיבדוק דו"ח יתרות מידי פעם ואולי הוא יגלה שגם עליו הבנק ביצע הונאה.
מה שנכתב פה שכאילו זה משהו שחייב להיות בשנים הראשונות פשוט לא נכון, תמהיל טוב אמור לרדת כל הזמן, אמנם בהדרגה, בהתחלה פחות ובהמשך יותר.

מנחם123

משתמש רשום
עריכה תורנית
האם המשכנתא הזו כדאית למיחזור ?

אין בעיות בחשבון. המשכנתא נלקחה לפני כ-7 שנים.

המשכנתא מחולקת להרבה סכומים קטנים, כיון שהיא נלקחה לצורך קניית דירה על הנייר, והתשלומים התחלקו להרבה תשלומים לפי קצב התקדמות הבניה.

1643965274490.png

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום

המשכנתא מחולקת להרבה סכומים קטנים, כיון שהיא נלקחה לצורך קניית דירה על הנייר, והתשלומים התחלקו להרבה תשלומים לפי קצב התקדמות הבניה.

צפה בקובץ המצורף 1058108

צפה בקובץ המצורף 1058108
תוציא דו"ח יתרות לסילוק מסודר - אפשר יהיה לעשות בדיקה מקצועית.
בגדול, פריים מעולה - קלצ קטסטרופה, ומלצ משעמם..
ככל הנראה יהיה כאן חיסכון, אבל גם עמלת היוון לא פשוטה.
דוח סילוק יתרות יגלה הכל!
שלח ונבדוק keseffchacham בג'מייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה