משכנתא חלקה עם הכנסות גבוהות בלי צורך בקומבינות. האם יש עניין לקחת יועץ טוב?

אני מוציא משכנתא על דירה שנייה יש לי הכנסות גבוהות וחשבון עם דירוג גבוה. יש לי חבר שהוא דיי חדש בתחום הייעוץ משכנתאות
השאלה היא: האם ברגע שהכל חלק אז הבנק יתן לי ריביות טובות גם עם היועץ הוא לא מהתותחים והמקושרים בשוק
או שעדיין יועץ תותח יכול לעשות ריביות יותר נמוכות.

SHILATI

משתמש מקצוען
זה גם תמהיל משכנתא(הרבה יותר מהאחוזים)
ולפעמים גם ריביות טובות יותר
חשוב מקצוען שמספיק שנים בתחום
מצרפת דוגמא קטנה של חיסכון מעל 10000 וחיסכון בשנים וכמעט אותו החזר חודשי
1640865778369.png

1640865838196.png

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
30 אחוז הון עצמי כן יש לך? אתה בטוח שאתה יודע מה שאתה עושה? מאיפה תביא את ה30

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני מוציא משכנתא על דירה שנייה יש לי הכנסות גבוהות וחשבון עם דירוג גבוה. יש לי חבר שהוא דיי חדש בתחום הייעוץ משכנתאות
השאלה היא: האם ברגע שהכל חלק אז הבנק יתן לי ריביות טובות גם עם היועץ הוא לא מהתותחים והמקושרים בשוק
או שעדיין יועץ תותח יכול לעשות ריביות יותר נמוכות.
אם החבר שלך יש לו חברים וותיקים שיוכל להיעזר בהם אתה יכול לרוץ לבד ולעשות מכרז טוב

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
הכוונה, שאתה נתלה באלינות גבוהים..
קרי: מקצוענים בתחום.
מה שמעניין ומרתק בתחום המשכנתאות - זה שמצד אחד זה בהישג יד, וניתן לגשת לבנק והפקיד המעונב יחייך ויעזור לכם עם התהליך..
אבל מצד שני - בלי ידע מקצועי + קשרים נכונים, אפשר להפסיד הרבה מאד כסף.. יותר מדי ממה שמותר לנו להפסיד..

אפרופו, ישנה כאן ניקית בפורום - שניסתה לצאת לדרך לבד. משכורת הייטק ענקיות (בלעה"ר..), חשבון פגז, צעירים והכל מעולה.
למזלה ב"ה נתקע לה.. לא העבירו לה מבחינת אחוז המימון, לא הגישה נכון - ולא לבנק הנכון.
פנתה אליי לעזרה עם הענין שנתקע,
סידרתי לה את התקיעה ב"ה, ועל הדרך גם חסכתי לה 88,000 ₪ - ככה בשביל הבקשיש!! אם לא היה נתקע לה, והיתה מסיימת לבד בתחושה של - "הצלחתי לבד", ייתכן והיא אפילו לא היתה מודעת להפסד הכספי הגדול..
היום היינו בחתימות בבנק..

נערך לאחרונה ב:

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הכוונה, שאתה נתלה באלינות גבוהים..
קרי: מקצוענים בתחום.
מה שמעניין ומרתק בתחום המשכנתאות - זה שמצד אחד זה בהישג יד, וניתן לגשת לבנק והפקיד המעונב יחייך ויעזור לכם עם התהליך..
אבל מצד שני - בלי ידע מקצועי + קשרים נכונים, אפשר להפסיד הרבה מאד כסף.. יותר מדי ממה שמותר לנו להפסיד..

אפרופו, ישנה כאן ניקית בפורום - שניסתה לצאת לדרך לבד. משכורת הייטק ענקיות (בלעה"ר..), חשבון פגז, צעירים והכל מעולה.
למזלה ב"ה נתקע לה.. לא העבירו לה מבחינת אחוז המימון, לא הגישה נכון - ולא לבנק הנכון.
פנתה אליי לעזרה עם הענין שנתקע,
סידרתי לה את התקיעה ב"ה, ועל הדרך גם חסכתי לה 88,000 ₪ - ככה בשביל הבקשיש!! אם לא היה נתקע לה, והיתה מסיימת לבד בתחושה של - "הצלחתי לבד", ייתכן והיא אפילו לא היתה מודעת להפסד הכספי הגדול..
היום היינו בחתימות בבנק..
איזה מלך

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אם החבר שלך יש לו חברים וותיקים שיוכל להיעזר בהם אתה יכול לרוץ לבד ולעשות מכרז טוב
אם היועץ החדש מחובר למקומות הנכונים, יש המון פלטפורמות של יועצים שאפשר להתייעץ יועצים בינם לבין עצמם, ואפשר להתייעץ עם הכי תותחים במשק.
כפי שאתם יכולים לראות פה בפורום, בתחום הזה יש המון רצון לעזור וקצת מאד צרות עין ב"ה, אני בטוח שיועצים תותחים כמו @Y996 ,@ari1980 , ידיהם מלאות עבודה ובכל זאת נותנים פה תשובות ומפרגנים אחד לשני.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
אם היועץ החדש מחובר למקומות הנכונים, יש המון פלטפורמות של יועצים שאפשר להתייעץ יועצים בינם לבין עצמם, ואפשר להתייעץ עם הכי תותחים במשק.
כפי שאתם יכולים לראות פה בפורום, בתחום הזה יש המון רצון לעזור וקצת מאד צרות עין ב"ה, אני בטוח שיועצים תותחים כמו @Y996 ,@ari1980 , ידיהם מלאות עבודה ובכל זאת נותנים פה תשובות ומפרגנים אחד לשני
רק להודיע,
הסיבה שלעיתים נראה כי בעלי המקצוע נמענים מלענות - נובעת מ1 מ2 סיבות:
1. חוסר רצון לענות באופן לא מקצועי, כשתמונת השואל ופרטיו הרלוונטיים לא ברורים. ובכדי לא להטעות..
2. חוסר זמן נוראי של היועץ. יש עומס מטורף [ב"ה..], ולכן עוד להיכנס ולענות, עלול לבוא על חשבון לקוחות, שזה כבר גובל בחוסר הוגנות כמובן.
ככל והשאלות קצרות - וניתן לענות בקלות ובמהירות, כמובן בשמחה רבה!

היועץ הביא לי שתי הצעות (מסלולים) מבנק דיסקונט
אודה ליועצים פה בפורום שיתנו את חוות דעתם האם קיבלתי פה הצעה טובה ומשתלמת
ואם כן, איזה מבין השניים לבחור
תודה מראש!!!
נ.ב. אני לא יודע איך לכתוב את התמהיל והריביות אז צירפתי את הקבצים

קבצים מצורפים

• פריינד (1) (1).pdf
    1.1 MB · צפיות: 88
  • פריינד (3).pdf
    1.1 MB · צפיות: 35

Panda

משתמש מקצוען
תודה מראש!!!
נ.ב. אני לא יודע איך לכתוב את התמהיל והריביות אז צירפתי את הקבצים
מסלולים וריביות לא משהו.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
סליחה על הבורות,
מצהיר ולא מוכר? יש אכיפה לזה?
מתעניינת בזה מאד, כי רוצה לעשות גם ומפחדת.
תודה
שום בעיה.
מצהירים על מכירה תוך 18 חודש בנתיים לוקחים משכנתא חליפית ומקבלים עד 70 אחוז מהנכס שקונים. כמובן צריך להראות שיש לך 30 אחוז כן לתת.
ואחרי המשכנתא מחליטים שבסוף החלטתם לא למכור הולכים לרשות המיסים לשלם מס דירה שניה

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, את זה אני יודעת.
הבעיה שלי היא במידה ואני כן ירצה למכור אח"כ את הדירה הראשונה (ויש סיכוי טוב לזה).
אז אצטרך לשלם מס שבח של 25% וזה המון כי הדירה עברה הרחבה והשבחה.
האם לזה יש פתרון?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
טוב, את זה אני יודעת.
הבעיה שלי היא במידה ואני כן ירצה למכור אח"כ את הדירה הראשונה (ויש סיכוי טוב לזה).
אז אצטרך לשלם מס שבח של 25% וזה המון כי הדירה עברה הרחבה והשבחה.
האם לזה יש פתרון?
פיתרונות לזה ? יועצי מס וואי חשבון . כמה שיותר יצירתיים ככה חוסכים יותר.
ואם תמכרו בכל מקרה תשתדלו מאוד לפני שיעבור ה18-24 חודש

תודה מראש!!!
נ.ב. אני לא יודע איך לכתוב את התמהיל והריביות אז צירפתי את
y996 ari1980 אני צריך דחוף תשובה בהנ''ל
אודה לעזרתכם!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה