משכנתא/הלוואה לשיפוץ בפועלים האם יש מעקב??

רמה ד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למי יש ניסיון בלקיחת משכנתא/הלוואה לשיפוץ בפועלים האם המעקב מגביל וא"א לשחק עם הכסף
כמו"כ למי יש ניסיון בהצלחה בבנק אחר

רמה ד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שאלות זהות אך שונות
כ"א פונה לבעלי ניסיון בכדי לקבל תשובה ממוקדת
תודה לך

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
למי יש ניסיון בלקיחת משכנתא/הלוואה לשיפוץ בפועלים האם המעקב מגביל וא"א לשחק עם הכסף
במידה והתכוונת - האם ניתן לקחת הלוואת משכנתא לצורך שיפוץ, ולעשות עם הכסף מה שרוצים, אז לא ממש אפשר.
וזה לא רק בפועלים אלא בכל הבנקים בעיקרון.
בהתחלה צריך הצעת מחיר של קבלן מבצע ושמאות - ומקבלים רק חלק מהכסף, ואח"כ מול קבלות/שמאות ניתן לקבל את המשך הכסף. משכנתא לשיפוץ בפעימה אחת, יש רק בבנק ירושלים, גם מוגבל בסכום, והריביות גבוהות יותר.
הלוואה מסחרית פרטית, תעשה עם זה מה שאתה רוצה. זה מוזן לחשבון, ובדר"כ אין שום מעקב.

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עם יועץ טוב, זה אפשרי כמעט בכל הבנקים.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
עם יועץ טוב, זה אפשרי כמעט בכל הבנקים.
חבל סתם לגרום לאשליות.
ישנם נהלים מאד ברורים בנושא, גם עם יועץ משכנתאות פגז והכל!
אח"כ מה שקורה, שלקוח מגיע ליועץ - וכשהיועץ מנסה להסביר לו שזה לא כמו שכתבו בפרוג, היועץ נתפס כמו אחד שלא יודע להזיז דברים.. הרי בפרוג כתבו..
[אני לא מדבר ומתעסק עם דברים שאינם חוקיים / ישרים / וכו', אם לזו היתה כוונתך תסביר למי ששאל מה אתה מתכוון שהוא יעשה, ואולי גם תכוון אותו למישהו שעובד כך].

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חבל סתם לגרום לאשליות.
ישנם נהלים מאד ברורים בנושא, גם עם יועץ משכנתאות פגז והכל!
אח"כ מה שקורה, שלקוח מגיע ליועץ - וכשהיועץ מנסה להסביר לו שזה לא כמו שכתבו בפרוג, היועץ נתפס כמו אחד שלא יודע להזיז דברים.. הרי בפרוג כתבו..
[אני לא מדבר ומתעסק עם דברים שאינם חוקיים / ישרים / וכו', אם לזו היתה כוונתך תסביר למי ששאל מה אתה מתכוון שהוא יעשה, ואולי גם תכוון אותו למישהו שעובד כך].
אני לא כ"כ מבינה על איזה אשליות אתה מדבר.
אני לא יועצת, אבל אני מכירה אישית כמה אנשים שקיבלו הלוואה לשיפוץ בבנק הפועלים, בלי שהם שיפצו.

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הרי כך עושים כל אלה שלוקחים משכנתא כדי לבנות יחידות לא?

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בבנק פועלים זה הכי קשה להוציא את הכסף לשיפוץ בלי לשפץ. בחלק מהבנקים תקבל רק חצי מהסכום ושאר הכסף באישור שמאי או קבלן או קבלות. בסכומים לא מאוד גדולים יש מצב לקבל את כל הכסף אבל הכל כפוף להצעת קבלן. ברוב המקרים גם שמאות אלא אם ירד מקרן המשכנתא יותר מהסכום של השיפוץ.
יש רק בנק אחד שאפשר להוציא יחסית בקלות ללא שיפוץ אבל ריביות לא זולות

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בפועל אסור לקחת משכנתא כדי לבנות יחידות שהם לא חוקיות,אז איך באמת עושים כל אלה שבונים יחידות דיורץ??
לוקחים הלוואה לשיפוץ בלי לשפץ.
יש יועצי משכנתאות שמתמחים בכך.
תבררו ותמצאו.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
לוקחים הלוואה לשיפוץ בלי לשפץ.
יש יועצי משכנתאות שמתמחים בכך.
תבררו ותמצאו.
כל מי שאי פעם קצת נכנס לעולם של ייעוץ המשכנתא, יודע שאין הרבה סודות בעולם הזה כל היועצים כמעט מחוברים ומחליפים אינפורמציה במגוון פלטפורמות, אני באופן אישי גם חבר התאחדות יועצי המשכנתא כמובן, וגם חבר בקהילת היועצים של פוקוס ושל איתנים.
לספר לנו שנברר ונמצא יועצי משכנתאות שעושים דברים שנוהלי הבנקים לא נותנים לעשות זה קרוב לבדיחה, יש אפשרויות דלות מבחינת סכומים/ריביות גבוהות כפי שצויין באשכול על ידי שלל המומחים בתחום, אבל מה שכבודו מדבר זה לא על יועצים אלא על שקרנים, שעובדים עם שמאים שקרנים, וקבלנים שקרנים וכו' וכו', מה שצריך להיות ברור לכל אזרח תמים שצריך משכנתא, ששקרן הוא שקרן וזה לא חייב להיעצר בבנק, שקרן יום אחד משקר על הבנק ויום אחד משקר על הלקוח.
מקווה שהובנתי, בהצלחה לכולם.

רמה ד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אלא על שקרנים, שעובדים עם שמאים שקרנים, וקבלנים שקרנים וכו' וכו', מה שצריך להיות ברור לכל אזרח תמים שצריך משכנתא, ששקרן הוא שקרן וזה לא חייב להיעצר בבנק, שקרן יום אחד משקר על הבנק ויום אחד משקר על הלקוח.
"מ שכנ-טוב" היקר
שכן טוב הוא אחד שלא בונה טזות על כל שק מלט בקומת כניסה...
אשמח לקבל תשובה עניינית

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כל מי שאי פעם קצת נכנס לעולם של ייעוץ המשכנתא, יודע שאין הרבה סודות בעולם הזה כל היועצים כמעט מחוברים ומחליפים אינפורמציה במגוון פלטפורמות, אני באופן אישי גם חבר התאחדות יועצי המשכנתא כמובן, וגם חבר בקהילת היועצים של פוקוס ושל איתנים.
לספר לנו שנברר ונמצא יועצי משכנתאות שעושים דברים שנוהלי הבנקים לא נותנים לעשות זה קרוב לבדיחה, יש אפשרויות דלות מבחינת סכומים/ריביות גבוהות כפי שצויין באשכול על ידי שלל המומחים בתחום, אבל מה שכבודו מדבר זה לא על יועצים אלא על שקרנים, שעובדים עם שמאים שקרנים, וקבלנים שקרנים וכו' וכו', מה שצריך להיות ברור לכל אזרח תמים שצריך משכנתא, ששקרן הוא שקרן וזה לא חייב להיעצר בבנק, שקרן יום אחד משקר על הבנק ויום אחד משקר על הלקוח.
מקווה שהובנתי, בהצלחה לכולם.
אתה מכיר הרבה אנשים שהוציאו משכנתא בלי לשקר כלום? שכל התלושי שכר שלהם היו 100% נכונים? שכל שאר ההכנסות שלהם היו נכונות? שלא היו להם כל מיני הלוואות וכדו' שהם העלימו מהבנק?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
"מ שכנ-טוב" היקר
שכן טוב הוא אחד שלא בונה טזות על כל שק מלט בקומת כניסה...
אשמח לקבל תשובה עניינית
דבריי לא היו תגובה לשאלתך, כי לא היה לי מה לחדש בהקשר הזה.
דבריי היו תגובה (לא תזה) ל@tmv הנכבד

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אתה מכיר הרבה אנשים שהוציאו משכנתא בלי לשקר כלום? שכל התלושי שכר שלהם היו 100% נכונים? שכל שאר ההכנסות שלהם היו נכונות? שלא היו להם כל מיני הלוואות וכדו' שהם העלימו מהבנק?
דבר ראשון וחשוב, בהחלט כן, יש אנשים שלא משקרים כי כתוב בתורה שאסור לשקר, יש כאלה שלא משקרים כי זה לא בתרבות שלהם וכו', ואני עושה המון תיקים כאלה.
אבל הנקודה היא שגם אם יש אנשים שמשקרים במשכנתא, זה עניינם הפרטי, זה לא עסק של היועץ, גם אני לא בודק בציציות לקוחותיי אם הם שקרנים או דוברי אמת.
יועץ משכנתאות שמתפרנס מלשקר זה לא אדם שאני הייתי רוצה לעבוד אתו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה