משכנתאות חוץ בנקאיות

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
מדובר על לקוח שגם החוץ בנקאי הרגיל לא יודע להתמודד איתו, לכן כאמור היה צריך ללכת לחברות שאני מגדיר אותם כשוק אפור, ועדיין יש להם פוטנציאל לחלץ בן אדם ממצוקה במקרה שהתהליך מלווה בהבראה, מה שלצערי התברר לי שלא קורה עם הלקוח הנ"ל.
סיקרנת, אחי, איזה לקוח כבר זה יכול להיות.. ??!!
יצא לי לסדר אנשים עם חשבונות מעוקלים / הוצלפי"ם סגורים ופתוחים / אחרי פש"ר / מחיקות נתונים, וכל הבא ליד..
כולל לקוח עם bdi - ציון 0!!! זה מה שהיה רשום לו, וזה הציל את הנכס ואת המוראל המשפחתי..
ולקחתי אותם רק לחברות שוק לבן לחלוטין!

ויש כאלה מצויינות, דוגמת קרגו פייננס, טופ מימון, מגן קרדיט, אובליגו, קוואלטי, ועוד..

נדמה לי שיש כאן איזושהי אי הבנה.
חברות שוק אפור - בחיים לא!! בין אם זה יביא להבראה ובין אם לא.
רק חברות לבנות - ורק בתכנית כלכלה ברורה, בידיעה איך אח"כ ממחזרים לבנק (או שאנחנו לא מגדירים מהו שוק אפור בצורה שווה..).

באמת, תכנית הבראה כלכלית - זה דבר שהרבה אנשים מנסים לברוח ממנו, העיקר לכבות את השריפה כאן ועכשיו..!
ולא מבינים שזה הולך לעלות להם עשרות אלפי ש"ח וצפונה קשה..
ואח"כ, הם מגיעים אלינו למסילה ללווי כלכלי ומלקקים את הפצעים והנזקים שהם גרמו לעצמם לבד, או בעזרת יועצים טיפשים שלא רואים מטר קדימה
(סיפור אמיתי שהיה לי היום בהצהריים).

נערך לאחרונה ב:

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה דעת המומחים להשתמש בחוץ בנקאי כדי לממן דירה שניה להשקעה על בסיס שעבוד הראשונה? (דירה שווה באזור המיליון ונשאר משכנתא עוד 400k)?
שיהיה מספיק לתשלום הראשון ואז שכירות כדי לכסות?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
מה דעת המומחים להשתמש בחוץ בנקאי כדי לממן דירה שניה להשקעה על בסיס שעבוד הראשונה? (דירה שווה באזור המיליון ונשאר משכנתא עוד 400k)?
שיהיה מספיק לתשלום הראשון ואז שכירות כדי לכסות?
למה לא?!
וויצ'ק או טריא מתאימות לכך מאד!
קרדיטו גם, אבל אחוזי המימון נמוכים יותר.
בטריא וויצק תצטרך יועץ.
אבל, ניתן להוציא בחכמה גם מבנק באופנים מסויימים של שיפוץ וכדומה.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אבל אם הכנת לו תכנית הבראה טובה, של יציאה מאותה חברה עוד 2-3 שנים, למה שהוא יגיע לריבית פיגורים..??!
ובלי תכנית, ברור שאין טעם להכניס אותו לזה, חבל על הכסף גם של הריבית בסיס..
אתה יודע היטב שהנושא יותר מורכב מאיך שאתה מציג אותו.
ברור שלא נכנסתי לתיק לפני שהלקוח הראה לי תכנית הבראה, איך הוא מכר את כל העסקים בבעלותו, איך הוא הולך להרוויח כשכיר 40,000 ש"ח (ההחזר החודשי לפי התכנית היה צריך לעמוד על 14,000 בלבד), אבל בהמשך הדרך בגלל כמה נורות אזהרה שנדלקו אצלי עשיתי בירור יותר מעמיק והגעתי למסקנות הנ"ל.
לא תמיד הכל ברור מהרגע הראשון...

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אבל אם הכנת לו תכנית הבראה טובה, של יציאה מאותה חברה עוד 2-3 שנים, למה שהוא יגיע לריבית פיגורים..??!
ובלי תכנית, ברור שאין טעם להכניס אותו לזה, חבל על הכסף גם של הריבית בסיס..
אתה יודע היטב שהנושא יותר מורכב מאיך שאתה מציג אותו.
ברור שלא נכנסתי לתיק לפני שהלקוח הראה לי תכנית הבראה, איך הוא מכר את כל העסקים בבעלותו, איך הוא הולך להרוויח כשכיר 40,000 ש"ח (ההחזר החודשי לפי התכנית היה צריך לעמוד על 14,000 בלבד), אבל בהמשך הדרך בגלל כמה נורות אזהרה שנדלקו אצלי עשיתי בירור יותר מעמיק והגעתי למסקנות הנ"ל.
לא תמיד הכל ברור מהרגע הראשון...

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
@משכנטוב וכל המומחים,
האם הריבית של טריא מתעדכנת כל חודש, או רק אחת לשלוש שנים ?
עד לא מזמן, הריבית הייתה משתנה כל 3 שנים עוגן פריים.
המסלול הזה קיים שם גם היום עם מרווחים בהתאם, אבל המסלול הנורמלי היום בטריא, זה פריים רגיל שמשתנה 8 פעמים בשנה.

עד לא מזמן, הריבית הייתה משתנה כל 3 שנים עוגן פריים.
המסלול הזה קיים שם גם היום עם מרווחים בהתאם, אבל המסלול הנורמלי היום בטריא, זה פריים רגיל שמשתנה 8 פעמים בשנה.
אשמח לדעת ממתי העדכון שלך שזה פריים רגיל?
לפי מה שאני ראיתי באמת עד לאחרונה השינוי היה פעם ב-3 שנים
בעסקה האחרונה שהיה לי שם (האישור התקבל בתחילת מאי) השינוי הוא פעם ב-12 חודש

s.y.m

משתמש צעיר
אשמח לקבל מידע מקצועי מבעלי ניסיון על חברת "קרדיטו" איך הם ביחס ל"טריא" למי מביניהם מומלץ לפנות?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אשמח לדעת ממתי העדכון שלך שזה פריים רגיל?
לפי מה שאני ראיתי באמת עד לאחרונה השינוי היה פעם ב-3 שנים
בעסקה האחרונה שהיה לי שם (האישור התקבל בתחילת מאי) השינוי הוא פעם ב-12 חודש
אני סגרתי תיק אחרון בטריא בפברואר, אבל היה זום לחברי התאחדות עם ההנהלה שם, וזה מה שהם אמרו, זה היה לפני כשבועיים.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
אשמח לקבל מידע מקצועי מבעלי ניסיון על חברת "קרדיטו" איך הם ביחס ל"טריא" למי מביניהם מומלץ לפנות?
אני סגרתי תיק עם טריא אתמול, ולפני שבועיים.. ועוד כמה.
ומטפל כעת בתיקים מול טריא וקרדיטו.
אם תרצה, תיצור קשר. אין לי כח לכתוב פירוטים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה