משכנתאות חוץ בנקאיות

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלום לכל המומחים!
אשמח לדעת מה האחוז מימון המקסימלי שאפשר להוציא על דירה ראשונה בחוץ בנקאי.
והאם יש אפשרות בבנקאי להוציא יותר מ-75%?

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלום לכל המומחים!
אשמח לדעת מה האחוז מימון המקסימלי שאפשר להוציא על דירה ראשונה בחוץ בנקאי.
והאם יש אפשרות בבנקאי להוציא יותר מ-75%?
נשמח לשמוע את דעת המומחים כאן בפורום, מניסיון.

ז.א.ב משכנתאות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בחוץ בנקאי
טריא- תלוי כמה אחוזי מימון לוקחים אם פחות מ60% מימון החל מ3.5% ומעל 60% החל מ6% על החלק שמעל 6%
וזה בשעבוד דרגה ראשונה ריבית קצת יותר גבוה מהבנק.
ויצא'ק - ממנפים את ההון העצמי הקיים- כל סכום שיש לך לחלק ל0.15% ואת זה ויצא'ק משלימים וזה בנוסף לבנק שזה אומר 75% בבנק והשאר שם אבל ריבית של 7% אחוז בערך וכמובן זה בשעבוד דרגה שניה.
חברה חדשה של חוץ בנקאי ( רק 100 יועצים קיבלו הרשאה לעבוד שם כרגע. חברה מאוד ידועה בביטוחים.
הולכת להיכנס בתקופה הזאת לעד 90% מהדירה וריבית של 4-6% חכו ותראו.

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ויצא'ק - ממנפים את ההון העצמי הקיים- כל סכום שיש לך לחלק ל0.15% ואת זה ויצא'ק משלימים וזה בנוסף לבנק שזה אומר 75% בבנק והשאר שם אבל ריבית של 7% אחוז בערך וכמובן זה בשעבוד דרגה שניה.
לא הבנתי בדיוק כמה הם מוסיפים להון עצמי. מה זה אומר לחלק ל0.15%?

ישראל123456

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא הבנתי בדיוק כמה הם מוסיפים להון עצמי. מה זה אומר לחלק ל0.15%?
בחוץ בנקאי
טריא- תלוי כמה אחוזי מימון לוקחים אם פחות מ60% מימון החל מ3.5% ומעל 60% החל מ6% על החלק שמעל 6%
וזה בשעבוד דרגה ראשונה ריבית קצת יותר גבוה מהבנק.
חברה חדשה של חוץ בנקאי ( רק 100 יועצים קיבלו הרשאה לעבוד שם כרגע. חברה מאוד ידועה בביטוחים.
הולכת להיכנס בתקופה הזאת לעד 90% מהדירה וריבית של 4-6% חכו ותראו.
אם אפשר פרטים יותר מעשיים על ויצ'אק לא שמעתי עליהם בכלל. נשמע מעניין מאד
תודה רבה

ז.א.ב משכנתאות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לדוגמא אם יש לך
אם אפשר פרטים יותר מעשיים על ויצ'אק לא שמעתי עליהם בכלל. נשמע מעניין מאד
תודה רבה
אם עובדים רק עם יועצי משכנתאות.
כל הבנקים נותנים להם הסכמה להיות דרגה שניה בנכס.
הרעיון הוא פשוט לדוגמא ויש לך 375 אלף ש"ח תוכל לקנות נכס בשווי 1.5 מיליון ולקבל משכנתא בבנק עד 75% שזה =1.125 מיליון.
הרעיון של ויצא'ק הוא פשוט: אם מוסיפים לך עוד 250 אלף ש"ח להון העצמי וזה בהלוואה ל30 שנה וכך תוכל לקנות נכס ששוה 2.5 מיליון ולקבל משכנתא של 1.875 מיליון שזה 75% מהנכס.
הרעיון הבסיסי של ויצא'ק לקחת את סכום ההון העצמי שיש לך ולחלק את זה ב0.15 ואת זה אם נותנים. ( תנסה במחשבון)
האתר שלהם לא תראו את זה בגוגל זה פתוח רק ליועצי משכנתא. חשוב להדגיש שאם נותנים לנכס ששוה החל מ700 אלף ש"ח (אם אני לא טועה)
יש לי סרטון ערוך על כל הרעיונות איך למנף הון עצמיו תוכל לשלוח לי במייל A025616590... .

ישראל123456

משתמש פעיל
עריכה תורנית
1 תודה
2 בדוגמא שציינת הבנק נותן 75% והם נותנים10% והלקןח מביא 15% במקרה שהבנק נותן רק 60% או 50% זה משנה כלפיהם ?
3 אם הם פרי פסו אז צריך לקחת קודם את המשכנתא מהבנק והבנק ייתן על סמך שהם עתידים לתת...?
4 הם סומכים על השמאות של הבנק או..
5 הבנתי את העיקרון אבל אני רוצה להבין יותר איך זה עובד טכני... (החוקים והפרוצודורות הבנקאיות אני מכיר).
6 האם הם גם נותנים גרייס או בלון ?
7 ושאלה אחרונה הבנק מודע לכך שההון העצמי מגיע מהלוואה.... איך הוא מתייחס לכך לגבי כושר ההחזר החודשי ?

סליחה שאני מטריד מדיי פשוט אני חושב על כך באופן מעשי תודה רבה לך

ז.א.ב משכנתאות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
1. בשמחה
2.אם הולכים לפי ההון העצמי שיש לנו ועד 85%. נותנים עד 1.5 מיליון.
3.קודם הבנק והבנק נותן להם הרשאה להיות גם דרגה שניה אחריהם כמובן עם הסכמת הבנק והבנקים מסכימים.
4.נראה לי שכן.
5.טוב אז תדבר איתי בפרטי.
6.כן גרייס חלקי עד 7 שנים.
בלון לא נותנים.
שמחתי לעזור אם אתה רוצה לקחת זאת דבר איתי בפרטי או במייל שציינתי קודם בהצלחה

ז.א.ב משכנתאות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הרגע קיבלתי הודעה שהחברה שנותנת 90% משכנתא ול40 שנה ובריביות טובות ( יותר זולות מחברות אחרות) מתחיל לעבוד משבוע הבא- יש הרשאה רק ל100 יועצים לעבוד שם כרגע (ואני הקטן בתוכם)
מי שמעוניין לשמוע פרטים נוספים מוזמן לדבר איתי.

ז.א.ב משכנתאות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עדיין אין להם רשימה מסודרת שאומר לכמה אחוזים ואיזה ריביות
אבל זה ינוע בקבועות בין הריביות האלו שזה הרבה יותר זול מהחוץ בנקאי האחרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה