משכורת על החופש הגדול

United

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
במקרה שאני עוזבת עבודת הוראה לטובת מילוי מקום (של חופשת לידה) שמשכורתו גבוהה יותר, כחודשיים לפני החופש הגדול-
האם אני מקבלת משכורת גם בחופש הגדול?

הי!

משתמש צעיר
בעיקרון על מ"מ לא מקבלים חופשות. אא"כ עבדת מעל מס' מסוים של ימים במקום העבודה הזה. (וכמובן שיש מקומות שגם על זה עושים קומבינות..:confused:

הי!

משתמש צעיר
במשרד החינוך ממס' מסוים של ימים שעבדת ברצף את אמורה לקבל חגים. לא יודעת האם החופש נכנס לקטגוריה, אבל בחיפוש בחוזר מנכ"ל את תוכלי בוודאי למצוא תשובה.

United

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
איך מחפשים בחוזר מנכ"ל?
נאבדתי.... :(:p

נקודה עיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תחת מי את עובדת? החינוך העצמאי/ משרד החינוך/רשת בני יוסף
לפי מה שידוע לי-
אם את עובדת באחד מהשניים האחרונים שהזכרתי,
ואת מסיימת את המילוי מקום- כלומר בשבוע האחרון את נמצאת ולא חוזרת אותה אחת שיצאה לחופשת לידה...
את מקבלת שכר- אך כמובן באחוזים ביחס למשרה ומס' החודשים שעבדת במהלך השנה.

honey

משתמש פעיל
במקרה שאני עוזבת עבודת הוראה לטובת מילוי מקום (של חופשת לידה) שמשכורתו גבוהה יותר, כחודשיים לפני החופש הגדול-
האם אני מקבלת משכורת גם בחופש הגדול?
את תקבלי לפי אחוזים רק על החודשים שעבדת.

United

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני עובדת תחת משרד החינוך
אז אם עבדתי חודשיים לפני סופשנה אני מקבלת בערך שני שקל לחופש?
אוקיי. אוקיי. אשאר לי בעבודתי הקבועה :)
ומכאן יוצאת שאלה אחרת:
אני נשארת בעבודה הקבועה אך עוזבת בשנה הבאה. האם המנהלת יכולה למנוע ממני לקבל משכורת על החופש? (לדווח שעזבתי בסוף שנה או משהו כזה?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה