משכורות 9/2020

גונים

משתמש חדש
איך עושים משכורות כשהראשון לחודש יוצא יום חמישי ערב סוכות ועשירי לחודש יוצא ש"ת?

דייד

משתמש מקצוען
אם את רוצה את יכול הלעשות בחול המעוד
אבל מה שאני מתכננת לעשות זה
לבקש חומר מהלקוחות ב 27 לחודש את הימים שנשארו עושים בערך
וחודש אחרי זה עושים הפרשים

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אבל מה שאני מתכננת לעשות זה
לבקש חומר מהלקוחות ב 27 לחודש את הימים שנשארו עושים בערך
וחודש אחרי זה עושים הפרשים
שיהיה לך בהצלחה עם כל הבלאגן שיהיה לך אחרי

ועם עובדים ששואלים מליוני שאלות למה זה ככה ולמה זה ככה

דייד

משתמש מקצוען
בסדר לי זה עדיף מאשר לעבוד בחול המועד
אני רוצה חופש

הר סיני

משתמש פעיל
זה ההודעה שקבלנו מהנהלת חשבונות

שכר חודש ספטמבר
תאריך ה-1 לאוקטובר הינו י"ג תשרי תשפ"א. משרדנו כאמור יהיה סגור באותו עת. לכן, נא לשלוח נתוני שכר עד יום ג' ד' תשרי תשפ"א 22/09/2020.
במידה ותשלחו את נתוני השכר לחודש ספטמבר לאחר תאריך זה, לא נכין את תלושי השכר, אלא רק לאחר חג הסוכות.
לשאלת רבים – מהו סכום השכר שישולם לעובדים על המשך החודש.
התשובה היא שישנם מס' אפשרויות, או מתן מקדמה על חשבון חודש הבא, או חישוב על בסיס ממוצע, כאשר חישוב זה יבוצע על ידכם ובאחריותכם. להסברים נוספים פנו למשרד.

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
זה ההודעה שקבלנו מהנהלת חשבונות

שכר חודש ספטמבר
תאריך ה-1 לאוקטובר הינו י"ג תשרי תשפ"א. משרדנו כאמור יהיה סגור באותו עת. לכן, נא לשלוח נתוני שכר עד יום ג' ד' תשרי תשפ"א 22/09/2020.
במידה ותשלחו את נתוני השכר לחודש ספטמבר לאחר תאריך זה, לא נכין את תלושי השכר, אלא רק לאחר חג הסוכות.
לשאלת רבים – מהו סכום השכר שישולם לעובדים על המשך החודש.
התשובה היא שישנם מס' אפשרויות, או מתן מקדמה על חשבון חודש הבא, או חישוב על בסיס ממוצע, כאשר חישוב זה יבוצע על ידכם ובאחריותכם. להסברים נוספים פנו למשרד.
ככה גם אני עושה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
פעם ראשונה שאתם עובדים בחודש שיוצא בחול המועד?

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מבחינה הלכתית זה בעיה לעבוד בחול המועד, בכל מקרה שכל אחת תשאל רב כמובן.

אצלנו מחשבים שכר עד 25 לחודש, ול הימים שעד סוף החודש משלמים לעובדים יום מלא וחודש הבא מתקזזים.
הן המעסיקים והן העובדים מבינים את הבעיה החודש
וזה ממש לא יוצר בעיות בחישוב המשכורת הבאה (במידה והיו חסרות שעות מפחיתים במשכורת אוקטובר ומציינים בהפרשי שכר בגין חודש 9/20)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
כמעט אף פעם לא קרה כמו החול המועד הזה
שכל תחילת החודש זה חול המועד חוץ מהראשון
ב-2012 ט"ו תשרי היה 01.10
ב-2015 י"ד ניסן היה יום שישי/ערב פסח ו-03.04 (כלומר יומיים עבודה ואחכ חול המועד)
ב-2018 חזרו לעבודה אחרי פסח ב08.04 (שוב יומיים עבודה אחרי שבוע של חול המועד)

mina

משתמש מקצוען
מי ששולח את הנתונים עד יום חמישי. (ועדיף קודם.. אין הבטחה למי שישלח בחמישי..)
יקבל תלוש ומשכורת מדוייקת
מי שלא יקבל משכורת משוערת והשלמות אחרי החג..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה