משיכת פיצויים - טופס 161

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
איזה טופס נדרש להביא לפקיד שומה 161? או 161 א'?

האם המעסיק הקודם צריך להביא לי מלא או שאני צריכה למלא לבד?,

CPA

משתמש פעיל
טופס 161 רגיל. המעביד עושה הכל ונותן לך עותק.

CPA

משתמש פעיל
הלנת פיצויים זה כאשר הגיע מועד קבלת הפיצויים והם טרם שולמו - סוג של הלנת שכר (חיוב בריבית וה"ה).
אמנם, אי מסירת טופס 161 בפני עצמה אינה נחשבת הלנת פיצויים אלא מן הסתם תורמת לכך בעקיפין, אולם אם היתה הפסקת עבודה בגינה מגיעה פיצויים, זו עבירה על החוק.

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
כדי למשוך את הפיצויים מספיק לגשת למס הכנסה עם 161 ומכתב שחרור כספים או שאני חיבת לחכות ל161 א' ?

CPA

משתמש פעיל
161א ממולא ע"י העובד המודיע על החלטתו לייעוד הכספים.
אם כבר יש לך 161 ומכתב שחרור מהמעסיק, קבלי הנחיות מהקופה מה עוד נדרש כדי למשוך. ב-161 כבר כתוב כמה מס על הקופה לנכות אם בכלל. ואם זה מקרה פשוט של החלפת עבודה ולא פרישה אז בד"כ לכספי הפיצויים די בכך ולא נדרש תיאום מס.

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול
טופס 161 האם יש עניין לבקש אותו לפני העברת הכספים בפועל ?
ואם יש כאן משהי שיודעת בעניין של סיום יחסי עובד מעביד בקשר לקופות פנסיה יש לי שאלות ואשמח לקבל מידע בפרטי תודה מראש

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
קופצת על האשכול
טופס 161 האם יש עניין לבקש אותו לפני העברת הכספים בפועל ?
ואם יש כאן משהי שיודעת בעניין של סיום יחסי עובד מעביד בקשר לקופות פנסיה יש לי שאלות ואשמח לקבל מידע בפרטי תודה מראש
אפשר בפרטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה