רכישות בחו"ל משהי נתקלה בתופעה באליאקספרס?

Panda

משתמש מקצוען
האשראי שמור לי באליאקספרס, לא במחשב
וברור שרק אם אני מאשרת. אבל מכיון שאין אני יודעת במדויק מה זה שיטת התשלום 'וובמני' ולא יודעת בדיוק כיצד היא פועלת, אני פשוט חוששת שזה עלול להיות תשלום שמתבסס על פרטי האשראי ששמור לי באתר
Webmoney זה ארנק וירטואלי ואחרי אישור ההזמנה את מועברת לאתר של webmoney כדי להשלים את התשלום ואת פשוט סוגרת את החלון.
ככה שההזמנה בוצעה אבל התשלום לא

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
Webmoney זה ארנק וירטואלי ואחרי אישור ההזמנה את מועברת לאתר של webmoney כדי להשלים את התשלום ואת פשוט סוגרת את החלון.
ככה שההזמנה בוצעה אבל התשלום לא
מה עכשיו עלי לעשות?
מצורפת תמונת מסך
כמו שאמרתי המוכר צריך פשוט לראות את ההזמנה ולטפל שם במחיר
איך אחרי שמשנה את המחיר אני ממשיכה לתשלום?בצורה הרגילה של תשלום באשראי אני יכולה?

קבצים מצורפים

• O.png
    O.png
    KB 13.4 · צפיות: 10

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה עכשיו עלי לעשות?
לסגור את החלון הזה, ולא לשלם כרגע.
זה יעבור להמתנה, ובינתיים דברי עם המוכר שיעדכן את המחיר.
אח"כ יש אפשרות מדף ההזמנות לשלם על המוצר.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@הכלבויניק סליחה על המיקום אבל רציתי לשאול את דעתך בנוגע להזמנת נוקיה C2 באליאקספרס, זה שווה?
באמת לא קשור...

הרבה כתבו בעבר שיש פעמים שנופלים על מכשיר לא טוב, הרי כל המכשירים שם הם מחודשים ולא חדשים, כך שזה יכול להיות סיכון, אך אם קונים ממוכר עם משוב טוב מאד ועם הרבה קניות, כנראה שהוא יודע את העבודה, ואין הרבה מה לחשוש.

לגבי המכשיר עצמו, הבנתי שיש שני סוגים בחומרה, איזה שבב שקשור לקליטה, אני הזמנתי לאחרונה 2 מכשירים, והקליטה שלהם בתוך מבנה ממש גרועה יחסית ל-208 הכשר והחבוט...

כדאי גם לבדוק את האנטנות בסביבת מגוריכם, אם יש קליטה טובה מחברת הסלולר שלכם, זה לכאורה יהיה פחות בעיה.

וכן כדאי לדעת, שישנן חברות תקשורת שמצריכות פריצה למכשיר כדי שהסים הכשר יעבוד שם, אולי זה גם תלוי במכשיר עצמו, יש המגיעים ללא בעיה, ויש המצריכים פריצה. אני לא נתקלתי בבעיה זו, ועבד לי מעולה מיד בהתחלה עם סים כשר של רמי לוי.

לסיכום, אני ממליץ (בהסתייגויות הנ"ל), סה"כ זה מכשיר מעולה, תומך כשר (עם אופציה להכשרה או להפוך לכאילו כשר...), ובמחיר זול מאד - 26 $ בלבד.

טוב הטוב

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
באמת לא קשור...

הרבה כתבו בעבר שיש פעמים שנופלים על מכשיר לא טוב, הרי כל המכשירים שם הם מחודשים ולא חדשים, כך שזה יכול להיות סיכון, אך אם קונים ממוכר עם משוב טוב מאד ועם הרבה קניות, כנראה שהוא יודע את העבודה, ואין הרבה מה לחשוש.

לגבי המכשיר עצמו, הבנתי שיש שני סוגים בחומרה, איזה שבב שקשור לקליטה, אני הזמנתי לאחרונה 2 מכשירים, והקליטה שלהם בתוך מבנה ממש גרועה יחסית ל-208 הכשר והחבוט...

כדאי גם לבדוק את האנטנות בסביבת מגוריכם, אם יש קליטה טובה מחברת הסלולר שלכם, זה לכאורה יהיה פחות בעיה.

וכן כדאי לדעת, שישנן חברות תקשורת שמצריכות פריצה למכשיר כדי שהסים הכשר יעבוד שם, אולי זה גם תלוי במכשיר עצמו, יש המגיעים ללא בעיה, ויש המצריכים פריצה. אני לא נתקלתי בבעיה זו, ועבד לי מעולה מיד בהתחלה עם סים כשר של רמי לוי.

לסיכום, אני ממליץ (בהסתייגויות הנ"ל), סה"כ זה מכשיר מעולה, תומך כשר (עם אופציה להכשרה או להפוך לכאילו כשר...), ובמחיר זול מאד - 26 $ בלבד.
תודה @הכלבויניק
כמו תמיד הבאת סיכום פצצה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
באמת לא קשור...

שאלתי את המוכר בחנות למה ה-C2 אצלו הרבה יותר יקר ביחס לאלי אקספרס,
הוא טען שיש כמה סוגים ורמות של מחודש, וגם אצלו יש שני סוגים של מחודשים במחירים שונים.
וכן שאצלו יש אחריות וזה גם שווה כסף.

ובגלל זה אצלו יותר יקר, האם זה נכון?

כמו כן אשמח לקבל לינק לקנית C2 ברשת אצל מוכר שיש לו המלצות.

תודה

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שאלתי את המוכר בחנות למה ה-C2 אצלו הרבה יותר יקר ביחס לאלי אקספרס,
הוא טען שיש כמה סוגים ורמות של מחודש, וגם אצלו יש שני סוגים של מחודשים במחירים שונים.
וכן שאצלו יש אחריות וזה גם שווה כסף.

ובגלל זה אצלו יותר יקר, האם זה נכון?

כמו כן אשמח לקבל לינק לקנית C2 ברשת אצל מוכר שיש לו המלצות.

תודה
עוקבת,
רשמתי פה למשהי ורושמת שוב:
תאמת הזמנו לא מזמן ממש ממוכר אחר ועל הפנים,
אמנם 400 ומשהו רכישות יש למוצר, הדרוג אכן טיפה יותר נמוך מזה
אבל התאכזבנו!!!
הבטריה נאכלת ברגעע
בבוקר זה מלא ממש ערב כבר נגמר,
פלאפון תקין וחדש לא אמור להיות ככה
אולי אחרי שנה או כמה של שימוש קורה הבלאי הזה,

כך שאם אכן יש סוגים טיפה יותר יקרים אבל איכות טובה יותר-אשמח לשמוע ולקבל המלצות

לילי 1

משתמש מקצוען
ממשיכה את הסטיה מהנושא-
שלי נרטב מעט כעבור יומיים והמסך הלך.
הקודם שהיה לי נרטב אינספור פעמים. יכול להיות מזל רע יכול להיות איכות פחותה.

לגבי האחריות שאין-בגדול, אחרי שראיתי מה (לא) שווה האחריות על מוצרים שעולים פה פי שלוש ובכמה כאב ראש וזמן זה עולה לי, אני בלב שקט קונה בלי אחריות.
אני רוצה מכשיר שעובד. לא מכשיר שיש לו אחריות

• תודה
Reactions: szn

טוב הטוב

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
עוקבת,
אבל התאכזבנו!!!
הבטריה נאכלת ברגעע

בדרך כלל זה בעיה של הבטריה ולא של הפלאפון

טוב הטוב

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
עוקבת,
אבל התאכזבנו!!!
הבטריה נאכלת ברגעע

איך הפלאפון בעצמו?
מה עשית בשביל להשתמש?
היה צריך פריצה או משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה