משהיא עובדת עם רוט אלבומים?

רחל תן עמי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מתלבטת היכן להדפיס אלבום, חשבתי אצל רוט, ביקשתי מהם מחירון צלמים ולפי מה שכתוב אז לדוגמא דגם שאטו (עם הזכוכית) A4 עולה 300 ש"ח, אבל אמרה לי אחת שהזמינה מהם שאטו A4 ב- 250 ש"ח. ועוד אחת הזמינה ב- 200 דמוי עור.
יכול להיות?
אשמח לשמוע ממי שמזמינה אצלם כמה עולה לה לדגם הזה ולדומיו ל- A4
אם זה 300 ש"ח אז כבר עדיף את מעבדות דניה שהם יותר זולים, אם זה 250 אז עדיף אותם.
תודה רבה!

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מאד הגיוני שהמחיר של ה250 זה לצלמות קבועות שמפתחות ועושות כמויות, אני לא מירושלים אבלך אני יודעת שאין על האיכות של רוט אלבומים בירושלים וב"ב זה פוטו איכות
בהצלחה מרובה

יעל כהן בי

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ברור שרוט עדיפים על דניה מעבדות אין מה להשוות בכלל את האיכות!!! שני דברים שונים לחלוטין ברמת ההדפסה...

רחל תן עמי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ברור שרוט עדיפים על דניה מעבדות אין מה להשוות בכלל את האיכות!!! שני דברים שונים לחלוטין ברמת ההדפסה...
ניסית פעם את דניה מעבדות?
הם פוטו לכל דבר, אין סיבה שיהיו פחות מרוט, לא?
(אני לא מדברת על האלבומים הפשוטים דרך האינטרנט שמודפסים בדניה, אני מדברת על האלבומים היקרים שלהם, זה אמור להיות אותה איכות.
אש
מח לשמוע אם את יודעת משהוא ברור.
תודה רבה!
אין על האיכות ובעיקר על השרות של רוט!!!!!
ממליצה בחום!!
את יכולה להגיד לי מחיר שאת משלמת לגודל אזור של A4 (אולי 21/56) דגם של עור ופרספקט?
תודה רבה!

רחל תן עמי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מאד הגיוני שהמחיר של ה250 זה לצלמות קבועות שמפתחות ועושות כמויות, אני לא מירושלים אבלך אני יודעת שאין על האיכות של רוט אלבומים בירושלים וב"ב זה פוטו איכות
בהצלחה מרובה
אחת מהם זאת משהיא שבקושי מזמינה, היא כרגע בכלל לא עובדת בתור צלמת היתה ממש תקופה קצרה וגם אז אני לא חושבת שהזמינה כמעט אלבומים.
אני מאד מקווה שעם הזמן הם מוזילים... למרות שאני לא חושבת שיש סיבה שצלמות בתחילת הדרך יצטרכו לסבול ולשלם יותר. אם כבר הפוך

EstiArt

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
צלמות בתחילת הדרך לא משלמות יותר.
תגידי לו שאת רוצה מחיר לצלמות והוא יעשה לך. כמה פשוט.
אין על ההדפסה של רוט
מזמינים דרך האתר ויש משלוחים

• תודה
Reactions: srp

רחלי 1234

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עובדת איתם שנים
אין להשוות את האיכות שלהם לשום דבר אחר.
זה רמה גבוהה מאד
שירות שאין בכלל בשום מקום אחר.
קצת כללי מידי לרשום מחירים בפורום, כי זה תלוי בככ הרבה דברים (מספר עמודים, סוג כריכה, עם או בלי ציפוי)
דברי איתם בטל' והם יסבירו לך בדיוק.

ומבינה מאד את ההגיון בצלמות מתחילות, כי היום כל אחת שיש לה מצלימה חצי מקצועית, ועושה צילומים לשכנות, מעדכנת כבר שהיא צלמת, ורוצה מחירים של צלמים.

צריך קצת להוכיח שיש עבודה כדי שיתנו את ההנחה

רחל תן עמי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מדברת על המחירון של הצלמים. הוא שלח לי את זה. אבל זה עדיין נורא יקר.
אלבום פנורמי (21/56 נראה לי) כריכת שאטו, עד 20 דף, 300 ש"ח! זה במחירון של הצלמים!
זה המון!
זה מה שאתם משלמות?!
וכשאומרים פה שאין עליהם, זה מנסיון של עוד חברות?
משהיא ניסתה גם את דניה מעבדות וגם את רוט אלבומים וראתה הבדלים באיכות? (דרך אגב יש גם דברים בדניה יותר יקר אבל היותר שימושי מעט יותר זול)
תודה רבה!

.V.I.P

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת שמה שאת משלמת יותר זה על השירות והדאגה שהמוצר יהיה מושלם והאכפתיות. זה אין במקום אחר, ולכן גם אם יש לעוד מקומות אותם מכונות, עדיף לי לשלם יותר ולקבל יחס ראוי.

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני מדברת על המחירון של הצלמים. הוא שלח לי את זה. אבל זה עדיין נורא יקר.
אלבום פנורמי (21/56 נראה לי) כריכת שאטו, עד 20 דף, 300 ש"ח! זה במחירון של הצלמים!
זה המון!
זה מה שאתם משלמות?!
וכשאומרים פה שאין עליהם, זה מנסיון של עוד חברות?
משהיא ניסתה גם את דניה מעבדות וגם את רוט אלבומים וראתה הבדלים באיכות? (דרך אגב יש גם דברים בדניה יותר יקר אבל היותר שימושי מעט יותר זול)
תודה רבה!
כן עלויות של אלבומים דיגיטלים זה הרבה כסף.
מי שרוצה לחסוך עושה אלבומי הדבקה או בוק

צוף ס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רוט אלבומים נותנים שירות ואיכות הכי טוב באזור!!!
בעבר עבדתי עם בית דפוס אחר וכל פעם התאכזבתי.
אצל רוט ב"ה יש הצלחה שווה לשלם על איכות.

רות נזרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
רוט אלבומים איכות ללא פשרות
ושירות מצוין שבאמת אין בשום מקום אחר מניסיון וזה חשוב מאוד לצלמת שעומדת בקשר קבוע עם בית הדפוס

נסייניסטית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
גם אני עשיתי אצל רוט ומאוד מרוצה
משום מה הגודל שהוזכר פה עם 20 עמודים (10) פנורמי לי עלה אצלם, נדמה לי, מעל 350...
וזה המחיר שיש באתר

חיהלה613

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני מתלבטת היכן להדפיס אלבום, חשבתי אצל רוט, ביקשתי מהם מחירון צלמים ולפי מה שכתוב אז לדוגמא דגם שאטו (עם הזכוכית) A4 עולה 300 ש"ח, אבל אמרה לי אחת שהזמינה מהם שאטו A4 ב- 250 ש"ח. ועוד אחת הזמינה ב- 200 דמוי עור.
יכול להיות?
אשמח לשמוע ממי שמזמינה אצלם כמה עולה לה לדגם הזה ולדומיו ל- A4
אם זה 300 ש"ח אז כבר עדיף את מעבדות דניה שהם יותר זולים, אם זה 250 אז עדיף אותם.
תודה רבה!
הם עושים הנחות למי שצלמת ועובדת איתם קבוע וזה הסיבה להפרשי המחירים הנ''ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה