דרוש מידע משהו כאן עם חשבון בפועלים בי און ליין?

מאמרים אחרונים

מה קורה כשמתוקף היותנו בעלי עסקים אנו הופכים ללקוחות??
כבעלי עסק, אנחנו יודעים להגדיר לעצמנו נהדר אלו לקוחות אנחנו רוצים בעסק שלנו, ואלו לקוחות כדאי לשלח באדיבות ראויה לציון ישירות למתחרים :rolleyes...
מה יהיה על סבתא?
לפני כשנה סבא אברהם נפטר, מותיר את המשפחה להיאבק עם הזיכרונות. מאות אנשים הגיעו לחלוק כבוד אחרון לאדם שעשה למענם כל כך הרבה. כשהזכירו את סבא, את...
התגלה מפיץ העל של הנגיף. וזה לא בסין....
אז סברנו שהוא נוצר בוואהן שבסין קיווינו שהוא ייעלם מיד בחמסין, היינו בטוחים שהוא יתרשם מהסגר ותוך חודשיים גג הכל יהיה בסדר. התרחקנו, התמסכנו...
גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם ניתן לשמוע את היתרה דרך הטלפון?

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אולי בכל זאת...
משהו יודע מה זה?

לבלוב

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא יודע בדיוק מה זה פועלים בי אן ליין
אבל אם אתה מתכוון לפועלים הרגיל
כן בהחלט אפשר לשמוע את היתרה דרך הטלפון

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא יודע בדיוק מה זה פועלים בי אן ליין
אבל אם אתה מתכוון לפועלים הרגיל
כן בהחלט אפשר לשמוע את היתרה דרך הטלפון
בי און ליין זה בעצם חשבון דיגיטלי רגיל בבנק הפועלים ללא נציג וללא סניף וללא עמלות..

by6199

משתמש מקצוען
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
@basis20 אני בבי אונליין הכל רגיל ההבדל הוא סה"כ שאתה לא מחכה אף פעם בסניף בתור כי אין לך סניף, וגם לא משלם עמלות

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@basis20 אני בבי אונליין הכל רגיל ההבדל הוא סה"כ שאתה לא מחכה אף פעם בסניף בתור כי אין לך סניף, וגם לא משלם עמלות
תודה
וניתן לשמוע את היתרה בטלפון?
(הנציגה אמרה שנראה לה שאי אפשר)

by6199

משתמש מקצוען
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
תודה
וניתן לשמוע את היתרה בטלפון?
(הנציגה אמרה שנראה לה שאי אפשר)
שינוי טרי ממש, עד היום הייתי מחייג והייתי שומע אותרו .... חשבונות עבור חשבון מספר הקש .. עבור ....הקש, כרגע הוא מתעלם פתאום ועובר ישירות לחשבון הרגיל, לא יודע אם זו תקלה בשל שדרוג המענה הקולי או שינוי מדיניות.

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ברור שניתן, הכל כמו החשבון הרגיל. רק שהבנקאים הם טלפוניים.
אולי הנציגה רוצה שתישאר?
עודכן לעיל שהתפריט שונה
אם יש לכם חשבון כזה נשמח שתעדכנו אם בתפריט החדש ניתן לשמוע יתרה בחשבון.

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה