התייעצות משאבת הנקה חשמלית

• פותח הנושא is
  • פורסם בתאריך

is

משתמש פעיל
אשה שילדה פג בקשה ממני לברר לה מנסיון העם
איזו מבין משאבות הבאות היא הטובה ביותר ועוד פרט חשוב - משאבה שניתן לעבוד איתה בשבת:
אמדה
אוונט
לנסינו
מיני אלקט

תזכו למצוות!

is

משתמש פעיל
רבניות?
איפה אתן?
מי תוכל לתת לי מנסיונה?

אויבער חוכם

משתמש רשום
אבל היא לא נמצאת ברשימה של מכבי שלי
מה העלות שלה?
ביררת מול בית מרקחת?
בבירורים שלי בבית מרקחת של מכבי - היא ניתנת לרכישה שם.
מחירה-סביבות 600+ אחרי הנחת מכבי שלי (אם זכרוני לא מטעה אותי עם משאבות אחרות).
שווה לרוכשה, אם מעוניינים דווקא בה כמובן, בלאומית - נמכרת ב370+ (לא יותר מארבע מאות).
ניתן לבקש ממכר המבוטח בלאומית זהב.

• תודה
Reactions: is

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
יש לי נסיון עם מיני אלקטריק ועם אמדה
המיני אלקטריק לא רלוונית כשמדובר בשאיבה בלעדית. היא חלשה ומתאימה רק לשאיבות פה ושם, ולא באופן קבוע.
מהאמדה (הדו"צ)אני מרוצה מאד. אם כי אין לי נסיון עם פג ב"ה, אלא רק עם שאיבות בעבודה.
מעולם לא הזדקקתי לשאיבה בשבת, אבל האמדה מופעלת ע"י כפתור מכני, אז אין סיבה שלא תפעל עם שעון שבת.
בהצלחה

נתנאל 054

משתמש פעיל
את שלי השאלתי לחברה . לא זוכרת מה היה לי,איזה חברה ,אבלחמה שזוכרת שהיתה חברה טובה ממש.. אוכל לבדוק מולה . בעיקרוו היא דו וזה ממש טוב למי שזקוקה לכמות גדולה של שאיבה.
היה לי החזר גדול מהקופה.
בנוסף תמיד כדאי שתהיה ידנית אפילו פשוטה.

• תודה
Reactions: RRL

נתנאל 054

משתמש פעיל
אז לא הבנתם נכון ..
השאלתי לחברה כי היתה צריכה משאבה ( את שלי משומשת)..בתור גמילות חסדים..כמדוני זה מצווה מהתורה.
לגבי חיבור ידני לארדו שזה מה שהיה לי .,קונים בנפרד חיבור לידנית ..
פצצה של משאבה .

אחת צפונית

משתמש מקצוען
כל המשאבות שמנית פה אינן מיועדות לשאיבה בלעדית!!
לשאיבה בלעדית צריכים משאבה טובה מאד כדי שתוכל לשמר חלב לאורך זמן
מסכימה בכיף לייעץ בפרטי
לגבי שבת שום משאבה לא אמורה להיות שיקול. ליד שרה יש משאבה(דפוקה ביותר) שעובדת על שעון שבת ואפשר בשבת להשתמש בה. כמו"כ אפשר בשבת לשאוב בידנית

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
כמו"כ אפשר בשבת לשאוב בידנית
ממה שהבנתי- מבחינת שבת עדיף בהרבה חשמלית עם שעון שבת מאשר ידנית. כי בידנית את מבצעת את הפעולה בידיים ממש, ובחשמלית זה ע"י הפעלה של שעון שבת.
אז נכון שיש מקרים שמותר לשאוב בשבת, אבל עדיי עדיף לעשות את זה בצורה של איסור פחות חמור.

אחת צפונית

משתמש מקצוען
ממה שהבנתי- מבחינת שבת עדיף בהרבה חשמלית עם שעון שבת מאשר ידנית. כי בידנית את מבצעת את הפעולה בידיים ממש, ובחשמלית זה ע"י הפעלה של שעון שבת.
אז נכון שיש מקרים שמותר לשאוב בשבת, אבל עדיי עדיף לעשות את זה בצורה של איסור פחות חמור.
צודקת

• תודה
Reactions: is

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה