מידע שימושי משאבת הנקה חשמלית

מצב
הנושא נעול.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני גם מבררת
למה כבר אין השתתפות מקופח?
ולמה אתן קונות אם אפשר לקחת בפיקדון?
פעם קודמת שאבתי באוונט ידני והתייאשתי מהר
אני מחפשת משהו שעושה תעבודה בשקט ובזריזות וכמובן קומפקטי יש דבר כזה?
ולא מפחיד לקנות משהו חשמלי מאלי?לא יודעת למה מפחיד אותי לקנות דבר כזה מאיזה סיני

עדידאס

משתמש פעיל
התינוקת שלי לא יונקת, חיה על שאיבות והאכלות.
משתמשת במדלה לקטינה, זו משאבת ביה''ח ישנה אבל סופר חזקה ומשמרת הנקה לחלוטין.
בנטסף רכשתי גם פרייסטייל פלקס חדישה , כשהייתי בארה''ב, היא מגבירה את כמות החלב ב12%-בדוק!!!
קטנה, טאצ'ית חדשנית וכיפיית. כמובן נטענת, בusb,דו''צ, היא שונה מכל מדלה שאתן מכירת בשיטת הבוכנות והשאיבה, יותר נוחה לנקיון ולשימוש תפעולי.
בארץ עוד לא מכירים אותה, בררתי במדלה כאן, הם לא ידעו על מה אני מדברת...עלתה לי 1400 כולל עוד שני סטים של חצוצרות שאיבה בקוטר לא סטנדרט-27 ו30.
ראיתי שאפשר להזמין אותה גם באמזון.
אגב,קניתי את כל גדלי החצוצרות, יש לי שני סטים חדשים שאינם בשימוש אני מוכרת אותן למעונינות, גדלים של 21 ו24.
הן מתאימות לכל דגם של מדלה, המחקר שלהם על הגברת החלב הוא השימוש בסוג הזה של החצוצרות שנקראות פלקס-גמישות.
כתבת שיש לך אותה ואת משתמשת בלקטינה- למה?
מאד מעניין אותי לשמוע על המשאבה הזאת..

23600

משתמש פעיל
ARDO-אלופת המשאבות
שקטה מהירה ויעילה

לחמניה טריה

משתמש פעיל
משהי יכולה להמליץ לי על משאבה חשמלית מאלי לא דו"צ?
מיותר לי 2, נשמע לי מידי מסורבל....

shirak

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אחרי ניסיון רב של שאיבות פעמיים- שלוש ביום.
יש לי הרבה ידע ותיסכולים שצברתי בנושא...
אז ככה:
המשאבה של עלי אקספרס נחמדה מאד, אבל אני הרגשתי שהיא לא מצליחה למצות את המקסימום... תמיד הרגשתי שיש עוד ושהמשאבה לא יעילה אחרי ה5 דקות הראשונות של השאיבה. לטעמי היא גם לא מונחת מספיק טוב.

המשאבה של יד שרה (ספקטרה, נראה לי) - השתמשתי בה אחרי שהתייאשתי מהזאת של עלי אקספרס - מאד עצמתית אבל גם - לא יעילה מספיק אחרי הגל הראשון.

מה שהבנתי אחרי שבועות של תיסכולים. שצריך משאבה שמחקה את הפעילות של התינוק - כלומר שלא רק יוצרת ואקום ושואבת אלא מדמה את צורת היניקה של התינוק, מבחינת הקצב והעוצמה.

בסוף השקעתי, היה שווה לי מאשר לבלות חצי שעה 3 פעמים ביום(בסטרס...), בשאיבה מתסכלת.
קניתי את הפריסטייל של מדלה, והיא הצילה אותי. מצליחה להוציא כמעט פי 2 מכל משאבה אחרת שהתנסיתי בה. קומפקטית ופרקטית מאד.(היא קצת מפונקת בקטע של הוואקום - אפילו קצת רטיבות מחלישה את השאיבה, אבל לומדים לזהות את זה עם הזמן)

אני רוצה להדגיש. מי שמעוניינת במשאבה בשביל לשאוב פעם ב- או אפילו פעם ביום. ולא קריטי לה הכמויות (התינוק לא ניזון רק מחלב אם) - אז המשאבה של עלי אקספרס ושל יד שרה מעולות ויעשו את העבודה מצוין.
אבל מי שצריכה משאבה בשביל לספק את התזונה הבלעדית של תינוק בן 4 -5 חודשים. אם היא לא רוצה להגיע למצב של תיסכול וייאוש - כדאי לה מאד להשקיע במדלה.
אני קניתי ב1200 שח אצל סוכנת. אני לא יודעת אם המחיר הזה עדיין עדכני.

יש לי חברות שהיו מרוצות מלנסינו ואמדה - אבל לא ניסיתי אישית כך שאני לא יכולה להמליץ.
בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

ראש צוות

משתמש סופר מקצוען
כנ"ל.
המשאבה של אלי לא עשתה אצלי את העבודה.
כל יום 20 דקות או יותר כפול פעמיים ביום.
כולל עזרה מצידי (לא כאן המקום לפרט איך...).
בסוף לקחת מגמח מדלה לא זוכרת איך קוראים לה (מרובעת שמובנית בתוך תיק) ומתחברת לחלקים שלי מאלי, ונהיה הרבה יותר קל אבל עדין לא מושלם.
בפעם הבאה מתכננת ללכת מראש על משהו אחר.

עדידאס

משתמש פעיל
אז ככה:
המשאבה של עלי אקספרס נחמדה מאד, אבל אני הרגשתי שהיא לא מצליחה למצות את המקסימום... תמיד הרגשתי שיש עוד ושהמשאבה לא יעילה אחרי ה5 דקות הראשונות של השאיבה. לטעמי היא גם לא מונחת מספיק טוב.

המשאבה של יד שרה (ספקטרה, נראה לי) - השתמשתי בה אחרי שהתייאשתי מהזאת של עלי אקספרס - מאד עצמתית אבל גם - לא יעילה מספיק אחרי הגל הראשון.

מה שהבנתי אחרי שבועות של תיסכולים. שצריך משאבה שמחקה את הפעילות של התינוק - כלומר שלא רק יוצרת ואקום ושואבת אלא מדמה את צורת היניקה של התינוק, מבחינת הקצב והעוצמה.

בסוף השקעתי, היה שווה לי מאשר לבלות חצי שעה 3 פעמים ביום(בסטרס...), בשאיבה מתסכלת.
קניתי את הפריסטייל של מדלה, והיא הצילה אותי. מצליחה להוציא כמעט פי 2 מכל משאבה אחרת שהתנסיתי בה. קומפקטית ופרקטית מאד.(היא קצת מפונקת בקטע של הוואקום - אפילו קצת רטיבות מחלישה את השאיבה, אבל לומדים לזהות את זה עם הזמן)

אני רוצה להדגיש. מי שמעוניינת במשאבה בשביל לשאוב פעם ב- או אפילו פעם ביום. ולא קריטי לה הכמויות (התינוק לא ניזון רק מחלב אם) - אז המשאבה של עלי אקספרס ושל יד שרה מעולות ויעשו את העבודה מצוין.
אבל מי שצריכה משאבה בשביל לספק את התזונה הבלעדית של תינוק בן 4 -5 חודשים. אם היא לא רוצה להגיע למצב של תיסכול וייאוש - כדאי לה מאד להשקיע במדלה.

יש לי חברות שהיו מרוצות מלנסינו ואמדה - אבל לא ניסיתי אישית כך שאני לא יכולה להמליץ.
בהצלחה!
אפשר טלפון או פרטים של הסוכנת?

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אני דיברתי כמובן על 8 שאיבות ביום.
התינוקת שלי בת שישה חודשים, ניזונה רק מחלב אם (בעקומה באחוזון העליון בלע"ר).
ביד שרה יש משאבות לעם, אבל יש להם גם משאבות ייעודיות של ביה"ח שאת זה לא תשיגו אצל שום סוכנת.
אני משלבת בין הלקטינה שמחוברת לחשמל באופן קבוע בחדר השינה, מתי שאני שם ובשבת. ובין הפרייסטייל פלקס כשאני בחדר העבודה שלי (וגם... בנהיגה).

את המשאבה ניתן להזמין גם באמזון, כפי שכתבתי.

ללושקה

משתמש מקצוען
דווקא אני מרוצה מהמשאבה של אוונט החשמלית (מחוברת לחשמל או עובדת על בטריות), ניידת ונוחה.
אבל, אם את לפני לידה - את בטוחה כבר שתצטרכי משאבה? (אני באופן אישי הסתדרתי בלי עד לפחות חצי שנה אחרי הלידה, עד שנסענו לנופש...)

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אז ככה:

בהצלחה!
אני רואה בשילב עולה 1299
יכול להיות?

ידידים

משתמש פעיל
משהי יכולה להמליץ לי על משאבה חשמלית מאלי לא דו"צ?
מיותר לי 2, נשמע לי מידי מסורבל....
במשאבה מאלי את יכולה לקנות דו"צ ולהשתמש רק באחד , זה מעלה ענקית , כך יש לך חלקי חילוף להכל, מאד נח !!
אני ביינתים מרוצה מאד שואב לי מהר ממש , שווה כל שקל !!( אבל יש לי את זה מעט זמן)

צדפה

משתמש רשום
במשאבה מאלי את יכולה לקנות דו"צ ולהשתמש רק באחד , זה מעלה ענקית , כך יש לך חלקי חילוף להכל, מאד נח !!
אני ביינתים מרוצה מאד שואב לי מהר ממש , שווה כל שקל !!( אבל יש לי את זה מעט זמן)
היא עובדת על סוללה או שצריכה חיבור לחשמל ?
ואיזה משתי הדגמים המומלצים כאן קנית ? או שאולי קנית דגם שלישי
תודה מראש

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה