דרוש מידע מרפאת שליו - משען לחלה

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אספר את סיפורי, ושכל אחד יסיק את מסקנותיו...

...
אני הגעתי למרפאת שלו אחרי שרופא הקופה עצבן אותי...
הרופא בשלו ניסה למנוע את הטיפול שורש ע"י סתימת 'כיפה' (משהו כזה) תוך כדי הטיפול הוא ממש התנצל שזה כן שורש וא"א לטפל בצורה שונה.
בכולופן, נהניתי מהאנושיות שלו, ומהרצון לעזור

המרפאה עצמה קטנה ויכולים לחכות המון זמן בתור.
הרופאים: אדיבים, מקצועיים, אנושיים.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אני עשיתי שני סתימות רגילות ושני סתימות עמוקות לפני כחצי שנה וב"ה בינתיים בסדר גמור.
לעומת זאת אשתי עשתה כמה סתימות וגם כתר. יום אחרי שעשו את הכתר הוא נפל וגם סתימה אחת נפלה אחרי כמה חודשים ושפנינו אליהם אז הרופא בדק ואמר שהיה צריך לעשות טיפול שורש באותה שן ולא סתימה וכעת זה חור כ"כ עמוק שכדאי לעקור את הש ן(זה שן בינה) . המתנה לרופא לרוב זה מינימום שעה ויכול להיות גם שעה וחצי ויותר בשעות אחר הצהרים. מהתרשמות כללית של המקום נראה יותר סנדלריה מאשר מרפאת שיניים

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
ירושלמית, אולי את מהנהלת המקום או משהו כזה? מה לעשות שאני לא היחיד שאומר זאת. מה יש לך לענות על מה שהיה לאשתי, זה מראה על מקצועיות או אולי להיפך? זה רק חלק מהבסיס להרגשתי שזה לא מקום מקצועי ואין לי פשוט סבלנות לפרט את כל ההלוך ילך שם:rolleyes:

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
עוד יש לציין ולהדגיש שאמנם בסתימות וכתרים ואולי בשתלים הם זולים. סתימה פשוטה 100 ש"ח וכתר כולל טיפול שורש, 1800 ש"ח.(כך זכור לי) אבל טיפול שורש לבד הם כבר לא עושים, אז מי שרוצה טיפול שורש צריך ללכת למקום אחר

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עוד יש לציין ולהדגיש שאמנם בסתימות וכתרים ואולי בשתלים הם זולים. סתימה פשוטה 100 ש"ח וכתר כולל טיפול שורש, 1800 ש"ח.(כך זכור לי) אבל טיפול שורש לבד הם כבר לא עושים, אז מי שרוצה טיפול שורש צריך ללכת למקום אחר
לי יצא 1450 או 1500

בובתי

משתמש מקצוען
ירושלמית, אולי את מהנהלת המקום או משהו כזה? מה לעשות שאני לא היחיד שאומר זאת. מה יש לך לענות על מה שהיה לאשתי, זה מראה על מקצועיות או אולי להיפך? זה רק חלק מהבסיס להרגשתי שזה לא מקום מקצועי ואין לי פשוט סבלנות לפרט את כל ההלוך ילך שם:rolleyes:
אולי השאלה אצל איזה רופא? מישהו המליץ לבקש שם את ד"ר ביג'אווי.כדי לקבל מקצועיות

Ps

משתמש חדש
יש מישהו שמונח במחירי ישור שיניים שלהם לישור רגיל לא מיחד מתחת לגיל 18 (יש לי ככלית פלטינום ורוצים קרוב לחמש )

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אולי השאלה אצל איזה רופא? מישהו המליץ לבקש שם את ד"ר ביג'אווי.כדי לקבל מקצועיות
לא מכיר את שם הרופא הזה, אולי משום שברוב צביעותם של המרפאה או של משען הם מפרסמים את שמות הרפאים כשמות יהודיים כמו מוטי ואברהם שהם פשוט ערבים.

• תודה
Reactions: Ps

פוקוש

משתמש מקצוען
מסקנה: כדאי ושווה לכנס לשם, להתרשם ולטפל...
מנהל המרפאה היא בן אדם זהב מראה חיצוני לא דתי אך יש לו הערצה מטורפת ולא ברורה לחרדים ואם פונים אליו ישירות( מנסיון) הוא מוריד עוד הרבה מהמחיר שגם ככה נמוך.
אני נהנתי מהטיפול מהמסירות מהיחס והתורים.. לא ארוכים בכלל.. כל הזמן עמוס שם ותמיד מקבלים אותך לטיפול.. מומלץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה