מרפאת שינים שלו בנין כלל

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עשיתי שם כמה כתרים על טיפולי שורש שעשה לי רופא מאד מקצועי
היה בסדר... לא רציתי לעשות שם טיפולים יותר רציניים
(יש שם אורטודנט די מוצלח הבנתי שזה ממש משתלם...)

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
אני וכל משפחתי מטופלים שם
שירות מעולה+
יחס אישי
הרופאים שם מאוד מאוד מקצועיים
כל אחד שם מתמחה במשהו אחר
והכי חשוב- המחירים שם הרבה יותר זולים מכל הצעה שתקבלי במקום אחר
אנחנו מאוד מאוד מרוצים
(לגבי הצעת מחיר תדברי רק עם אולי ולא עם המזכיר שלו, הוא עושה הנחות מיוחדות)

ישראל 5

משתמש חדש
אני קצת מכיר את תחום השיניים מקרוב
אני מכיר הרבה מאוד אנשים שעשו טיפול שיניים במרפאות 'שלו' ו'בינת השן' שע"י וועד הרבנים וכל מיני קרנות של חסד
אני ממליץ לכל אחד לפני שהוא הולך לטפל בפה שלו שזה המקום הכי רגיש
לבדוק ולהתייעץ עם עוד רופאים
למשל ישנו מרפאה של מומחים שנקראת 'מרפאת בריאות השן' שממוקמת ברח' עמוס 1 בירושלים
אני מכיר חלק מהמומחים שעובדים שם בכל התחומים יש להם מחירים טובים ונוחים
והעיקר שזה הכי חשוב לנו זה מומחיות של הרופא
ולא הכסף
כי שורה תחתונה שיניים זה דבר יקר מאוד ולא משחקים איתם

בהצלחה ושלא נצטרך

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תופס טרמפ על ההקפצה,
לצערי, הניסיון היחיד שהיה לי עם מרפאת "שלו" מבנין כלל, בעייתי ביותר.
הגעתי עם כאב בשן אחת, ואחרי צילום פנורמי (בחינם - עושים באופן גורף לכולם - עוד לפני בדיקת רופא - דבר בעייתי לכשעצמו - מדוע להיחשף לקרינה מיותרת?).
הרופא שבדק אותי אמר לי שצריך לעשות בשן המדוברת טיפול שורש + כתר זמני ואח"כ קבוע - סה"כ 4 טיפולים,
וכן שיש לי עוד 3 חורים בשיניים אחרות.
על שן אחרת שהרגשתי שם עם הלשון איזה משהו - אמר לי שיש שם סדק..

הצעת המחיר הייתה כ 2000 ומשהו ש"ח לטיפול שורש, שבאמת זה מאד זול!!

משום מה ההרגשה שלי הייתה שזה לא כ"כ חמור מה שיש לי בשן, וזה מוגזם לומר שצריך טיפול שורש, + סוף סוף עדיין זה הוצאה...
החלטתי ללכת לעוד רופא בשביל לבדוק את העניין ולראות מה אחרים אומרים.
הלכתי למרפאת שיניים של הקופה, ושם אמר לי רופא - שאין לי כלום - אפילו לא לא חורים,
וזה גם אחרי שהסתכל בצילום הפנורמי של שלו... אבל אמר לי שליתר ביטחון, כיון שאמרו לי שצריך טיפול שורש - הוא שלח אותי לצילומי סטטוס - שזה אומר שמצלמים כל שן לחוד....
במקביל הלכתי לעוד רופא שיניים פרטי שקיבלתי עליו המלצות, שהוא גם מקצועי, ישר - וממש לא יקר...
קוראים לו ד"ר ישראל רוטנברג - מרחוב יפו 78, - קרוב לדוידקה ולמרכז כלל...
וגם הוא - בבדיקה פשוטה וגם אחרי ראיית הצילומים, אמר לי שאין כלום גם לא חורים,
והסיבה לכאבים זה בכלל ממקום אחר... (שחיקה), ועל השן עם ה"סדק" אמר לי שזה לא סדק, אלא סתימה שקצת צריכה שיוף.... והוא עשה לי את זה במקום - ללא תשלום....

בקיצור - זול לפעמים עולה ביוקר...
ולא תמיד זה שצריך "אישור" לקבל טי...פולים במרפאה מטעם איזה ארגון חסד, אומר משהו על רמת הרפואה
(אגב, זה משהו ששמעתי, שישנם הרבה רופאים, שכדי להגדיל הכנסות - ממציאים כל מיני חורים ובעיות... ואז עוד עושים הנחות... ).

כמובן שאין לי כל עניין אישי עם המרפאה או אחד ממנהליה,
רק רציתי לשתף, וכל אחד יעשה כפי ראות עיניו...

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הייתי שם אחרי המלצות. שירות אדיב ביותר.
בגלל מצב מסוים לא רצו לעשות לי צילום ולא יכלו לדעת אם אכן צריך שורש.
אמרו שינסו להציל את השן עם טיפול אחר ואם יתגלה שזה כן שורש יקזזו במחיר.

הרופא ממש הצטער לבשר שזה כן טיפול שורש, התחיל לטפל ולמרות כל הרגישות בשיניים לא הרגשתי כלווווווווםםםם. רופא עדין ואדיב (ד"ר מוטי)

(ואגב כן עשיתי צילומים במרפאה פרטית אחרת וגם שם אמרו שזה שורש רק שברחתי משם כי הרופא היה עצבני)

דרך 'משען לחולה' המחירים שלהם עוד יותר זולים.

Ps

משתמש חדש
מישהו שערך הצעות מחיר על יישור שינים בין כללית פטינום לשלו למטופל מתחת לגיל 18 אשמח לשמע וגם מה איכות הטיפולי אורטודנטיה שם עמכםם התודה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה