מרן הרב שטיינמן זצוק"ל

נינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוייי ברוך דיין האמת

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
ברוך דיין האמת.
יתומים היינו ואין אב.

מפאת קוצר הזמן לא נספיק להודיע לכל התלמידים שאולי כבר בדרכים ללימודים היום בבוקר, שהלימודים בוטלו.

בשורות טובות

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברוך דיין האמת!!!

נפלה עטרת ראשנו...

עמיאלוש

משתמש צעיר
היום מישהו סיפר לי על הכנס של פרוג, נכנסתי לכאן אחרי מספר שנים שלא הייתי, וקיבלתי הודעה שהאתר נעול בגלל הלויה.
זה מאד ריגש אותי, אמנם לצערי לא הכרתי את הרב, אבל בהחלט קידוש השם בזמן שכל האתרים גם של חרדים המשיכו לעבוד, כאן היתה התייחסות מתאימה.
יישר כח

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היום מישהו סיפר לי על הכנס של פרוג, נכנסתי לכאן אחרי מספר שנים שלא הייתי, וקיבלתי הודעה שהאתר נעול בגלל הלויה.
זה מאד ריגש אותי, אמנם לצערי לא הכרתי את הרב, אבל בהחלט קידוש השם בזמן שכל האתרים גם של חרדים המשיכו לעבוד, כאן היתה התייחסות מתאימה.
יישר כח
מינימום מתבקש מצידנו.
אם רק היינו מבינים כמה כל החיים שלנו הם בזכות גדולי הדור שעימנו.

מייבין

משתמש פעיל
יישר כח
כל האתרים החרדים פתוחים כי זה אתרי חדשות וכולם התעדכנו ע"י זה על הלוויה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה