דרוש מידע מקרה הזוי ומקומם!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
שמועה שמעתי שכהיום הפקחים מקבלים תגמול על כל רב קו שהם בודקים... כך שיש להם אינטרס לבדוק את כולם. וייתכן שאם הם מוצאים אדם שלא שילם, - תיקף, אז אולי גם שם יש בונוס?

לפני תקופה שמעתי שהפקחים יתחילו להיות של משרד התחבורה ולא של החברות המפעילות?

בפועל הם בכוונה עולים 2 או 3כדי שאף אחד לא יוכל להתחמק ולברוח

בואו בשלום

משתמש צעיר
הוא פשוט התבאס שהוא לא הצליח לתת לך כנס, אז הוא בא עלייך על המסכה.. לא ניראלי שהוא יכול לעשות משהו זה סתם הפחדה כי הוא רצה להראות שהוא משהוו..

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אסור שיהיו שני פקחים בו זמנית על אוטובוס אחד.
אז על זה לבד אתה יכול להתלונן עליהם.
חבל שכמעט אף אחד לא יודע מזה.
ההיפך הגמור.
אם פקח רוצה לתת דו״ח - זה חייב להיות ע״י זוג פקחים.

.....

משתמש מקצוען
עליתי לאוטובוס אגד ואיתי עלו 2 פקחים.....
ישר תיקפתי רב קו ושבאתי להיתיישב אז פקח אחד שם לב שאז תיקפת וישר רץ אלי והיתנפל ושאל למה תיקפת רק עכשיו...
ישר עניתי לו שעליתי עכשיו לאוטובוס אז הפקח אמר לי "את לא עלית " אז אמרתי לו שעליתי עכשיו אז הפקח אמר לי אין מצב
בשלב הנוכחי כבר כל הנוסעים היתערבו ואמרו שעליתי רק עכשיו בתחנה ...אותו פקח אמר שאין מצב והלך לשאול את הפקח השיני...
כלומר ניגש אלין ואמר לו "נכון האישה הזאת לא עלתה איתנו".. והצביע עלי..... אותו פקח אמר לפקח הראשון שאני כן עליתי...
הפקח מיתקרב אלי ונותן לי את הרב קו ואומר לי בכזה בוטות "את בלי מסכה בואי אני יצלם אותך ואני יעביר את זה למישטרת ישראל...על תופתעי עם תראי קנס 500 ש"ח בדואר"...
חשוב לי להבהיר שהיה לי מסכה בתיק ושעליתי לאוטובוס תיקפתי את הרב ומרב היתנפלות עלי לא יכלתי לעטות מסכה...(לא משנה שכל האוטובוס היה בלי מסכות)
כמובן שהפקח לא היתנצל על מה שהיה עם הרב קו .....
פשוט היתנפלות לאזרח חף מפשע......
השאלה שלי עם פקח של אגד יכול לצלם אותי (פגיעה בפרטיות) שלא למטרת התפקיד(התפקיד שלו זה לאכוף מי שלא שילם וכו)??
עם אני יכולה לתבוע אותו??
תוציאי מהר אישור מרופא שאת לא יכולה ללבוש מסיכה מסיבות רפואיות. אם תקבלי דוח בדואר תגישי ערעור ואז תבואי עם אישור מרופא ואז את יכולה לטעון שהוא צעק עליך ואפילו לא יכלת להראות לו את האישור הרפואי.

rew3020

משתמש מקצוען
זה הטרנד האחרון - שהם מאשימים אנשים שבדיוק עלו לאוטובוס ששלמו בגלל שראו את הפקחים.
לדעתי הכי חשוב זה לא לשחק לידים שלהם,
לדרוש מהם לראות את הכרטיס האישי שלהם - להעתיק בקור רוח את הפרטים שלהם,
להודיע שתתלוננו בחברה/משטרה וכו'
ואח"כ שיעשו מה שהם רוצים.

אל תשפילו את עצמכם בשביל 180 ש"ח.

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
עליתי לאוטובוס אגד ואיתי עלו 2 פקחים.....
ישר תיקפתי רב קו ושבאתי להיתיישב אז פקח אחד שם לב שאז תיקפת וישר רץ אלי והיתנפל ושאל למה תיקפת רק עכשיו...
ישר עניתי לו שעליתי עכשיו לאוטובוס אז הפקח אמר לי "את לא עלית " אז אמרתי לו שעליתי עכשיו אז הפקח אמר לי אין מצב
בשלב הנוכחי כבר כל הנוסעים היתערבו ואמרו שעליתי רק עכשיו בתחנה ...אותו פקח אמר שאין מצב והלך לשאול את הפקח השיני...
כלומר ניגש אלין ואמר לו "נכון האישה הזאת לא עלתה איתנו".. והצביע עלי..... אותו פקח אמר לפקח הראשון שאני כן עליתי...
הפקח מיתקרב אלי ונותן לי את הרב קו ואומר לי בכזה בוטות "את בלי מסכה בואי אני יצלם אותך ואני יעביר את זה למישטרת ישראל...על תופתעי עם תראי קנס 500 ש"ח בדואר"...
חשוב לי להבהיר שהיה לי מסכה בתיק ושעליתי לאוטובוס תיקפתי את הרב ומרב היתנפלות עלי לא יכלתי לעטות מסכה...(לא משנה שכל האוטובוס היה בלי מסכות)
כמובן שהפקח לא היתנצל על מה שהיה עם הרב קו .....
פשוט היתנפלות לאזרח חף מפשע......
השאלה שלי עם פקח של אגד יכול לצלם אותי (פגיעה בפרטיות) שלא למטרת התפקיד(התפקיד שלו זה לאכוף מי שלא שילם וכו)??
עם אני יכולה לתבוע אותו??
לאשתי הייתה שבוע שעבר סיפור דומה ממש כנראה מדובר באותו פקח.
נסעה בקו 55 לכיוון הר נוף ונתנה לבני את הרב קו ללכת לתקף תוך כדי עלו פקחים, ניגשו למכשיר התיקוף ולקחו בבוטות את הרב קו מהיידים של הבן המבוהל שלי, שאלו מי האמא אבא? וניגשו לתת דו"ח, היא ענתה שהבן באמצע לתקף... אז שאלו אותה, ואם הוא לא היה מצליח, ענתה שהיא הייתה ניגשת לעזור, עכ"פ לא וויתרו ורצו לתת 2 דוחות גם על האמא וגם על הילד, לא עזר התערבות הנוסעים, האוטובוס נעצר הגיע משטרה השאר היסטוריה.
לא עשיתי עם זה כלום, אבל אולי כבר הגיע הזמן להתאגד כמו שהיה במודיעין נגד הפקחים...

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סיפורים מזעזעים!

לכאורה הסיפור חוזר על עצמו,
לכן, עד שהפקחים האלו יעופו מתפקידם,
כדאי ליידע את כל הקרובים, במיוחד את הילדים,
שאם עולים לאוטובוס ביחד עם פקחים,
חשוב להגיד להם בקול, עוד לפני העליה - באופן שגם הנהג ישמע: שימו לב שאני עולה יחד איתכם ומתקף כעת...

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
צריך תמיד לברר את החוק.
ככה חזקים ...
לדוגמא:
חייבים להזדהות, פקח יכול לעכב אדם עד להגעת משטרה למי שלא מזדהה.
שוטר יכול לעצור אדם שלא מזדהה ולתת מכות אם התנגדות למעצר [או שנדמה לו...].
אבל כל עובד ציבור ובמיוחד שוטר ופקח, חייבים גם הם להזדהות ולהראות תעודה מתאימה.
אבל מי שמתנגד להזדהות יכול להיעצר ולקבל מכות, לא שווה בשביל 180 ש"ח ...
לרשום טלפון של עדים ואחר כך ללכת לבית משפט.
אם הם יראו שהציבור לא 'פרייאר' הם יפסיקו את זה ...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אם צלם אותך- את יכולה לתבוע אותו. יש לך פרטים שלו?
אין שום איסור לצלם אדם פרטי
אצל החילונים מעלים כאלו סרטונים של פקחים לא הוגנים ליוטיוב,
והם רועדים.
בציבר שלנו הם יכולים לשתלח כמה שרוצים.
יש איסור להעלות לרשת תמונות של אדם פרטי ללא אישורו

ולמי שמפקפק שיתקשר ל100 לברר

(בורר לאחר צילום אדם באוטובוס <במקרה שונה> )

פ.נ

משתמש מקצוען
רק מעדכנת
הלכתי להגיש תלונה במישטרה(במיגרש הרוסים)דווקא חייבת להגיד שהצוות שם היה ממש נחמד....ישר שהגעתי הגיע שוטרת ושאלה מה קרה כמובן שסיפרתי היא ישר הכניסה אותי לשוטר אותו שוטר שקיבל אותי היה ממש נחמד,היתייחס אלי בכבוד...
הוא תיעד במחשב את הארוע (כן ציינתי שם שהייתי בלי מסכה אבל כמובן שלא הייתה לי אפשרות לשים והיו אנשים באוטובוס שלי מסכה!! למרות זאת השוטר כן ציין אמר לי שחבל שהייתי בלי מסכה.....)
שאלתי את השוטר עם זה מוצדק לצלם שלא לצורך התפקיד אז הוא אמר שזה ממש לא......
שאלתי את השוטר מה הסיכוי אז הוא אמר שהוא לא מאמין שיפתחו נגדו חקירה אז אמרתי לשוטר שמצידי אני עושה את ההשתדלות שלי מכאן......
בסוף השוטר אמר לי בדרך אגב בנוסף לזה תפני גם לפניות הציבור של אגד למרות שהוא עצמו העיד בעצמו שאגד "כביכול" תגמור את הסיפור במקרה הטוב ב"נו נו נו "לנהג
וכאן השאלה שלי עם אתם יודעים ך מישטרת ישראל את ההתנהלות העברינית של אגד ואיך זה עובד למה אתם לא מטפלים בזה??!!זה נקרא פניות הציבור??!!
כמובן הגשתי תלונה נוספת לאגד.....
מכאן אני פונה לאותם אנשים שניתקלו באותו פקח או באותו סטואציה תתלונו בכל אמצעי אפשרי _מישטרה,פניות בציבור של מישרד התחבורה וכ ואפילו אגד...)
בשביל למנוע את המקרה הבא של החברים שלכם!!
(מי שניתקל באותו פקח יגיש תלונה ואולי המישטרה כן תפעל לעומקו של עניין כי היא תראה הרבה תלנוות על הפקח!!)

פ.נ

משתמש מקצוען
אם תגדו להם שפתחתם תלונה במשטרה זה אולי זה יועיל
אמרתי להם וזה לא עזר ולא רק זה עוד הזאת משירות לקחת אמרה לי "הנה פתחת פניה במישטרת ישראל ,אין טעם להיתלונן.."
אמרתי לה שבכל מקרה תפתח תלונה....

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
רק מעדכנת
הלכתי להגיש תלונה במישטרה(במיגרש הרוסים)דווקא חייבת להגיד שהצוות שם היה ממש נחמד....ישר שהגעתי הגיע שוטרת ושאלה מה קרה כמובן שסיפרתי היא ישר הכניסה אותי לשוטר אותו שוטר שקיבל אותי היה ממש נחמד,היתייחס אלי בכבוד...
הוא תיעד במחשב את הארוע (כן ציינתי שם שהייתי בלי מסכה אבל כמובן שלא הייתה לי אפשרות לשים והיו אנשים באוטובוס שלי מסכה!! למרות זאת השוטר כן ציין אמר לי שחבל שהייתי בלי מסכה.....)
שאלתי את השוטר עם זה מוצדק לצלם שלא לצורך התפקיד אז הוא אמר שזה ממש לא......
שאלתי את השוטר מה הסיכוי אז הוא אמר שהוא לא מאמין שיפתחו נגדו חקירה אז אמרתי לשוטר שמצידי אני עושה את ההשתדלות שלי מכאן......
בסוף השוטר אמר לי בדרך אגב בנוסף לזה תפני גם לפניות הציבור של אגד למרות שהוא עצמו העיד בעצמו שאגד "כביכול" תגמור את הסיפור במקרה הטוב ב"נו נו נו "לנהג
וכאן השאלה שלי עם אתם יודעים ך מישטרת ישראל את ההתנהלות העברינית של אגד ואיך זה עובד למה אתם לא מטפלים בזה??!!זה נקרא פניות הציבור??!!
כמובן הגשתי תלונה נוספת לאגד.....
מכאן אני פונה לאותם אנשים שניתקלו באותו פקח או באותו סטואציה תתלונו בכל אמצעי אפשרי _מישטרה,פניות בציבור של מישרד התחבורה וכ ואפילו אגד...)
בשביל למנוע את המקרה הבא של החברים שלכם!!
(מי שניתקל באותו פקח יגיש תלונה ואולי המישטרה כן תפעל לעומקו של עניין כי היא תראה הרבה תלנוות על הפקח!!)
כל הכבוד.

ותודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה