מקצוענים בלבד! זקוק לחוות דעתכם.

22222

משתמש רשום
עריכה תורנית
רוצה למחזר משכנתא.
נשאר לי 185 אלף כשיכולת ההחזר שלי הינה 3/3.5 אלף לחודש (כשליש מההכנסות).
את איזה מסלולים כדאי לבקש, ומה הריביות הנמוכות ביותר שניתן להשיג?
אודה לעזרת המקצוענים שביניכם.

נ.ב. הנתונים האישיים חלקים וללא שום בעיות.

A052

משתמש סופר מקצוען
לכמה שנים נשאר לך וכמה הריביות הקיימות?

22222

משתמש רשום
עריכה תורנית
נשאר כ20 שנה כשההחזר כעת הינו של כ1000 ש"ח (אחרי שכבר סולק חלק מהחוב).
אינני יודע כמה הריביות, אוכל לצרף את המסמכים במידה שזה תועלתי.

אני בכל מקרה מעוניין להעלות את הפירעון לסכום הרבה יותר גבוה, וכפי שכתבתי קודם.

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
בעיקרון, ירידה בשנים והעלאת ההחזר החודשי לבד חוסכים המון ריבית כיוון שאחוזי הריבית הם שנתיים וכף אתה מכפיל את הריבית בהרבה פחות שנים,

בגדול, כמובן שתלוי בריביות שיש לך היום אבל הייתי מקצרת את הכל לכמה שפחות שנים.
לחילופין אם תוכל לקבל הלואה מהבנק עם ריבית נמוכה ולפרוע את הכל, זה גם יכל להיות משתלם.

22222

משתמש רשום
עריכה תורנית
בעיקרון, ירידה בשנים והעלאת ההחזר החודשי לבד חוסכים המון ריבית כיוון שאחוזי הריבית הם שנתיים וכף אתה מכפיל את הריבית בהרבה פחות שנים,

בגדול, כמובן שתלוי בריביות שיש לך היום אבל הייתי מקצרת את הכל לכמה שפחות שנים.
לחילופין אם תוכל לקבל הלואה מהבנק עם ריבית נמוכה ולפרוע את הכל, זה גם יכל להיות משתלם.
תודה על המענה.
כפי שכתבתי בתחילה אני מעוניין להגדיל את הפירעון ל3.5 אלף ש"ח ולסיים את המשכנתא תוך שנים מעטות.
שאלתי, על איזה מסלולים ללכת, ומה הריביות הנמוכות שאותן ניתן להשיג. (כפי שכתבתי לעיל כל שאר הנתונים האישיים חלקים לחלוטין).

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
המלצתי לבדוק... לבדוק כדאיות עם עמלות היוון.. הלוואה בנקאית בפתיחת חשבון והעברת פעילות של כ100 אלף ל10 שנים בפריים נקי ואפילו קצת יותר.. ולסגור איתו כל מה שלא פריים. בהנחה שהפריים אצלך באיסור ה1 אחוז פלוס מינוס.. זה הכיוון שהייתי אומר.
הכי נורמאלי שתעלהנאת היתרה ונדע מדויק

22222

משתמש רשום
עריכה תורנית
המלצתי לבדוק... לבדוק כדאיות עם עמלות היוון.. הלוואה בנקאית בפתיחת חשבון והעברת פעילות של כ100 אלף ל10 שנים בפריים נקי ואפילו קצת יותר.. ולסגור איתו כל מה שלא פריים. בהנחה שהפריים אצלך באיסור ה1 אחוז פלוס מינוס.. זה הכיוון שהייתי אומר.
הכי נורמאלי שתעלהנאת היתרה ונדע מדויק
שלחתי לך את היתרות של המשכנתא בפרטי. (אגב הנוסח שכתבת הינו בשפה מקצועית מידי עבורי. אודה מאוד להסבר בשפה פשוטה יותר). בגדול הכיוון שלי לחסל את המשכנתא תוך שנים ספורות (5/7 שנים).

רבקה גיאת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בעיקרון כשנשאר מתחת ל200,000 ש"ח לא ריווחי להיכנס למחזור

פרקל משכנתאות

משתמש צעיר
בעיקרון כשנשאר מתחת ל200,000 ש"ח לא ריווחי להיכנס למחזור
מיחזור חיצוני אולי לא שווה את הטירחה אבל קיצור תקופה ע"י פרעון בהלואה בנקאית או אפילו מיחזור פנימי יכולים לחסוך המון,
היום קיבלתי דו"ח יתרות לסילוק עם משכנתא של 120,000ש"ח ל30 שנה עם ריביות בשמים,
אם הלקוח ישאיר את המשכנתא כמו שהיא, זה יעלה לו בריביות של 120,000ש"ח (הוא יחזיר לבנק פי 2 מהיתרה)
אמרתי לו שעם הלואה בנקאית עם החזר חודשי גבוה יותר לזמן קצר יותר (עד 10 שנים) הוא יכל לחסוך בין 80,000-100,000ש"ח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה