דרוש מידע מקפיא אלקטרולוקס עזרה דחופה

מציץ מן החרכים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לאחר שיטוט בפורום והמלצות שראינו, קנינו השבוע מקפיא אלקטרולוקס עם קרח |(דגם 2702) 7 מגירות.בחנות ובמשמרת השבת אמרו שהוא מכני ואין איתו בעיה בשבת.אלא שמתברר שיש לו נורית שנדלקת כשהטמפרטורה במקפיא יורדת.(למשל כשפותחים את הדלת) והרושם שלי הוא שהזמן שניתן לפתוח אותו הוא לזמן קצר מאד.עשיתי בדיקה עם סטופר ואחרי דקה שהמקפיא היה פתוח הנורה נדלקה! .לפי זה אין אפשרות להשתמש בו בשבת והוא לא מכני בכלל!
בחברה לא ידעו בדיוק להגיד לי לכמה זמן אפשר לפתוח את הדלת בלי שהנורה תידלק.
דבר נוסף שהפתיחה של המקפיא היא מאד קשה והוא גם מגיע עם ידית בצד ימין במקום הסטנדרט שהיא בצד שמאל.
האם למישהו כאן יש את המקפיא הזה ויוכל לעוץ לי מנסיונו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה