מקלדת מומלצת? שאלה לקלדנים.

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ב"ה ולפרנסתי יוצא שלפעמים אני מקליד מעל שש שעות ביום. ולאחרונה המקלדת הישנה והטובה שלי שבקה חיים לכל חי. בצר לי, הלכתי וקניתי מקלדת חדשה, ללא הרבה בירורים, די זולה, ממותג נחשב - אך למרבה אכזבתי, הקניה התבררה כלא מוצלחת בעליל ועלילה.
על כן שאלתי מופנית אליכם:
האם מישהו יכול להמליץ לי על מקלדת טובה
בטווח מחיר שלא יעלה על 450 ש"ח בערך.
ארגונומית.
שקטה.
ובעיקר - שלא מסבה את עצמה למקלדת פח לאחר שעה או חצי.
תודה רבה.

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ולאלו שהנושא מעניין אותם. מצאתי את שחשקה נפשי. מקלדת מיקרוסופט ארגונומית במחיר של 400 ש"ח.
מקלדת שצריך להתרגל אליה בהתחלה, אבל כשזה קורה קצב המל"ד ורמת הדיוק עולים ועולים.
מה גם שהנוחות מדברת בעד עצמה.
שווה לנסות.

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לכם קישור?

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קניתי אותה בחנות כאן בבית שמש, 'אושר מחשבים'.
אבל יש למיקרוסופט אתר לכשעצמו עם כל המוצרים שלהם, וכן אפשר למצוא את המקלדת הנ"ל באמזון וכדו'.
פשוט תריץ בגוגל 'מקלדת מיקרוסופט ארגונומית'.
ישנם כמה סוגים.
זהו הדגם היחסית זול, מכיון שהוא איננו אלחוטי.
ודרך אגב. הסט כולל עכבר ארגונומי נעים עם שני כפתורי צד מאוד שימושיים למאקרו וכדו'. (צריך בשביל זה את התוכנה 'KEYBOARD AND MOUSE CENTER' של החברה).
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה