מקלדת ועכבר אלחוטיים

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כבר זמן רב שאני עובדת עם מקלדת ועכבר ישנים, עם חוט. לא הולך לי עם האלחוטיים, תמיד הם נתקעים, במיוחד העכבר. עובד לפי הכריזות, נתקע לא נתקע פתאום זז מהר, פתאום לא זז, צריכהלחכות שעה שיעבוד. ממש מתסכל. אז קניתי לאחרונה מקלדת ועכבר יקרים מאוד של לוגיטאצ' ואמרתי הם בטח יעבדו מעולה. אז זהו שלא! הבטריה חדשה ומעולה אבל העכבר עדיין נתקע כשבא לו כל רגע ועכשיו גם המקלדת, מאוד מעצבן!!:mad:
אז השאלה שלי- יש מצב שהבעיה היא במחשב ?(אגב מחשב מעולה וחזק של גרפיקה) או יש מצב שאני עושה משהו לא בסדר? כי לפי איך שאני מבינה זה קורה רק אצלי...:(
תודה:)

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
אז השאלה שלי- יש מצב שהבעיה היא במחשב ?(אגב מחשב מעולה וחזק של גרפיקה) או יש מצב שאני עושה משהו לא בסדר? כי לפי איך שאני מבינה זה קורה רק אצלי...:(
תודה:)[/QUOTE]

יכול להיות.
באופן אישי היתה לי בעיה דומה שהסתדרה כשהחלפתי למפצל איכותי עם שנאי חשמלי, לא יודעת למה, אבל תכלס זה עזר. פעם בכמה שנים מחליפים מפצל והכל עובד פצצה!
עדיף מלהסתבך עם חוטים...:rolleyes::rolleyes:

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם הוא מונח ליד אנטנת ‏wifi‏ יכול להיגרם שיבושים לפעמים

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
גם אני כמעט איבדתי אימון בעכברים אלחוטיים
השקעתי גם ביקרים יותר ובכולם היו בעיות
עד שיום אחד נתקעתי ממש בלי עכבר חוטי, ובלית ברירה לקחתי את האלחוטי של הבן שלי
משהו זול שנקנה ב-20 ש"ח וראה זה פלא הוא עובד מציון.
כנראה התאמת העכבר למחשב זה משהו כמו שידוך...

החיים תותים:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי את אותה הבעיה:
עכבר ומקלדת חדשים יחסית של loagitech נתקעים פתאום לפי כריזה,
מדובר במחשב נייח, חדש ויקר.

יש לכם פתרון בשבילי???

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איפה אתם מכניסים את הUSB הקטן שבא עם העכבר והמקלדת? אם יש לו כאבל משלו, זה מאוד חשוב להכניס אותו דוקא שם ולא בכניסת יואסבי רגילה
מקווה שהובנתי
זה פתר לי את כל הבעיות

החיים תותים:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה זאת אומרת כבל משלו?
העכבר והמקלדת הם אלחוטיים, ויש רק את הצ'ופצ'יק הקטן שצריך לחבר,
יכול להיות שהמיקום שלו משמעותי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה