דרוש מידע מקום עבודה לבחורה

shalva

משתמש צעיר
חינוך מיוחד עובדים כל הזמן,
תפני לאוהל שרה, ייתכן מאד שהם זקוקים לעובדות בבי"ס\ במע"ש או בדירות, ויש עוד מוסדות רבים של חנ"מ, שהרבה פעמים זקוקים לעוד כח עזר, סיוע ועוד,
במיוחד עכשיו כשכ"כ הרבה בבידודים.

סטיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מקפיצה יש למישהי משהו ריאלי? סגנון עבודה משרדית/מוכרת בחנות (לא יש/ברכל/עזרה ואחוה וכד')

טל ומטר

משתמש פעיל
הלוואי שיהיה אפשר
אני עבדתי שם שנה שעברה ופתאום אומרים לי שהשנה אין מקום ושעה לפני התחננו לחברה שלי שתבוא לעבוד שם :(
מוזר מאד, כי הם מפרסמים המון, נראה לי יותר מכל שנה...
מה שכן, יכול להיות שרשום להם היעד שהגעת אליו שנה שעברה, וזה לא מספק אותם, אז הם מעדיפים לקבל עובדות חדשות. (כמובן שמלכתחילה עדיף להם עובדות משנים קודמות עם נסיון, אבל רק כאלה עם רף התרמות גבוה)

Liner

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ניסיתי לשאול את האחראית ויהא אומרת לי שזה לא קשור אליה (עאלק) וצריך לשאול את המנהלת (שבכלל זה מנהל) ואינלי איך לשאול אותה כי היא לא רצתה להביא לי את המספר שלה :(
מה נסגר שם???:eek::eek::eek:
מה יש להם נגדך??:rolleyes::confused:;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה