מקוה טהרה בניו יארק - הדמיה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עבודה מיוחדת ומושקעת במיוחד!

מנין האלמנטים הקטנים שיוצרים את התחושה האוטנטית, כמו הנברשות? יצרת לבד? יבאת מאתרים?

לגסאביקע

משתמש רשום
קודם כל לכולכם - ת-ו-ד-ה!

ועכשיו:
איפה בניו יורק? ווילימסבורג (סטמר מהר"א)
אם אפשר קצת יותר פרטים, באיזה תוכנה? כמה זמן עבודה זה? מקס, כשבועיים, אבל עם התגובות כמנהג היהודים כחודש...
למה משמשת הקומה השניה? הרי אין בה בורות!, רק חדרים ויורדים עם מעלית למטה, אני לא האדרכיל רק המעצב..
מנין האלמנטים הקטנים שיוצרים את התחושה האוטנטית, כמו הנברשות? יצרת לבד? יבאת מאתרים? תשעים אחוז מאתרים, לא שווה לייצר היות שאין הרבה קליינטים שצריכים את זה, אבל לדוגמא בימה ושולחנות לבתי מדרשים אני מייצר היות שאני משתמש עם זה הרבה (תבדוק את האתר www.maviz.com ותראי כמה בתי מדרשים כבר עשינו)

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עבודות מדהימות, אין מילים!
והאתר-ממש אוצר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה