מצעד העשור של קול חי וקול ברמה לשנת תשע"ט

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
DBSc3Y0rEkQdu8iEGD3IIDAxFdTdxeAgJEDDlQmka1c4HFKzs85_X7iUGwKnDdh-CUVbnJN-HSy36pCkCz99ipVw11tDkxfagN6aYHR08kJxP7TKy7Fe-WsZdcoZSZfx7K7J_U8CrpgrNCRx=s0-d-e1-ft

עילום שם1

משתמש רשום
קטונתי להכניס ראשי בין המוזיקאים המוכשרים פה אך רציתי לומר דבר בעניין כל אחד אוהב זמר אחר לפי מה שהוא התחבר ולפי סוגי המוזיקה שהוא אוהב כמו"כ גם לעשות סקר בדעת הקהל צריך הרבה סוגי קהלים וכמו בבחירות שיש ימין וחרדים ושמאל וערבים וכו' ולא שייך לשאול את מי אתה הכי רוצה והכי אוהב כי כל אחד בהתאם לסגנונו ודעותיו ולכן לדעתי כל נושא זה תלוי בכל אחד [וכמו שאצל חילוני לא מעניין זמרים מסוימים בחרדים ולא משנה מי הוא וכד']
ב. אף זמר לא נותן כסף לאף אחד ואין שום סיבה להאבק למענו
ג. גם במוזיקה זה כמו רפואה שמי שלא מבין לעומק אינו יכול להביע דעות גם אם רוב העם איתו כי רוב העם אינו מבין ודוק בכל הנ"ל

נערך לאחרונה ב:

אלי פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קטונתי להכניס ראשי בין המוזיקאים המוכשרים פה אך רציתי לומר דבר בעניין כל אחד אוהב זמר אחר לפי מה שהוא התחבר ולפי סוגי המוזיקה שהוא אוהב כמו"כ גם לעשות סקר בדעת הקהל צריך הרבה סוגי קהלים וכמו בבחירות שיש ימין וחרדים ושמאל וערבים וכו' ולא שייך לשאול את מי אתה הכי רוצה והכי אוהב כי כל אחד בהתאם לסגנונו ודעותיו ולכן לדעתי כל נושא זה תלוי בכל אחד [וכמו שאצל חילוני לא מעניין זמרים מסוימים בחרדים ולא משנה מי הוא וכד']
ב. אף זמר לא נותן כסף לאף אחד ואין שום סיבה להאבק למענו
ג. גם במוזיקה זה כמו רפואה שמי שלא מבין לעומק אינו יכול להביע דעות גם אם רוב העם איתו כי רוב העם אינו מבין ודוק בכל הנ"ל
מה התעוררת פתאום?

עילום שם1

משתמש רשום
פעם ראשונה שראיתי אשכול זה וראיתי שלהרבה אנשים הרגיז שלא מצא חן בעיניהם התוצאות [גם אני חשתי זעם ולא אכחיש] מה גם שכל אחד וטעמו הוא ולאנשים יש טקט לא לכתוב בגסות שהוא בכלל לא וכו' ולכן כתבתי זאת שעל אף שגם אני רוצה לכתוב מה דעתי בנושא אך אין לכך שום טעם משום שאחר יכעס גם עלי וגם זה סתם כאבי בטן שחייבים לכתוב שדווקא אני אוהב אותו ולא אותו כדי להגדיל את מי שאני אוהב ולכן כתבתי זאת [וגם כדי להרגיע את עצמי..]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה