מצעד העשור של קול חי וקול ברמה לשנת תשע"ט

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אלפי מאזינים דירגו השבוע את השירים והזמרים בעולם המוזיקה היהודית, ובמשדר מיוחד בהגשת עמירם בן לולו וישראל כהן נחשפו התוצאות • את ראש המצעד כבשו מוטי שטיינמץ וישי ריבו עם הלהיט “נפשי” • בתואר "זמר השנה" זכה ישי ריבו ואבישי אשל נבחר ל”פריצת השנה” • צפו במשדר המלא בשידור חוזר

זמר העשור – ישי ריבו

פריצת העשור – אבישי אשל

40 רולי דיקמן – כוח הרצון
39 יידל ורדיגר – עננו
38 מאיר גפני – מידת הרחמים
37 שלמה כהן – ליבי
36 אדמה ושמים
35 אהרן רזאל – קבעתי את מושבי
34 בערי וובר – חבדסקער ניגון
33 ישראל ורדיגר – מתיקות התורה
32 חיים ישראל – סיפור חיי
31 אלי הרצליך – בחכמה יבנה בית
30 יעקב שוואקי – עת רקוד
29 מיילך קאהן – ואהבת
28 ליפא שמעלצר – מזרח
27 מידד טסה – בן של מלך
26 מרדכי בן דוד – הנני רופא לך
25 חיים ישראל ואודי דמארי – מלך העולם
24 גד ובני אלבז – השם מלך
23 שמחה פרידמן – בקרוב
22 רכניץ – ותערב – שטיינמץ ומ.ב.ד
21 בני פרידמן – עברי אנוכי
20 חיים ישראל – אבא כל יכול
19 ביני לנדאו – כנפי רוח
18 ישי לפידות – בקש עבדך
17 בני פרידמן – יש תקווה
16 יעקב שוואקי – בואי בשלום
15 חיים ישראל ובן משיח – אורות הלב
14 יניב בן משיח – שמע בני
13 אברהם פריד – כי הרבית
12 ישי ריבו – אחת ולתמיד
11 יניב בן משיח – בן אדם
10 יונתן רזאל – קטנתי
9 אבישי אשל – השם אחד
8 ישי ריבו – תוכו רצוף אהבה
7 יניב בן משיח – תודה על הכל
6 אברהם פריד וארי היל – אבא
5 חיים ישראל – חומות של תקווה
4 אברהם פריד – הנני בידך
3 ישי ריבו – הלב שלי
2 יואלי קליין ושייע גרוס – ואפילו בהסתרה
1 ישי ריבו ומוטי שטיינמץ – נפשי

לצפייה:

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התוצאות היו מאוד חובבניות דוגמת
דאוונען בקול חי במקום 18
כל הנחלים ב30 הראשונים זה גם בלתי נתפס
הנני בידך - הוא לא בדיוק שיר העשור, כי הרבית יותר מתאים לתואר אבל מגיע לאברהם פריד ללא ספק!!! זה שיר מדהים! אבל כי הרבית יותר מתאים~
מקום 5: מרדכי בן דוד - הנני רופא לך - גם ממש מוגזם,
23: ישי ריבו - הלב שלי - גם רחוק מהמציאות
הנה עוד מקומות בקול חי שהם לא הגיוניים
מקום 19: כי הרבית
מקום 18: יונגערליך - דאווענען
מקום 3: ישי ריבו ומוטי שטיינמץ - נפשי
בקטגוריית "מלחין העשור" זכה המלחין איצי וולדנר. מסכים עם זה לגמרי מלחין מדהים, כל שיר שלו מדהים
בקטגוריית "מעבד העשור" זכו הצמד אלי קליין & איצי ברי. כן אבל לאט לאט רואים שחסרים קצת מעבדים במיוחד יואלי דיקמן שכבר פחות מתעסק בזה
בקטגוריית "תגלית העשור" זכה אמן הרגש מוטי שטיינמץ. הוא בהחלט התגלה בעשור
ובקטגוריית "זמר העשור" זכה הזמר והיוצר ישי ריבו. ללא ספק, הוא התחיל את הקריירה בעשור האחרון ועשה דברים מדהימים וכבש כל פסגה מוזיקלית

בקול ברמה:
1 ישי ריבו ומוטי שטיינמץ – נפשי, אני כמו ב'הנני בידך' לא חושב שזהו שיר העשור, אבל כך המצביעים החליטו, ובשונה מקול חי אין כל כך הרבה שיווקים וקשרים עם זמרים בקול ברמה אז אני יותר סומך עליהם.
17 בני פרידמן – יש תקווה פריצת העשור – אבישי אשל

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גלריית ענק: הישיבשיר 2 – אלפים שרו "אבא"

לילה מנצח | כ"א תשרי התש"פ
הדפסה​
הוספת תגובה​

ביום שישי האחרון התכנסו 3000 בחורים ואברכים בבנייני האומה לאירוע שירה והתעלות.
הישיבישיר 2 מיזם שירת ההמונים של רדיו קול ברמה ועיריית ירושלים. לאחר כחצי שעה של חזרות שעשה המאסטרו יואלי דיקמן. ביצעו ההמונים את שיר הנושא במגוון קולות וסגנונות שירה. השיר הנבחר היה 'אבא' של אברהם פריד וארי היל בלחנו של בנצי שטיין.
בנוסף בסימן חג שמח שבת שלום, התקיים מופע זמר מיוחד שבו השתתפו גדולי הזמר אוהד מושקוביץ, ליפא שמעלצר, בערי וובר, שמחה ליינר, אבישי אשל ושלמה שמחה בליווי תזמורתו יואלי דיקמן ומקהלת 'קולות'
מנכ"ל רדיו קול ברמה עו"ד אריאל דרעי הזמין את הקהל למופע הישיבישיר 3 שיתקיים בעז"ה ביום שישי של חול המועד סוכות תשפ"א. תוך הודאה לבורא עולם על עשור של עשיה ושנה פורה במיוחד עם לא פחות מ-84 אירועים לטובת בחורי הישיבות ואברכי הכוללים לצד אירועים לציבור הנשים ונערות. בנוסף, הודה עו"ד דרעי לראש עיריית ירושלים "השותף שלנו לאירוע" על התגייסותו למען ציבור שומרי התורה בכלל והאירוע בפרט. כמו כן הודה לגברת אריאלה רג'ואן ראש מנהל תרבות בעיריית ירושלים על העזרה והתמיכה הרבה בכלל ולאירוע הישישיבשר בפרט.
ראש עיריית ירושלים מר משה ליאון בירך את קהל האלפים "ביצוע השיר גרם לקידוש שם שמים". הרב יעקב סיני נכדו של מרן הרב עובדיה הרחיב בנאומו על מעלת השירה בציבור ובאחדות כמו הלווים בבית המקדש.
הקליפ של אירוע הישיבישיר יצא בעז"ה בשבועות הקרובים.
צילום: מנדי הכטמן.

DSC_4172-470x313.jpg

DSC_4149-470x313.jpg

DSC_4147-470x313.jpg

DSC_4126-470x313.jpg

DSC_4102-470x313.jpg

DSC_4092-470x313.jpg

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו יכול להעלות את המצעד המלא של קול חי בוידיאו?

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
התוצאות היו מאוד חובבניות דוגמת
דאוונען בקול חי במקום 18
כל הנחלים ב30 הראשונים זה גם בלתי נתפס
הנני בידך - הוא לא בדיוק שיר העשור, כי הרבית יותר מתאים לתואר אבל מגיע לאברהם פריד ללא ספק!!! זה שיר מדהים! אבל כי הרבית יותר מתאים~
מקום 5: מרדכי בן דוד - הנני רופא לך - גם ממש מוגזם,
23: ישי ריבו - הלב שלי - גם רחוק מהמציאות
הנה עוד מקומות בקול חי שהם לא הגיוניים
מקום 19: כי הרבית
מקום 18: יונגערליך - דאווענען
מקום 3: ישי ריבו ומוטי שטיינמץ - נפשי
בקטגוריית "מלחין העשור" זכה המלחין איצי וולדנר. מסכים עם זה לגמרי מלחין מדהים, כל שיר שלו מדהים
בקטגוריית "מעבד העשור" זכו הצמד אלי קליין & איצי ברי. כן אבל לאט לאט רואים שחסרים קצת מעבדים במיוחד יואלי דיקמן שכבר פחות מתעסק בזה
בקטגוריית "תגלית העשור" זכה אמן הרגש מוטי שטיינמץ. הוא בהחלט התגלה בעשור
ובקטגוריית "זמר העשור" זכה הזמר והיוצר ישי ריבו. ללא ספק, הוא התחיל את הקריירה בעשור האחרון ועשה דברים מדהימים וכבש כל פסגה מוזיקלית

בקול ברמה:
1 ישי ריבו ומוטי שטיינמץ – נפשי, אני כמו ב'הנני בידך' לא חושב שזהו שיר העשור, אבל כך המצביעים החליטו, ובשונה מקול חי אין כל כך הרבה שיווקים וקשרים עם זמרים בקול ברמה אז אני יותר סומך עליהם.
17 בני פרידמן – יש תקווה פריצת העשור – אבישי אשל
סתם מסקרנות, תסביר למה אתה לא מרוצה מהמיקום של דאווענען והנני רופא לך, גבוה מדי? נמוך מדי?
ולדעתי כי הרבית צנח למקום די נמוך בגלל שהוא קצת יצא מהאף, במחילה מאברהם פריד הענק ומחסידות סלונים המעטירה.

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דאוונען והנני רופא לך, לא יצאו מהאף כי הם יצאו בשנתיים האחרונות,
וחוץ מזה למה הם נקראים 'שירי העשור'? אם אין למרדכי בן דוד שיר עשור אז אפשר לדלג עליו, זה לא ראוי להיות בחמישייה הראשונה, ו'כל הנחלים' של קמפה אם כל הכבוד שהוא שיר מעולה הוא לא שיר העשור

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כמה שיצא מהאף
תראה לי שיר אחד בגיל שלו ששרים עד היום בכל חתונה חסידית ליטאית וספרדית כולל מזרחים ודתי''ל וד''ל
אני יגיד לך למה, זה נהיה שיר מאסט, מוכרחים אותו, כמו עוד ישמע וימים, אז הוא אמנם שיר חתונה אבל בתור למצעד העשור יש שירים שמוצלחים יותר ממנו.

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דאוונען והנני רופא לך, לא יצאו מהאף כי הם יצאו בשנתיים האחרונות,
וחוץ מזה למה הם נקראים 'שירי העשור'? אם אין למרדכי בן דוד שיר עשור אז אפשר לדלג עליו, זה לא ראוי להיות בחמישייה הראשונה, ו'כל הנחלים' של קמפה אם כל הכבוד שהוא שיר מעולה הוא לא שיר העשור
עדיין לא הבנתי אותך, המיקום של דאווענען והנני רופא לך במקום מדי נמוך או מדי גבוה? ולא עליהם כתבתי שיצאו מהאף אלא על כי הרבית....

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הנה
'אוסף להיטי תשע"ט',
באוסף הזה כדי לגוון כמה מהלהיטים יושמעו בביצוע של זמר אחר:
רשימת השירים לפי ביצוע:
1. אבא
מבצע: שמחה ליינר
לחן: בנצי שטיין
ביצוע מקורי: אברהם פריד וארי היל
2. הלב שלי
מבצע: אמן הסקסופון דוד אסרף עם ישראל סוסנה
לחן: ישי ריבו
ביצוע מקורי: ישי ריבו
3. אבא
מבצע: אברהם פריד והתזמורת הסימפונית
4. באתי לגני
מבצע: יהונתן שיינפלד
לחן: יהונתן שינפלד & אלי קליין
5. אדמה ושמיים
מבצע: ישי לפידות&אריק דביר

קבצים מצורפים

• 01 אבא.mp3
    10.8 MB · צפיות: 38
  • 03 אבא סימפונית.mp3
    4.5 MB · צפיות: 31
  • 02 הלב שלי.mp3
    4.6 MB · צפיות: 26
  • 05 אדמה ושמיים.mp3
    4.8 MB · צפיות: 20
  • 04 באתי לגני.mp3
    5.9 MB · צפיות: 39

ספר קריאה

משתמש פעיל
קצת באיחור אבל בכל זאת..
התוצאות היו מאוד חובבניות
הציבור מצביע לא אנשים מקצועיים...
אבל דוקא נהנינו מאד מהתוצאות של קול חי (וזה מה ששיערנו מראש) רבון העולמים ראוי למקום הראשון הוא תפס תקופה ארוכה מאד, גם ואפילו בהסתרה שגם פרץ לעוד מגזרים, וגם נפשי, לעומת אבא שנדחק לסוף וגם הלב שלי שאם היו ישנים יותר לא בטוח שהיו נכנסים
כי הרבית בכללל לא שייך לעשור הזה, ארלה סאמעט חידש אותו כבר למעלה מעשור והוא בכלל נ"ל שיר עתיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה