יד 2 > מצלמות ועדשות מצלמת Fz1000 panasonic

רבקי פישמן (יונה)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מבררת עבור חברה שרוצה לקנות לקנות מצלמה כזו
מה אומרים עליה?

ויש למשהי יד 2 למכור

תודה רבה!

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מצלמה דמוית מקצועית.. גדולה וכבדה, אבל עם חיישן בגודל של הקומפקטיות הטובות של קנון (סדרת G). כך שלא להתבלבל!
מעבר לזה יש לה הרבה נתונים מעולים:
תריס מהיר מאד מאד, צמצם יפה (אבל פחות רחב מסדרת G למשל), צילום מהיר 12 פריימים לשניה, וידיאו 4k. חיישן לא מאד מתקדם, אבל כפיצוי עדשת לייקה, שזה כבר עדשה בליגה.
מומלץ ?? לא בטוח. אני לא הייתי קונה אותה.
במחיר שלה, הייתי רוכש מירורל'ס של סוני מוצלחת - ומקבל הכל הרבה יותר.

רבקי פישמן (יונה)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מצלמה דמוית מקצועית.. גדולה וכבדה, אבל עם חיישן בגודל של הקומפקטיות הטובות של קנון (סדרת G). כך שלא להתבלבל!
מעבר לזה יש לה הרבה נתונים מעולים:
תריס מהיר מאד מאד, צמצם יפה (אבל פחות רחב מסדרת G למשל), צילום מהיר 12 פריימים לשניה, וידיאו 4k. חיישן לא מאד מתקדם, אבל כפיצוי עדשת לייקה, שזה כבר עדשה בליגה.
מומלץ ?? לא בטוח. אני לא הייתי קונה אותה.
במחיר שלה, הייתי רוכש מירורל'ס של סוני מוצלחת - ומקבל הכל הרבה יותר.
היא רוצה מצלמה לא בקטע המקצועי בקטע החובבני אבל שתצלם יפה ותסריט טוב ובלי להחליף עדשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה